• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem v 8 tt a 3 dny. Jak to myslí?

23. září 2008 
Ahojík dnes sem byla v poradni a sem 8 tt a 3 dni jak to myslí i tři dny díky za odpověd
11. říj 2006 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ingis,nejsem si jistá,ale myslím si,že je to tak,že jsi těhotná 8 celých týdnů a tři dny k tomu. vlastně jsi začala 9 týden,ale ten jsi ještě nedokončila-pár dní ti k tomu chybí.Takže 8+3 je nejpřesnější co ti můžou říct :wink: ono tobě může asi být jedno,jestli jsi 8+3 nebo 8+5,ale je u určitých vyšetřeních to potřebují v poradně vědět co nejpřesněji :slight_smile:
Tak hlavně pohodové těhotenství.Ahoj.
11. říj 2006 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ignis,
je to přesně jak píše bledulka.
Hezké těhotenství.
11. říj 2006 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ingis,
těhotenství se ti počítá klasicky po měsících a po dnech. Jak píší tady holky, jsi těhotná 8 tt + 3 dny. Takže od určitého dne se ti počítá další týden. Jako já jsem třeba každou středu další týden. Třeba dneska je středa, tak jsem podle menstruace 39tý týden. Zítra bude čtvrtek a to budu 39+1. Už to chápeš? :o)) :wink:
11. říj 2006 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojík holky moc díky už sem to pochopila a vám taky přeju krásné těhotenství
11. říj 2006 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mapris, jak ti zááááávidíííím, už to máš za pár :grinning:
At ti dobře dopadne porod a přeji krásné a zdravé miminko. :dizzy_face: :slight_smile:
12. říj 2006 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ingis: zase další téma o ničem..... :confounded:
12. říj 2006 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacabacka, tak sem nechoď :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,
ignis,držim palečky ať si těhotenství jen užíváš.Já jsem ráda,že už jsem v půlce.
Když mi řekli podle ultrazvuku že jsem 8tt + 6dní,tak jsem se docela zděsila,nebo i když tohle mímo je plánované,tak mi vyšlo na neplodný den.teda hned den po menstruaci.No nikdy se nemá říkat nikdy :slight_smile:
23. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek