Interní vyšetření. Šli jste k obvodnímu lékaři?

ivcadr
5. dub 2011

Holky kdy jste šli na inetrní vyšetření k obvodnímu lékaři?A co to obsahuje?přibližně vím. Díky za odpovědi Ivča

k.jolanka
5. dub 2011

já na žádném interním vyšetření u obvodního lékaře teda v těhotenství nebyla... 😕 byla jsem pouze u zubaře a na ekg, kam mě poslala moje gynekoložka, na odběry krve, těhu cukrovku mě vždy posílala ona a obvoďáka jsem vůbec za celou dobu těhotenství neviděla.. 🙂 ale jestli ti třeba nebude vypisovat tu žádanku na ekg praktický lékař..tak asi to má každý jinak 😉

mkr
5. dub 2011

tak já u dr. byla u obou těhotenství, spíš jde jen o razítko do těhu průkazky, natočila mi jen Ekg, pak jsme probrali anamnézu rodiny a kdyby s něčím začali být problémy, mám se ihned stavit, takže spíš jen takové informativní

laska.nezna.hranic
5. dub 2011

já myslím že to znamená razítko do průkajdy a ekg na interně, kam by tě měl obvoďák poslat. jinak já si byla jen pro to razítko, na ekg mě nikdo neposlal a pak pro druhé u zubaře. jinak k návštěvě obvoďáka během těhu, pokud nemáš jiný zdravotní problém, nevidím důvod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru