Jak "rozhýbat" miminko na ultrazvuku? 🙂

lujdicka
30. zář 2013

Ahojky budoucí maminky a maminky 🙂 Potřebovala bych poradit... Vypadá to, že mám líné miminko, protože kdykoliv jdu na ultrazvuk a paní doktorka potřebuje, aby se hýbalo, aby ho mohla promeřit a udělat genetické testy, tak se prostě nehýbe, tak mě pokaždé pošle se projít, sníst něco sladkého, ale prostě nic nezabírá ☹ Nemáte některá typ na to, jak miminko před ultrazvukem pořádně rozhýbat? Musím jít znova opět ve středu, tak bych strašně chtěla, aby to už vyšlo 🙂
Děkuji moc 🙂))

betysek
30. zář 2013

Ovávám se, že nic jiného ktromě toho, co ti radí doktorka, se poradit nedá. Já jsem zase měla problém na monitoru před porodem. Malá vždy spala, tak že jiné těhulky byly max za 15 min hotovo, já jsem tam proležela min 1 hod, nepomáhalo ani když sestra zahýbala s břichem prostě nic....🙂 Dcerce ta lenost zůstala i dál.🙂 Ale zase to bylo super hodné a spavé mimčo....🙂

mamkamarketa
30. zář 2013

Dej si colu 😉

michaela_2
30. zář 2013

@lujdicka někdo ještě říká proběhnout se po schodech 🙂

lujdicka
autor
30. zář 2013

No tentokrát zkusim opravdu všechno, vystoupim dve stanice tramvaje dřív a pujdu pekne svizne az k doktorce a jak radi mamkamarketa, dam si i colu 🙂 Je fakt, ze jsem ji popijela lehce v prvním trimestru, protože jsem trpěla silnymi nevolnostmi a miminko pokazde litalo jak splaseny 🙂 Ted ve druhem jsem uz uplne fit, tak colu nepiju, ale zkusim ji, dekuju za typy 🙂)))

lucieandrlova
30. zář 2013

U mě zabíralo šustit mikroténovým sáčkem u břicha, ale teď už nevím, od kterého týdne. Vypadala jsem sice jako pošuk 🙂, ale splnilo to účel. Dcera byla zvědavá a začala se hýbat... (Jinak nechci brát iluze, ale dcera také každou kontrolu prospala a všechny monitory, ale spavé miminko pak nebyla vůbec. Naopak uplakánek a teď je velmi aktivní...)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru