Kdy jste se dozvěděly/li pohlaví miminka? 🙂

holly1
22. kvě 2008

Ahoj, zajímalo by mě, kdy se dá na ultrazvuku zjistit pohlaví miminka. Doufám, že plodovce se vyhnu a celkem ráda bych to věděla. Předesílám, že je NÁM úplně jedno, co to bude, ale jednak bych si s miminkem ráda už trochu povídala a jednak i kvůli zařizování věcí, abych neměla vše bílé a žluté. Takže se už celkem těším, že se nám brouček brzo ukáže 😉 😉

marselina
25. čer 2008

u prvního dítka jsme se to dozvěděli ve 20tt,ted jedu také ve 20tt na UTZ srdíčka tak doufám že nám to poví.

petula5
30. čer 2008

Pohlaví jsme se dozvěděli na 3D ve 20 tt. Ve 20 tt proběhl ještě velký ult chlapečka nám povrdili a pak ve 30 tt nám řekli holčičku, takže to vypadá, že stejně budeme mít překvápko 😒

toni78
30. čer 2008

ve 20tt nám na velkém utz.řekla doktorka že je to chlapeček a ve 23tt nám to potvrdila i má gynekoložka, tak doufám že už to tak zůstane 😉

kacka2
4. črc 2008

my jsme se sami přesvědčili v 20tt na velkém UTZ, je to kluk na 100% 🙂

evulinkab
4. črc 2008

Ahojky holky, jsem teď ve 12.týdnu těhotenství, byla jsem tento týden na genetice a pan doktor, když mi dělal ultrazvuk, se mě zeptal, jestli chci vědět pohlaví.Řekla jsem ano a on jakoby s jistotou řekl-je to chlapeček.No docela jsem koukala, protože jsem si myslela, že pohlaví s určitostí říct jde až tak od 16.tt a to ještě, pokud je mimi dobře otočené.Hned jsem si o tom něco četla a téměř všude se píše, že ve 12.tt nelze říct s určitostí pohlaví, protože to se teprve vyvíjí a rozlišit chlapečka od holčičky(nebo naopak🙂) je téměř nemožné.Takže se váš chci zeptat, co si o tom myslite?..Jinak je mi jedno, co to bude,hlavně at je to zdravé...

noangel
4. črc 2008

evulinkab: me to taky mudr rekl v 12tt kluka a dodal ze to je predbezne ale ze se vetsinou nemyli a na prohlidce v 16tt potvrdil, zalezi na kvalite ultrazvuku a zkusnostech doktora bych rekla a taky jak je mimco natoceny me prdola byl vecne zadkem nahoru a nohama od sebe takze to bylo krasne videt 🙂

janula2008
4. črc 2008

Ahojky, tak nám řekl doktor už ve 12. týdnu, že to bude holka (moc jsem mu nevěřila 😀 ), tak jsem se ve 20. ptala znova a on to potvrdil a ještě se naoko urazil, že jsem mu to nevěřila už předtím 😅 . No a trefil se, máme Simonku 😉 .

meleri
5. črc 2008

tak to já se to dozvím až v 22. týdnu.. 😒 tak si ještě počkáme.. 🙂

anaconda
5. črc 2008

Můj doktor pohlaví nesděluje. Má starší typ ultrazvuku a hlavně obrazovky a prý se několikrát netrefil a pak mu přišli tatínci nadávat. V pondělí mě čeká odběr krve na genetiku, tak budu ráda, když bude vše v pořádku a nebudu muset na další vyšetření, kde by mi i řekli pohlaví dítěte.

slunickooo
5. črc 2008

Ahoj

nám to řekl mudr. na genetickém UTZ v HK ve 21 tt a pak za 5 dní to potvrdil i můj gyndař - čekáme holčičku 😉

ksts
22. zář 2008

AHOJ HOLKY,MY TAKY CEKAME MIMINKO,DNES SME V 10.4tt,A MOC BYCH CHTELA NA TEN GENETICKY ULTRAZVUK V HRADCI KRALOVE,MOHLI BY STE MI PORADIT,KDE TO TAM KONKRETNE JE,V SANUSE NEBO JINDE A ESTE MUSIM MAT DOPORUCENIE OD SVOJEJ GYNEKOLOZKY NEBO MUZU TAM JET SAMA OD SEBE,V TOM 12tt.MOC DEKUJI ZA RADY.KARIN

hlavinka
22. zář 2008

Taky se podelim - nam to rekli na 3D ultrazvuku v 16 tydnu a pak nam to potvrdili i na velkem utz asi ve 21 tydnu - holcicka. 🙂

sarkal
23. zář 2008

My jsme se to dozvěděli až asi v 27tt,protože mimčo bylo vždy tak natočené,že to prostě nebylo vidět,pak na velkém utz v 30tt nám to dr.potvrdil a pak opět v 32tt,pak v 33tt na dopplerovském vyšetření jsme sami s manžou viděly pindíka aniž by nám ho doktor musel ukazovat.Takže čekáme chlapečka 🙂

acinka
23. zář 2008

Nám to řekl Dr. na 3D UTZ ve 21tt 🙂
Ať žijou ZKR. (zkratky 😀 )

deathy
28. zář 2008

Ahoj holky, já du 1.10. k dr. Taky už bych moc chtěla vědět co to je. Ale jak sem asi pochopila z toho co ste psaly, tak ten velký UTZ v tom 20tt...to je asi něco jako screening, že to dělá někdo jiný než můj dr., že? Já sem teď cca v 16tt (stydím se, že to nevím přesně 😀 ), tak by mě zajímalo jestli by jako můj dr. už mohl třeba říct odhadem.... Od začátku těhu se mi zdají sny ve kterých to prostě bude kluk, a i spoustu lidí mě typovalo na kluka..tak by mě to už strašně zajímalo 🙂

minea
28. zář 2008

Třináct let před jejím narozením. Od kartářky 🙂
(na UTZ pohlaví vidět nebylo)

babalala
28. zář 2008

Asi půl minuty po porodu, kdy nás napadlo se zeptat..

smajlik
28. zář 2008

Ve 20tt na velkém ultrazvuku 🙂

ia.
28. zář 2008

tak nám řekli na velkém UTZ ve 20tt že to bude kluk a moje gynekoložka ve 35tt kukla mezi nožky a řekla že si myslí že holčička..takže čekáme na den "D", až se to konečně dozvíme... 😀

smardik
28. zář 2008

deethy já se to dozvěděla v 16 týdnu a všechny ultrazvuky dodnes to jen potvrzují 🙂 že to chlapeček bude ale já od začátku říkala že to na kluka cítím

janula2008
28. zář 2008

Deathy, já měla pvní utz ve 12 týdnu a už tehdy Dr. poznal, že je to holka 😉 a o několik týdnů později (myslím 20 týd.), to potvrdil a ,,zlobil se", že jsem mu to poprvé nevěřila 😀

ygreen
28. zář 2008

od začátku jsem věděla že to bude kluk, ale řekli nám to na 4D UTZ ve 24tt

alcatko.j
28. zář 2008

Holky, ja teda tomu asi nerozumim ale neni pravda, ze i na super UTZV je ve 12. tydnu poznat prd, protoze v tomto obdobi vypadaji zenske i muzske pohl.organy stejne??? 😕

vrana
28. zář 2008

Nám ve 20.tt řekl dr. že v tuto dobu to nerad tipuje, že se často plete a nás by to pak mrzelo. Takže až na 3D nám paní doktorka řekla holčičku. Od té doby už to nikdy vidět nebylo, takže čekáme jestli se za svých 25 let praxe poprvé nespletla 😉

sluninka
28. zář 2008

tak my to víme od 20tt..ale žádný procento nám dr neřekl, prostě nám oznámil holčičku a hotovo...zatím to nikdo nezměnil 😉

sonisek
28. zář 2008

my se to dozvěděli ve 20tt na velkém ultrazvuku a bylo to vidět hned 😅

berunka
28. zář 2008

tak my jsme se pohlavi dozvedeli ve 21tt,pak potvrzenjo jeste ve 24 a 26tt a vzdycky nam potvrdili holciciku.ted naposledy na 3D UTZ to bylo krasne videt,nedalo se splest 😀 😀

johanka007
29. zář 2008

Ahoj holky,jsem moment.v 15+4 a doktor na genetice mi ve 13+4tt řekl s naprostou jistotou,že to bude kluk.Čekáme uzlík se jménem Honzíček. 😵 😵 😵

johanka007
29. zář 2008

Jinak jednalo se o ultr.3D!!!!!! 😎

meleri
29. zář 2008

my se to dozvedeli dvacaty druhy tyden tehotenstvi a byl to fakt super zazitek..doktor nam pak zkousel ten 3d ultrazvuk ale maly si schoval oblicej a pak se otocil, takze smula...rada bych videla jak vypada!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru