Je vidno jenom gestační váček. Je to problém?

alice26
6. srp 2008

ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jsemted hodně zmatená, doktorka mi řekla že jsem asi 6+4 tt těhotná, ale že na ultrazvuku vidí jen gestační váček, sice vetší než minule ale že nevidi miminko, docela se bojíém další návštěvy ale nebylo něco špatně,nemá někdo podobnou zkušenost???díky

danny617
5. srp 2016

@hejtereza MNe tenkráte vzala doktroka naštěstí už za dva týdny, aby mohla potvrdit prosperující těhotenství. Ale věř, že to bude ok. On stačí den dva a srdíčko tam je. Pokud by bylo něco špatně, tak by jsi to na tělě poznala - krvácení, bolesti,...

hejtereza
5. srp 2016

@danny617 zatim nic spatneho nepocituju, ani nekrvacim nic.. Tak uvidime no. Clovek by rekl ze od zjistenych // je vse ok a ono to teprve zacina.

danny617
5. srp 2016

@hejtereza Jj, to je teprve začátek...a počkej po porodu 😀

ivatko0406
5. srp 2016

@hejtereza ted jsem te tu nachytala 🙂
Ale opravdu se neboj. A dvema carkama vsechno teprve zacina! Ted cekas na srdicko, pak na screening, pak na kriticky 24.tyden, pak si rikas, aspon do toho 36, pak si rikas tak uz at rodim, cekas na porod - a to je teprve ten zacatek! V breznu to poznas 🙂

hejtereza
6. lis 2016

@ivatko0406 ahoj nevim zda si pamatujes plasila jsem tu s prazdnym gestacnim vackem a dr nas posilal na potrat. Vymenila jsem doktora a koukej🙂)) akorat zacinam 20tt a vse v poradku.

katies91
6. lis 2016

@alice26 Já jsem měla. Šla jsem k doktorce taky nějak okolo 7tt a nic tam nebylo, jen gestační váček. Dříve jsem o tom moc nevěděla a neřešila to, těšila jsem se z toho ,že tam alespoň něco je. No a po dalších dvou týdnech gestační váček větší, byl tam i žloutkový, ale miminko nikde ☹ Obchodila jsem hodně lékařů, aby mi to potvrdili a nakonec jsem musela na revizi - zamlklé těhotenství. Neměla jsem žádné problémy, tělo se chovalo, jako kdybych těhotná byla - zvracení, naduté prsa, bolesti hlavy, ale žádný výtok nebo tak podobně. Byla jsem z toho psychicky uplně špatná, když mi to 100% potvrdili dokonce jsem se zhroutila a to bylo miminko neplánované. Po revizi jsem to dostala během 4 týdnů, s manželem jsme nedodrželi ani šestinedělí a řekli si, že to zkusíme a hned na poprvé opět se nám podařila malá pipinka 🙂 Teď je všechno naprosto v pořádku a už jsem ve 27tt 🙂 Snad nebudeš mít stejnou zkušenost jako já a něco se tam objeví, ale věř, že vždycky bude líp kdyby něco 🙂

katies91
6. lis 2016

Nevšimla jsem si, že je to diskuze ze srpna 😀 Snad to dopadlo dobře 🙂

hanenzi90
11. únor 2017

@hejtereza hledám něco podobného mému případu,17.12.2016 poslední ms(nemam pravidelne cykli)16.1.2017 jsem byla na prevenci nic neobvyklého 27.1.pidi duch na testu pak sílil ve čtvrtek jsem byla na pohotovosti a tam mi doktorka suše rekla ze tam je gestacni váček 12,8mm a žloutkový vacek ale zárodek nevidí (podle to ve čtvrtek bylo 6+1)ze je to nejspíš u konce ať si pak jdu ještě ke svému doktorovi tam jdu v pondělí smirena s tím ze mi dá žádanku na revizi😞😞😞

hejtereza
11. únor 2017

@hanenzi90 jeste to muze dobre dopadnout...! Ja v 6+2 mela presne to co ty.. jak jsem psala.. prazdny gestacni vacek 12mm, mozna naznak zloutkoveho, ani to ne a o embryu ani sluvko. Taky suse mi rekl ze je to u konce. a Koukej: (jsem 34tt zitra a cekam holcicku) - vymenila jsem doktora a cekala do 11tt.. (embryo se srdecni akci se objevilo v 9+0)

hanenzi90
11. únor 2017

@hejtereza to je krasny no já tam měla prave 12,8mm gestacni váček a žloutkový váček ale že zárodek tam nevidí,takže se jedná o zamlklé tehotenstvi a podle jsem včera nebo dnes měla začít krvacet a pak jet do nemocnice hned(zatím nic)v pondělí mám kontrolu u svého kam jsem se objednavala když jsem zjistila ze mi sileji testy a 31.1.mi digital ukazal 2+3 tak jsem zvedava co mi poví kez by jsem měla štěstí jako ty😊😊moc dekuju za odpověď nevím s kým si o tom pokecat

hejtereza
11. únor 2017

@hanenzi90 mela jsem to fakt uplne jako ty. Taky mi rekl ze se jedna o zamkle, taky jsem nemela videt zarodek... Fakt uvidis... Verim ze to bude dobry.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru