• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste se dozvěděly/li pohlaví miminka? :-)

4. února 2012 
ahoj holly1 - taky čekám..., koukám, máme stejný termín :slight_smile:, tak jsem zvědavá, která z nás to bude vědět dřív :sweat_smile: , na kontrolu jdu 2.6.
22. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, no jo, úplně stejný den :slight_smile:, ael ty už máš 17tt ? :slight_smile:) já jdu na ultr. zítra, ale myslím, že to ještě nebude vidět. Dám vědět :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holly, mě to na koníkovi ukazuje blbě od začátku - jsem 15+3, měla jsem ovu dýl než podle MS, tak jsem si to upravila na tvrdo podle termínu na utz.
22. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem taky 15+3 !!! :slight_smile: pro zajímavost, víš, kdy jste počali? My 20.února asi v 5 ráno :slight_smile:)) Já mám úplně stejný termín podle ultr. i podle MS.
22. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holly1 - já vím já vím, taky nechápu, kde se ve mně bere ta trpělivost a teď už si říkám, že je pozdě na to to chtít vědět. Všichni okolo to ze mě dyndají, co to bude a já jim vždycky dám ťafku tím, že jim řeknu, že dítě :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co nákupy a pokojíček?? Máš všechno neutrální?
22. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dedukce je, že jsme "počali" 15.2. no spíš 16.2. po Valentýnskym plese (pak měl manžel noční), ale ovu byla dle teplot později - teď přesně nevím, takže když spermijky tak dlouho čekali, tak by to měla být holka :grinning:
nám je to jedno, ale zvědavý jsme
jinak jak ti to vychází podle toho čínskýho kalendáře?
22. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím, mám ho někde doma vytištěný, ale už jsem to zapomněla :slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snažím se to mít neutrál, postýlku mám do zelena, kočárek, který je zatím jen, objednaný má barvu fialkovo béžovou a oblečky mám ve žluté, v bílé i něco modrého, to jsem pokoupila od kámošky, holka v modrém prý taky nevypadá tak zle :grinning: :grinning: Lepší než kluk v růžové, co? :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta, tak to určitě - proto to chci vědět, já mám růžovou barvu ráda,tak pokud to bude holka, tak to bude růžovka :slight_smile:
Na druhou stranu tě obdivuju, že jsi to dokázala, fakt klobouk dolů.
22. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe, děkuji za uznání, zrovna jsem mluvila s mámou a ta pořád něco o klučíkovi či co. Tak jsem jí řekla, že to prostě nevím a nevím a nevím. To fakt už vydržím, ale přiznám se, že už mi vadí ty hrozný dotazy jako "a kdy se to narodí? A co to bude" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejlepší jsou sousedi, říkám si, co jim je do toho??? Taky asi tomu musíte čelit, že?
22. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě vychází obojí :grinning: (to se může stát jenom mě)
v únoru mi bylo 30 - takže podle tabulky holka, jenže 30 mi bylo až 25.2., takže oplodnění proběhlo ještě když mi bylo 29 - takže kluk :grinning:
Noo, tak co tipujete :grinning:
22. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:) já jsem měla 19.2. 2008 32. narozky, počali jsme den po nich :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Nejbe, že to díťátko tam máš krásně uložené, mně už visí v břiše jak netopýrek, chudinka, asi se tam už musí pěkně mačkat, no musí to vydržet do 29.6., tak doufejme, že vydrží :wink: A bimbalo ti děťátko při ultrazvuku bimbasem poledne? :grinning: :grinning: Jestliže ne, tak to bude holka :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta-u nás jen proběhlo od souseda - koukám, že děláte pokojíček, už je to aktuální - no co mu na to říct - co ti je do toho dědku- to je starej Keliš, ten bude vyzvídat pořád, je pravda,že se mě už teď ptají v práci, jestli už vím co to bude, tak vždycky říkám, že vím, že to budeme miminko, a že jsme hrozně šťasný, že další štěňátko už jsme vážně nechtěli - máme doma 2 psy :grinning:
22. kvě 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: A víš, že naprosto tvou odpověď chápu? Co by se vám tak mohlo narodit, že? :wink: Tak správně na ně, ti lidi jsou hrozně neodbytný a hlavně mě se ptají i cizí, no to bych je nakopla víš kam? :grinning: :grinning: Tak si na starýho Keliše pořiďte pořádný šipky a nastřílejte mu je pěkně do zad :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:) u nás v práci to ještě vůbec nikdo neví, teda doufám :slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holly - vidět to asi na tobě ještě není, viď? A pokud ráno nezvracíš a neomdlíváš, tak to hned tak neuvidí :wink:
22. kvě 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý v 16 tt to už je vidět, když je mimi dobře natočené .. my se to dozvěděli ve 22 tt ..
22. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to včera na utz ještě potvrdil, že stopro holka a jestli ne, tak že půjde dělat zedníka :grinning: Tak by mi nevadilo, kdyby to nakonec byl kluk - jak by se asi mudr tvářil :grinning:
23. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám to včera taky potvrdili - holčička.Manžel chtěl malinko víc kluka, ale nevadí ,hlavně, že bude mimi zdravý :dizzy_face: Takže jsem koupila první obleček s růžovou :sunglasses:
23. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ve 20 týdnu :wink:
23. kvě 2008 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těsně po porodu.Pan doktor mi ho ukázal a řekl:"Je to kluk!"
A já na to:"To je dobře!".................... :grinning:
23. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 15 tt odhad na holčičku, ve 20 tt 100% výsledek z amniocentézy a ve 22 tt opět 100% potvrzeno na UZV.
23. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
N8m řekli pohaví na velkém UZ ve 21 tt. Ale také nevím, na kolik je to spolehlivé?
23. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 20tt na genetice. Dřív jsem se ani neptala...
23. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,tak mám po dnešní poradně, bohužel... doktor by mi ani ultrazvuk nedělal, sice jsem si o něj řekla, ale mimi bylo na bříško, jako když pase koníčky a vůůbec nic nebylo vidět :slight_smile: :slight_smile: To neva, hlavně ať je zdravé a spokojené :wink: Tak se budu těšit na velký ultr. za měsíc.
23. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anta - vidět to není, po jídle mívám takový pořádný špíček, ale fakt to zatím nikdo neví. Špatně mi nebývalo, naštěstí, takže na záchodě jsem pracovní dobu netrávila :grinning: . Doktor mi dnes zopakoval, že mám pořád zakloněnou dělohu, a jak se bude "vysouvat", naskočí mi snad bříško a můžu mít i tlak v podbřišku. No, na bříško se těším, to je fakt. Tlaky ale nepotřebuju :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zatím nevím pohlaví, ale v úterý jdu k doktorovi a to budu v 17tt. Tak jsem zvědavá, už se taky nemůžu dočkat až se to dozvím!! I když jak říkáte, je to jedno, hlavně aby bylo mimi zdravé. Ale ta zvědavost :grinning: :grinning:

holly1: tak to se divím, že to na Tobě ještě není vidět, na mě teda ano. V práci jsem to řekla už dřív, ale ne všem. Každopádně pokud to někdo neví, tak si asi říká, že mám pěkný špek :grinning:
23. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, není, a to jsem hubeňour, takže jsem myslela, že touhle dobou už dávno.
23. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek