• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde ve 12. týdnu těhotenství poznat pohlaví?

19. listopadu 2013 
Ahojky,jde ve 12tt poznat pohlaví mimča? tyhle fotky mi udělal dr. a že si myslí,že to bude chlapeček,tak by mě zajímal Váš názor?:slight_smile: doma už jednoho máme,ale fotky porovnávat nemůžu,protože to jsme viděli pohlaví až ve 20tt a byly vidět už i kuličky v pytliku :slight_smile: děkuju za odpovědi ;)
24. kvě 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, co je na fotce, to si netroufám odhadovat - čistě laicky to na pindíka vypadá. Nám kluka taky řekli už ve 12.týdnu a trefili si. Prý jde kluk vidět brzy, u holek to bývá jistější míň :slight_smile:
24. kvě 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám řekli kluk, je to holka:slight_smile: V tomhle týdnu tomu moc nevěřím, padesát na padesát.
24. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nám také ve 12tt řekli kluka a trefili se :slight_smile:
24. kvě 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky řekli ve 12tt, že to bude kluk na 95%, no a od té doby je to pořád kluk a koukali jsme už i na pindíka :grinning:
24. kvě 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se necháme překvapit no :slight_smile: už jsme počítali s klukem,ale dost lidí mi řeklo,že ve 12tt je u obou pohlaví jakýsi výběžek a jen záleží kam směřuje,což asi nejlíp jde rozeznat z boku a ne zespoda..
25. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wond3r mě řekla doktorka že to bude holčička na 90% taky jsem zvědavá zda se trefila jinak jsem byla 12+5
25. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak uvidíme,já se nějak smiřuju s dalšim chlapákem :slight_smile:
25. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wond3r od mojeho švagra sestra měla čekat chlapečka potvrdili ji to dokonce třikrát měla jméno na chlapečka věci modré jak porodila doktoři gratuluji máte holčičku ,byla z toho úplně vedle jak to že nemá jméno atd .....:grinning: a täk hlavně ať je to zzdravé:wink:
25. kvě 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak to je jasné ;) no já si donedávna myslela,že u kluků se nepletou,ale poslední dobou je fakt moc mamin co píšou,že jim řikali kluka x-krát a nejednou to byla holka...
25. kvě 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to při screeningu ve 14tt neřekli, sama jsem si došla v 16tt a řekli kluka, od té doby 3 další doktoři řekli také kluk. může být ještě brzy. z obrázku nic nepoznám :slight_smile: u kluků to může být pupečník, co mate a je to nakonec holka.
25. kvě 2013 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak uvidíme co nakonec z toho bude:slight_smile:))
26. kvě 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na prvním screeningu v Podolí a tam psali, že tuším do 14.tt pohlaví nesdělují, přesto se doktorka zeptala, jestli chceme vědět, co to bude, a když jsme souhlasili, řekla, že to je 100% kluk. Na druhém screeningu byla doktorka jiná a taktéž se ptala, jestli chceme vědět, co to bude, tak jsme odpověděli, že už nám doktorka minule řekla, že to je rozhodně kluk, doktorka byla děsně překvapená - já už se bála, že jsem první doktorce udělala průser, ale ona byla spíš jen vyjevená, že to předtím byl na 100% kluk, když ona vidí na 100% holku. Pak jsem byla na 3D, jenže to prcek házel klacky pod nohy, a když jsme řekli, že poprvé to vypadalo na kluka a podruhé na holku, tak řekli, že si teda jistí nejsou, ale že když to podruhé vypadalo na holku, asi by se k tomu přikláněli taky. Nakonec to holčička je, ale jistota odhadování pohlaví v prvním trimestru bych přirovnala k jistotě při věštění z koule - buď to klapne nebo ne :D
26. kvě 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi to na chlapečka :slight_smile: náš byl také vidět ve 12+1 :slight_smile: mám foto v albu naše kučerátko :slight_smile:
17. črc 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me doktor rekl ze ve 12tt muze mit holcicka to co kluk :slight_smile: takze jsme jeste pockali :slight_smile:
17. črc 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mě rěkli žě to bude kluk na 60 procent ve 12t+0 už jednoho doma mám tak jse furt modlím. At je to ta holka at to nemá kulky. :slight_smile: uvidím dám vědět!
14. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu ted 25.11.k lekari tak uvidime co nam rekne :wink:
17. lis 2013 ve 14:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to ve 12. týdnu doktor TIPNUL dobře :slight_smile: holčička.
19. lis 2013 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek