• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je povinné vypít glukózo-fruktózový sirup?

24. srpna 2014 
@berusinecka chtěla jsem se zeptat vas obycejny rohlík nebo sladký. Me v patek řekli ze mám dítě 3700kg a jsem 36 týdnu.vim ze od začátku tého.mi řekli ze nemám cukrovku.a já nemám moc rada sladké nápoje čaj vůbec nepijí a vodu jen.co byste mi poradila děkuji pavla :slight_smile:
24. srp 2014 ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja2 to, jestli mají cukrovku v rodině vůbec nesouvisí s tím, jestli ji máš ty v těhotenství, to je jiná cukrovka:slight_smile:. a už vůbec nemůžeš vědět, jeslti ji máš nebo ne. k tomu ten test je . jen moč nic neříká. ani to, že jsi v přechozích těhu neměla cukrovku, nic neznamená, každé těhotenství je jiné. i věk na to má vliv...nejde o invazivní vyšetření, pokud je podezření a nabídli ti to, tak neváhej a jdi. velké mimčo může být úplně v pohodě, ale také ne - proč to pokoušet, riskovat, když stačí vypít sladký čaj...to za zdravý mimčo stojí, ne?
tady je trochu informací , proč je fajn se cukrovce vyhnout nebo ji držet na uzdě..
http://www.tehotenskacukrovka.cz/jake-jsou-dusledky-nelecene-tehotenske-cukrovky-pro-matku-a-dite
24. srp 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek