• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy je nejlepší jít na první těhotenský ultrazvuk?

22. května 2013 
Určitě mi poradíte kdy bude nejlepší poprvé navštívit lékaře. Vím, že si mohu zavolat sestřičce a ona mi poradí,ale nechci tam jít moc brzo a nevidět srdíčko. Ráda bych tam šla až v přesný týden. Nemohu s přesností spočítat podle menstruace týden těhotenství, protože jí mám nepravidelnou (rok neberu prášky). Pokud bych tento měsíc počítala i se zpožděním tak už je to přes týden. Zase ale vím přesný den početí a to 1.5 :slight_smile: takže by to odpovídalo, že jsem v nějakém 4. týdnu. Vyšly my už i 2 pozitivní těhotenské testy a bolí mě dost prsa ( to se mis távalo ale i ž dříve před menstruací). Je možné abych to cítila už takto brzo?
Poradíte mi holky kdy bych se měla objednat?
22. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se objednala tak na 8tt, to už by mělo být v poho i srdíčko :slight_smile:
22. kvě 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejdřív tak 7. týden, ideálně ten 8. dřív nemusí být nic vidět a akorát by tě to mohlo vystresovat. Objednej se tak na druhý týden v červnu. Hodně štěstí
22. kvě 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla v 5+0 a nebylo nic vidět, pak 6+5 a už jo a pak mě jdu až na screening,což mi přijde za hrozně dlouho
22. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla v pátém týdnu, něco vidět bylo, ale doktor to zaměnil s cystou...no cista má 15měsíců:slight_smile: Ale šla bych tak v tom 8tt, mělo by být vidět srdíčko. Ale klidně si tam zavolej a objednej se, ona tě sestřička objedná tak, aby už bylo něco vidět:slight_smile:
22. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já srdíčko viděla v 7 tt :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě doktorka objednala na 8-9 týden ( to jde již vše pěkně vidět. Když jsem volůala na gyno, že jsem těhotná, hned mi napočítali 8mý týden a objednali.
22. kvě 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se objednala hned po pozitiv. testu. Chtěla jsem mít jistotu, že je tam kde má a né mimo :slight_smile:. Byla jsem cca 5tt a objednala mě za 14 dní a už bylo srdíčko :slight_smile:. Hodně štěstí!! :slight_smile: :dizzy_face:
22. kvě 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ideálně 7-8tt
22. kvě 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednat se ze dne na den je spíš přání, realita bývá jinde. Moje MUDra dává termíny za 2-3 týdny, takže to stejně vyšlo na cca 8-9 tt :wink:
22. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já šla na kontrolu s oběma klukama hned po pozitivním testu (jestli je vše v pořádku a tam kde má), a pak mě Dr. objednávala na 8-9tt na srdíčko, aby bylo už opravdu vidět.
(ale naše doktorka objednává hned, v pondělí volám a objedná mě na úterý)
22. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhu jsem tam aktivně naklusala v 5+0 (začátek 6týdne) a byla vidět jen dutinka. Podruhé jsem rovnou volala později a objednala se na začátek 9týdne, srdíčko bilo a dostala jsem už i průkazku. :slight_smile: Ten 8tt bych to viděla tak akorát.
22. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek