Je povinné vypít glukózo-fruktózový sirup?

furka
20. čer 2014

Dobrý den,

Za 2 týdny jdu na odběr krve na cukr a vím, že tam dostanu ten glukozofruktozovej sirup. Je to povinné? Včera jsem viděla co se stalo mamince který ho zaměnili... Nemám k tomu slov a dost se bojim. Navíc po něm skoro každý zvrací , jak to je? Musim ho pít? . Děkuji za odpovědi 😎

paja2
24. srp 2014

@berusinecka chtěla jsem se zeptat vas obycejny rohlík nebo sladký. Me v patek řekli ze mám dítě 3700kg a jsem 36 týdnu.vim ze od začátku tého.mi řekli ze nemám cukrovku.a já nemám moc rada sladké nápoje čaj vůbec nepijí a vodu jen.co byste mi poradila děkuji pavla 🙂

berenika39
24. srp 2014

@paja2 to, jestli mají cukrovku v rodině vůbec nesouvisí s tím, jestli ji máš ty v těhotenství, to je jiná cukrovka🙂. a už vůbec nemůžeš vědět, jeslti ji máš nebo ne. k tomu ten test je . jen moč nic neříká. ani to, že jsi v přechozích těhu neměla cukrovku, nic neznamená, každé těhotenství je jiné. i věk na to má vliv...nejde o invazivní vyšetření, pokud je podezření a nabídli ti to, tak neváhej a jdi. velké mimčo může být úplně v pohodě, ale také ne - proč to pokoušet, riskovat, když stačí vypít sladký čaj...to za zdravý mimčo stojí, ne?
tady je trochu informací , proč je fajn se cukrovce vyhnout nebo ji držet na uzdě..
http://www.tehotenskacukrovka.cz/jake-jsou-dusl...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru