Holka nebo kluk? Co myslíte?

lucielo
30. říj 2013

tak nějak bádám nad fotkou jsem v 18tt a zapoměla jsem se zeptat doktorky... tak kdo to pozná? já tam jednou vidím lulina a pak zas pipenu, tak nevím 😉

carolineg1
30. říj 2013

já s té fotky rozhodně nepoznám nic, ona ti no na velkem utz řekne

deedeedee
30. říj 2013

ja tam vidim bily tecky 😒

leni78
31. říj 2013

Já myslím, že kluk.

kopretina77
31. říj 2013

já bych to nepoznala 😵

pisisvori
31. říj 2013

@lucielo zajdi jinam na UTZ jako samoplátce. Vyjde to nejvíc na 500,- abudeš vědět, tady toho moc nepoznám🙂

cabalkova
31. říj 2013

@lucielo Z tohohle pohledu nepoznáš nic, chce to pohled odspodu mezi nozky.

lucielo
autor
31. říj 2013

jojo... hold si počkám 🙂 28.11. jdu na 3D tak to už pujde vidět krásně...no stejně je to jedno hlavně aby to bylo zdravé 🙂 jen nevím co mám kupovat a co ne 😀 i když krásného oblečení mám plnou velkou krabici, ještě po mě 😀 je to úžasné jak to tak krásné vydrželo skoro 22let... 😉

awalikije
31. říj 2013

@lucielo Ja som v 37tt a že to bude chlapček som sa dozvedela až minulý týždeň. Na 3D by som sa moc nespoliehala. Boli sme, máme krásne fotky tváričky ale čo má medzi nožičkami nám odmietol ukázať. 🙂 Bola tam strašne zlatá sestrička, hodinu ma štelovala napravo nalavo ale bez šance. A poviem ti, že najkrajší zážitok pre mňa bolo vidieť že bábetko má všetko v poriadku, myslím nožičky, ručičky, prstíky.

lucielo
autor
31. říj 2013

@awalikije Jo já jsem strašně zvědavá, ale zas kdo si počká ten se dočká... chtěli by jsme holčičku, ale hold když to nebude rockerka tak to bude rocker 😀

anulilinkaaa
6. lis 2013

Můj tip je kluk 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru