Kam v Plzni na 3D či 4D ultrazvuk?

niky83
3. bře 2009

Holky měla bych prosbu...chtěli bychom jít na tento typ Utz, ale nevím jak na to? A hlavně kde to dělají...Moje gynekoložka o tom nemluvila, ani mi to nenabídla, tak jestli stačí někam zavolat bez doporučení a objednat se.....děkuji Nikol

nikulka83
4. bře 2009

Já si zavolala na Genetiku Plzeň a objednala se. Doporučení nepotřebuješ, obvykle objednávají kolem 25.tt... Stojí to 1000 Kč a máš z toho DVD a fotečky...

http://www.genetika-plzen cz/

katka82
4. bře 2009

Ahoj Niky83 byla jsem taky v Genetice v Plzni 😉 sice ne doporučenku od svého gyndaře,ale lze se tam objednat i jen tak 🙂 A bylo to super přítel byl se mnou a měli jsme Dr. Pleváka a ten z toho udělal docela šou 😀 Mohu jen doporučit 😉

very
4. bře 2009

Ahoj, tak já byla také na Genetice v Plzni a nemůžu si je tam všechny vynachválit..je už to teda skoro tři roky, ale MUDr.Petr Lošan vážně TŘÍDA!! Tehdy 800Kč.
Nám se ale malý ne a ne otočit, takže máme jen hlavičku zezadu a zádíčka..byli jsme z toho trošku zklamaní..moc jsme se těšili.. To ale nikdo ovlivnit nedokáže, i když jsme ho zkoušeli vzbudit a trošku pošťouchnout.. 😉

krista
6. bře 2009

Ahojky,
já byla v Plzni v listopadu 2007, tehdy nás to stálo taky 800,- máme asi 15min. DVD a 7 foteček 😵

Nikulka83 chtěla jsem se zeptat kolik fotek dávaji teď? Na svých stránkách píšou asi jen 2? A je to teda 4D nebo 3D??? Já byla "jen" na 3D ale když na stránkách píšou i v závorce 4D, tak nevím jak to myslí, 4D by mělo být o chlup lepší.

nikulka83
6. bře 2009

krista: nám dali 3 fotečky a to DVD má cca. 25 minut. Já si pak udělala další obrázky z toho videa... Podle mě je to 4D, když přepnout z toho normálního zobrazení... To je tam napsaný 4D Real time...

krista
6. bře 2009

Aha tak to já jsem kdysi asi ještě neměla 🙂 mám ten obraz takový víc sekaný, ale malá stejně moc nespolupracovala, jeli jsme tam cca 120km tak byla celá vyskákaná z toho auta 😅

Taky si říkám že ty fotky si můžu dodatečně udělat, jen aby to mimčo už spolupracovalo a nejlíp by bylo kdyby spinkalo 🙂

lenkajp
10. lis 2011

Ahoj holky, chtěla bych toto téma obnovit. Chceme se objednat na 3D vyšetření v Plzni. Mohli by jste mi doporučit, který týden je nejlepší? A popřípadě jaké máte zkušenosti s 3D ultrazvukem. 😉

jana8
10. lis 2011

@lenkajp ....ahojky, 3D vyšetření můžu jen a jen doporučit....byli jsme na genetice v Plzni ve 21tt....stačí když jsi tam zavoláš i teď a tam řekneš v kolikátem týdnu jsi a oni tě objednají....je to neuvěřitelný zážitek byli jsme na něm společně s přítelem a klidně bych tam jela znovu....je to úžasné 😵

klouzek
25. zář 2012

Mohu se zeptat,jak dlouho trvá 3D ultrazvuk v Plzni?Abych věděla časově,děkuji 🙂

jana3333
8. říj 2012

Taky se chceme objednat do plzně na 3D, ráda bych o tom také věděla víc 🙂

nicedaisy
11. říj 2012

@jana3333 mrkni na http://www.genetika-plzen cz/ ... my jsme tam byli, je to tam super, strašně ochotný personál, pěkný prostředí ... super zážitek

elleonorag
13. pro 2012

Ahoj holky, my byli u Dr.Anděla, Poliklinika Bory, tam je to taky super.. DVD s celým záznamem vyšetření za 700,- Kč a fotka asi za 60,- , když je to bez fotky a bez DVD, tak to nestojí nic... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru