Kam na 3D ultrazvuk v Praze?

andira
23. bře 2007

Prosim o radu, kam se objednat v Praze na 3D, jedna se nam o "normalni" objednaci lhutu, tj. treba za 3 tydny. Zkousela jsem to v Gennetu, ale objednavaji az za 2 mesice. 😒
Dekuji moooc za tip!! 🙂

ewicka89
8. dub 2011

Ahoj tak na 3d jdu 21brezna do podoli to budu akorat ve 24+6 myslite ze to bude videt? Neni to lepe videt treba az ve 26 tydnu? Jsem na to zvedava 🙂

beisis
14. dub 2011

Holky, tak vám sem dávám můj záznam

https://www.youtube.com/watch?v=IF9KNKxtD4k

jinak na dvd je to samozřejmě hezčí.

hujova
3. zář 2012

@beisis ahojky, ráda bych v 17tt na 3D nebo 4D do Podolí. Bylo v tomto týdnu u Vás již vidět pohlaví? Hlavně kvůli tomu tam chci jít 🙂

mikov82
6. lis 2012

@hujova Ahoj, byla jsi prosím tě nakonec v tom Podolí? Začínám přemýšlet, kam na ten 3 nebo 4 D UZ zajít, chtěla bych něco, kde se mi budou nějakou dobu věnovat a dostanu nějakou fotku a zároveň UTZ nahraný na DVD, tak nevím, jestli jít sem nebo někam jinam... díky, M.

hujova
7. lis 2012

@mikov82 ahojky, do Podolí jsem nahláčená na porod, ale na 4D jdeme v pátek do Genettu, tak jsem taky zvedava. Pa M.

radus2011
7. lis 2012

Ahojky, určitě doporučuji IVF CUBE. 4D UTZ tan stál 700 Kč a dostala jsem k tomu na flashku video a 3 fotečky 🙂

mikov82
7. lis 2012

@hujova Díky za info. Tak snad to bude stát za to 🙂 jestli budeš tak hodná, tak pak písni, jak to probíhalo, jak dlouho se ti věnovala, cos za ty peníze dostala a tak, budu ráda za tipy 🙂

mikov82
7. lis 2012

@radus2011 Díky za tip 🙂 a to je někde v Praze? a kdy jsi tam prosím tě byla?

radus2011
7. lis 2012

@mikov82 je to na Evropské a byla jsem tam před 14. dny.

mikov82
8. lis 2012

Takze ve 26t? A jaky to bylo? Jak dlouho se ti venovali a tak? Diky 🙂

sarusa
8. črc 2013

těhulky musím se s vámi podělit o zkušenost.Byla jsem v 17tt na 4D UZ v Podolí a ve 27tt v Hloubětíně..Podotýkám,že v Podolí stál 1000Kč,v Hloubětíně 1250Kč..úroveň služby se nedá srovnat..Hloubětín rozhodně nedoporučuji,máme jediný hrozný obrázek,video žádné-prováděla sestra asi 25minut,neřekla nic zajímavého /váha,kolik měří mimčo atd../.Řekla,že obličej nejde zaměřit,že se Malá pořád mlela..v Podolí prováděl UZ doktor,řekl nám spoustu zajímavostí /váhu,cm,kde jaký orgán je,zodpověděl všechny dotazy a řekl také pohlaví/.Máme krásné 20min video..

sarusa
8. črc 2013

@sarusa jo a v Podolí se malá taky mlela,říkali,že tak živé mimčo už dlouho neviděli..a máme krásné dokumenty..

sarusa
12. črc 2013

a ještě jeden poznatek,včera jsem byla na Pupečníkových průtocích a Dr.mi zapnul 4D UZ a malou krásně zachytil.Naprosto jiná technika a přístup! Takže přístrojem to určitě nebude,ale sestrou.Čili nedoporučuji starší blondýnu - nepovedlo se jí 2x mě a 3x kamarádce 🙂

teraolli
22. črc 2014

Ahoj holky, prosím má někdo aktuální zkušenost s 3D/4D UTZ v Praze? Hlavně Genet a Podolí. Budu ráda i za jiné tipy, kam zajít na 3D 🙂.

nonnni
22. črc 2014

@teraolli ja mam z Gennetu, ale z roku 2008...i kdyz se mi nezdalo, ze by se tam toho moc menilo od te doby🙂

Sla jsem v sobotu, mala mela hlavu narvanou do panve, takze jsme 15 minut koukaly (s mamkou) na dukaz, ze je to opravdu holcicka. Pak jsem se sla najist a napit a behat tam po schodech, na lehatku jsem delala kocici hrbety a nakonec mam fotku s velice nastavanym pul oblicejem 😀 Takze jsme zase odjely....

animal7
14. říj 2015

Psala jsem do zmiňované IVF http://www.ivf-cube.eu/4d-ultrazvuk a stále je cena 700 Kč - v Praze skoro neuvěřitelné. Jen doufám, že tato cena neovlivní kvalitu...

mikalan
10. bře 2016

Tak jsem právě volala do Podolí a 3D/4D dělají až od 26. týdne... :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru