Jak dlouho jste odpočívaly po odběru plodové vody? 😉

klouiee83
19. led 2012

Díky moc za info 🙂

svatule
19. led 2012

ahojky v den odběru jsem fakt jen tak polehávala, pak 2 dny mi pomáhal s malou manžel a od 3.dne už jsem víceméně dělala vše, krom žehlení, vysávání atd. Vše bylo v pořádku, cítila jsem se dobře, asi kdyby mě něco bolelo, apod. šetřila bych se více...

cokoladka89
19. led 2012

ahojky, já sem byla na odběru před dvěma dny, doktor mi řekl, že 2 týdny nemám zvedat nic těžkýho a nebo třeba mít pohlavní styk , jinak je to moje první těhu takže na miminko dávám pozor.. dost se šetřím..

catherin89
19. led 2012

Ahojky, po odběru plodové vody jsem 3dny jen polehávala (vpich mě docela bolel), pak už jsem pomalu začínala tak nějak fungovat ale na genetice mě varovali, že následující 3 týdny se mám šetřit. Nezvedat nic těžkého, v žádném případě nesportovat, prostě nic nepřehánět. Všechno jsem dodržovala, kvůli zdraví miminka bych udělala cokoliv.

helulela
19. led 2012

U mě to bylo v podstatě jako u @svatule Při prvním těhotenství bych se určitě šetřila víc, ale když máš doma už jedno dítě, úplně to tak nejde. Všechno dopadlo dobře 🙂

kackaaaa
20. led 2012

U mě taky tak - první den jsem jen ležela - pobolívalo mě to v místě vpichu, druhý den jsem už sem tam něco poponesla, ale taky se víceméně povalovala. A třetí den na procházku ven, a už jsem se začala zapojovat do chodu domácnosti. Ale malou jsem poctivě 3 týdny nezvedala, prostě to nešlo. A teď (měsíc po) už funguji zase jako před odběrem.

editah222
20. led 2012

Odpočívala jsem v den odběru a pak už to nešlo, měla jsem v té době roční dítko a nešlo ji nezvedat a odpočívat s ní taky moc nešlo 🙂

zdeniii
20. led 2012

ahojky, jelikož jsem měla doma dcerku tak jsem neodpočívala skoro vůbec i když je fakt že ten první den jsem se snažila, ale malou jsem stejně musela zvedat - do vany, přebalit atd... ale nenosila jsem ji to ne, nu a další dny tak trochu, ale s malým dítkem doma se to prostš nedá.
Takže jsem dělala vše, nu a když mne začalo pobolévat bříško třebas tak jsem prostě lehla a odpočinula si.

makka
28. led 2012

První den jsem polehávala a pak další dny pomalinku dělala běžné věci. Manžel si vzal na 4 dny dovolenou. Malého jsem tak týden nezvedala.

kuratkol
28. led 2012

První den jsem ležela, další den už jsem normálně fungovala.

mavanka
28. led 2012

Tak to já dodržovala regulérně doporučený klidový režim - i proto, že od odběru mi začalo hodně tvrdnout břicho, stačilo na dvě minuty stát a bylo jak kámen, takže první týden měl manžel dovolenou a staral se o dceru, abych mohla odpočívat... a další dva jsem se taky snažila toho moc nedělat, ono to ani nešlo... a od té doby až doteď dceru nezvedám.... což ale hodně souvisí s tím, že jsem po celou druhou polovinu těhotenství měla problémy s tvrdnutím...

staninka77
29. led 2012

Ahojky me to delaly 2009 v cervnu.Brali my i pupecnikovou krev z jednoho vpichu.V patek to bylo jen tri dny jsem musela odpocivat od pondeli jsem zacala pomali neco delat nic jsem jenom netahala.Prvni den my hodne bolelo bricho tsk radeji lezela.

petruskaaa
29. led 2012

Já měla první 3 dny ležet a pak se 3 týdny šetřit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru