Kam na 3D ultrazvuk v Praze?

andira
23. bře 2007

Prosim o radu, kam se objednat v Praze na 3D, jedna se nam o "normalni" objednaci lhutu, tj. treba za 3 tydny. Zkousela jsem to v Gennetu, ale objednavaji az za 2 mesice. 😒
Dekuji moooc za tip!! 🙂

kyri
23. bře 2007

zkus to v ÚPMD na podolí

andik
23. bře 2007

andira 🙂 chtěla jsem doporučit gennet 😀 ale pak jsem si všimla,že jsi o něm psala 😉 Ta dlouhá čekací doba mě překvapila,já dostala termín do 3 dnů 😉

carlisse
23. bře 2007

Přidávám se do diskuze - my jsme objednaní na 3D UZ do Gennetu. Andi objednávají tak pozdě, protože nejlépe je mimísek vidět až od 23tt do zhruba 28tt. Já jsem objednaná na 13.5.

andira
autor
23. bře 2007

diky moc za rady, Podoli zkusim.
Andiku - taky mne to prekvapilo ☹

andik
23. bře 2007

carlisse já se objednávala okolo toho 25tt a byla jsem překvapena,že jsem mohla do tří dnů přijít.

carlisse
23. bře 2007

Andi jak ti je? Jak to vidíš zítra? Zrovna jsem se dočetla, že tě trápí krček.

andik
23. bře 2007

Andira,no to je opravdu fakt dlouhá čekací doba 😀 Škoda,Genett je super,byla jsem tam velmi spokojená. 🙂

andira
autor
23. bře 2007

Andiku - v Gennetu uz jsem parkrat byla, takze me to fakt mrzi. V kolikatem tt jsi byla ty???

andik
23. bře 2007

Andira,mám dojem,že v 25tt 😉 Zkusíš to Podolí?

andira
autor
23. bře 2007

Podoli urcite zkusim, uvidim jak pochodim, ale verim, ze se nakonec nekam vecpu 😅

radek
23. bře 2007

holky, zkuste Gyncentrum v Hloubětíně, jsem ve 24 tt a chodím tam k lékaři a je tam 3D i 4D /s pohybem plodu/.Sama tam jdu 5.4., říkali mi na recepci optimálně 26tt.

andira
autor
23. bře 2007

radek - diky, to je dobry typ!!

morusa
24. bře 2007

Andíra, já bych zkusila to Podolí, mají hned na stránkách odkaz a hlavně máš pořád ještě dost času, nejideálnější je to prý kolem 30tt, takže tě tam určitě objednají bez problémů. 😉

bramburka
26. bře 2007

Holky a kolik to stojí?

morusa
26. bře 2007

Bramburko, já myslím že v Podolí kolem 1200,-Kč.

bramburka
26. bře 2007

to ti zato dají fotku nebo i DVD???

morusa
26. bře 2007

Bramburko ,koukni na www.upmd.cz a tam je přímo odkaz na 3D a vše si přečteš.

jana.1
27. bře 2007

andira: já se objednávala do Gennetu, tam mi řekli, že mají volno za déle než měsíc - někdy kolem 10. dubna, že mají totálně plno. Tak jsem to nechala být. Pak jsem tam volala asi za 10 dní. Chtěla jsem se zeptat, jestli mě objednají i na normální diagnostický, když si ho zaplatím, protože UZ ve 20. t. mi dělali v ordinaci u dr. a docela to vůči mně odflákli. Když už jsem s nima mluvila, zeptala jsem se na 3D znovu a odpověděli mi, že jim zrovna někdo vypadl, takže mají volno za tři dny, ale to že na mě je ještě brzo a nabídli mi další temín za 2 týdny, to že bude akorát. Takže tam jdu 30. března. Zkus tam občas zavolat, třeba se místo uvolní...

anatanka
6. dub 2007

Andira: To jsem ti chtela taky navrhnout, at tam zkusis zavolat znovu, ze se neco muze uvonit. Ja jsem objednana taky do Gennetu a to na dnesek, tak jsem na to zvedava. Ale taky to trvalo asi 4 tydny, nez me vzali. V Gennetu ti daji za 1200 foto i DVD a v Podoli davaji videonahravku, coz v soucasny dobe uz neni moc aktualni vzheledem k DVD prehravacum.

natalie77
12. dub 2007

Ahoj, můžu se zeptat, kolik se platí v Gennetu a v Podolí za utz? Myslím ten 4D, s fotkou a cd?
A jeslti jste tam někdo už byli, stojí to za to nebo jste si říkali, že jste si mohli koupit radějiněco na mimíska? Držím všem pěsti.

morusa
12. dub 2007

Natalie, koukni na www.upmd.cz , máš to tam rozepsané a jistě to najdeš i na stránkách Gennetu - www.gennet.cz. Já tam nebyla, ale to jen proto,že jsme nechtěli vědět, co to bude a bála jsem se, že by to tam šlo vidět a měli bychom po překvapení. Kdybychom ale chtěli vědět pohlaví, tak 3D stopro nevynechám. 😉

krista
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ygreen
18. dub 2009

gennet 4D - paráda 😵

ewicka89
6. dub 2011

Holky prosim nevite kolik stoji 4d ultrazvuk v hloubetine v gyncentru? Chtela bych dvd + foto a nevim pro co se rozhodnout jestli podoli nebo hloubetin,gennet ma plno.prosim poradte.dekuju 😉

beisis
6. dub 2011

Holky do podolí jsem objednaná já a je to dvd + fotka a stojí to 1300, ale objednávají od 14+0-17+0 a pak až okolo 25 týdne. Já jdu 16+6

ewicka89
6. dub 2011

@beisis ahoj , já jsem taky přemýšlela o podolí ale slyšela jsem, že prý tě sice objednají třeba na 14:00 a vezmou tě až třeba 14:45, tak nevím nechce se mi tam tak čekat když bych byla objednaná.nevíš jak je to s tím čekáním?

beisis
6. dub 2011

@ewicka89 Je fakt, že když jsem tam byla na genetice, tak to trvalo déle, ale to je tím, že tam se musí miminko budit nebo tam musí maminky několikrát, ale to samí bylo i u apolináře, jak je to na tom 3D to nevím. Já tam radši vyjedu dřív a uvidím, jak dlouho budu čekat.

ewicka89
6. dub 2011

@beisis tak pak napiš jak to probíhalo ju?

beisis
6. dub 2011

@ewicka89 jj jdu tam příští týden ve čtvrtek, tak určitě poinformuju

xvitk101
6. dub 2011

Byla jsem v Podolí ve 27 tt (26+2) na 4D UTZ a stálo to opravdu za to. Chvilku jsme tam čekali, pač pan dr. měl něco akutního, holt je to porodnice... Ale pěkně nám vše ukázal a je to jediný UTZ, který jsem platila (ve 12 tt i 20 tt byl zdarma). Z "filmu" na DVD jdou udělat fotky a 1 čb. fotku vytisknou oni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru