Jdu znovu na ultrazvuk a výsledky krve. Bojím se

alice26
8. srp 2008

ahoj, v pondělí mám jít znovu na vyštření na ultrazvuk a na výsledky z krve, doufám že bude vše ok, už jsem se těšila na průkazku

lukin
8. srp 2008

Nějak nechápu téma.

calytrix
8. srp 2008

ahoj alice2, psala jsem ti odpoved na tve trapeni, jsem ve stejne situaci jako ty a vcera jsem byla na prvnim ultrazvuku a strasne jsem se bala, ze jsem mu ti stres dala pekne zabrat, vse bylo ok, srdicko tlouklo a ma 6,6 mm :o))) neboj budete ob ok jako ja a moje fazolka

sarkal
8. srp 2008

Pochopila jsem to tak,že něco není vpořádku a volali Ti aby jsi přišla znovu na krev a utz?

calytrix
8. srp 2008

psala jsem dotaz na porodnici, jaky vliv ma na tehotenstvi stres a pan Mudr. odepsal, ze to neni v tehle fazi tak hrozne, ted se jen musime hodit do pohody a na chlapy se vykaslat!!!!

alice26
autor
8. srp 2008

ahojky, nevolali mi zpátky, krev mi vzali na ějaký rozbor a že mám přijít v pondělí na kontrlolu, tak se trochu toho bojím teda vlastně hodně

campi
8. srp 2008

Alice naprosto bezdůvodně plaší. A bude plašit až do pondělí.

Obavy máme všechny, i v pokročilejším stádiu, pak se zase budete bát, aby nedošlo k předčasnému porodu (myslím porod v době, kdy by mimčo nebylo ještě tak vyvinuté, aby se dalo zachránit). Prostě to nějak dopadne a tím, že se budete trápit, tak to absolutně neovlivníte. Pokud se nemá dítě ujmout, tak se prostě neujme.
A jestli nešpiníte, nemáte velké křeče, tak to nechte na svém těle a embryu, ať bojujou oni.

alice26
autor
8. srp 2008

žádné problémy nemám nešpiním, nemám bolesti nic prostě si myslím že je všechno v pořádku ale znepokojilo mě to , proste jsem si myslela že dostanu prukazku a uvidím něco na ultrazvuku ale nic moc zatím jsem z toho smutná

campi
8. srp 2008

Alice, ale v jiné diskuzi jsme Ti přeci vysvětlovaly, že ne vždy se dává průkazka po první návštěvě a že se při prvním UTZ ne vždy ukáže srdíčko. Příroda má svoje zákonitosti a UTZ zase svoje možnosti.
Tak to chceš slyšet ještě dvacetkrát, že je to ok nebo naopak chceš, aby Ti někdo napsal, že je to průser a že Tvoje těhu zaniklo? Nebo jenom potřebuješ psát: mám strach, mám strach, bojím se, jsem na nervy atd.?

Víš, co znamená slovo trpělivost? 😉

alice26
autor
8. srp 2008

já vím že stresuju, možná zbytečně, nemám si o tom moc s kým popvídat takže mï hodně pomáháte díky moc

ajicek_z
8. srp 2008

Campi souhlasím s tebou! Kdyby takhle plašila každá, tak by nebylo plno jen v porodnicích, ale i na psychyatrii!

campi
8. srp 2008

ajicku: ale kdyby přece existovaly nejaky specializovany terapeuticky skupiny pro těhule pod hormonama, tak se tam přihlásím 😎. 1. trimestr byl fakt mazec.

ajicek_z
8. srp 2008

campi 😀 😀 😀

tercie
19. črc 2009

😨 😨 😨

musilka
19. črc 2009

čaute ale já se netrápim já se vyblejvám z podoby 😀

emamamamu
19. črc 2009

a stejne si spokojena, ne?:D

musilka
19. črc 2009

jsem jsem však si nestěžuju 😀

tercie
19. črc 2009

čus emi, a co ty holka, jak se vede 😉

lucka.adis
19. črc 2009

čauky holky, já taky ještě nemám průkajdu a jsem v klidu.. i když jsem začla špinit, tak vím, že je mimčo v pořádku. Viděla jsem ho na ultrazvuku a všechno je o.k
néé vždy se dává průkajda hned, takže Alčo vydrž.. příště bude určo srdíčko a potom i průkajda. 😉

tygrous
19. črc 2009

alice: buď v klidu, já dostala prukazku az ve 12.tydnu a to jsem byla na kontrole 3x, nez mi pak pri 4.dal 😉

markytkaaa
19. črc 2009

Já jsem dostala průkajdu také až ve 12tt 🙂

tygrous
19. črc 2009

Jo, jeste bych mohla napsat, ze celych tech 12 tydnu bylo vse ok...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru