Kam se máme objednat na NT screening? Příbram, Praha

salinka87
1. únor 2010

Ahoj, s manžou přemýšlíme, že bychom se objednali na NT screening I.trimestru. Problém je jen v tom, že nevíme kam se máme objednat .. ptala jsem se doktora, ale v Příbrami se dlěá v nemocnici, ale to je prý jak na běžícím páse, že jen mrknou na projasnění a kůstku a honem honem, že to by mi zrovna nedoporučoval .. on sám to nedělá, teda udělal by mi ultrazvuk se zjištěním projasnění a přítomnosti nosní kůstky, ale porovnání s krví ne .. ve městě to pak začala dělat jedna doktorka, ale prý jen krátce a zatím nemůže posoudit .. ráda bych Nt podtoupila někde, kde to nebude jen šup šup a podle slov mého dr. kde sii s tím trochu vyhrají a malé nám pořádně ukáží 🙂 vím, že bude ještě malé, ale přeci jen, když už za to budeme platit, tak ať se také dozvíme něco podrobnějšího, ne jen jaké je riziko výv. vad ..

ráda bych vás proto požádala o radu a zkušenosti, kde berou na NT screening (bez důvodu výskytu vad v rodině) a kdee jste byli spokojení .. jedná se mi o okresy Příbram, Praha, Plzeň nebo podobně, lidně i jih Čech ..

budu moc vděčná za vaše zkušenosti a rady a předem se omlouvám,pokud tady takové téma už je. O NT jsem toho našla sice dost, ale přímo centra kam můžu jít jsem nenašla ☹ tak mě prosím omlouvte, pokud jsem špatně hledala 😉

eloana
1. únor 2010

ahoj-ja-byla-v-GENNETU-v-liberci-nebo-muzes-take-do-prahy.
kdybych-sla-jen-tripply-vysly-by-me-pozitivne....
v-gennetu-se-dela-interovany-test-z-ktereho-vyjde-jeden-vysledek
takze-je-vice-hodnot-z-kterych-se-muze-vychazet-a-ne-pouze-ze-tri-hodnot(trippel-testy),ktere-muze-cokoli-ovlivnit
pokud-ale-nemas-doporuceni-nebo-nejsi-klientka-stoji-to-asi-1500

bury
1. únor 2010

salinka - já byla na screeningu v I.trimu na genetice v Plzni u doktora Lošana. Můžu opravdu doporučit.
je to soukromé pracoviště, takže přístup super, doktoři i sestřičky. platila jsem teda tisícovku, ale nám to za to určitě stálo. kdybys chtěla vědět něco víc, tak mi písni IP.

furaha
1. únor 2010

GENNET Praha - nevím, kolik stojí, ale špičkové pracoviště a dobrý přístup. pozor na objednací lhůty! - až měsíc - takže volat hned

salinka87
autor
2. únor 2010

díky za rady, nakonec jsem se objedana do Gennetu v Praze, na krevní testy jdu příští týden a na utz přesně za měsíc .. jinak cena je 1100,- Kč🙂 tak díky

claca
2. únor 2010

Ahoj,já byla ve FN Hradec Králové u Mudr.Karla Hodíka,bezvadné pracoviště a skvělý přístup 🙂

terinda
22. pro 2010

Ahoj,
můžete mi prosím poradit pracoviště + kontakt v Praze, kde se provádí NT screening?
Např. Apolinář...
Díky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru