Kdy jste se dozvěděly/li pohlaví miminka? 🙂

holly1
22. kvě 2008

Ahoj, zajímalo by mě, kdy se dá na ultrazvuku zjistit pohlaví miminka. Doufám, že plodovce se vyhnu a celkem ráda bych to věděla. Předesílám, že je NÁM úplně jedno, co to bude, ale jednak bych si s miminkem ráda už trochu povídala a jednak i kvůli zařizování věcí, abych neměla vše bílé a žluté. Takže se už celkem těším, že se nám brouček brzo ukáže 😉 😉

lisounek
22. kvě 2008

ahoj holly1: spolehlive by se to mohlo rict kolem 20 tt nam to take tak rekli, ale uz se stalo co takhe vim mockrat, ze spolehlive to nekdy taky neni...nekomu obcas jeste to pohlavi meni za par tydnu...ale kolem 20 tt by to melo byt uz poznat, zalezi na dr. a na kvalite ultrazvuku... 🙂 .

holly1
autor
22. kvě 2008

já vím, že se mimi nemusí ukázat nebo se to prostě nedá říct přesně; no tak to si asi ještě měsíc počkám 😉

kristi
22. kvě 2008

myslim,ze to bylo v 18tt 🙂

janeyzelvicka
22. kvě 2008

Mě to řekl už v 16tt, ale spíš stylem: "Tak asi to vypadá na..." 🙂

holly1
autor
22. kvě 2008

ä trefili se? 😉 No, kdyby mi už něco naznačili zítra, byla bych šťastná 🙂

kristi
22. kvě 2008

u nas v tom 18tt si byl jisty na 100%

mesulka
22. kvě 2008

Nám dr. řekla, že je to na 100% až ve 22tt 😉

knedlicek
22. kvě 2008

Mě řekli v 21. týdnu, že pravděpodobně holčička, pak to ještě několikrát potvrdili no a mám holčičku... v 19. týdnu byla malá špatně natočená, měla překřížené nožičky, takže nebylo nic vidět 😉

jadviga
22. kvě 2008

Nám v 16.tt řekli, že to vypadá na holčičku a dnes jdeme zase, tak jsem mooooc zvědavá jestli to potvrdí.(doufám, že ano) 😵

smardik
22. kvě 2008

mi v 16 říkal že si je téměř jistý chlapečkepotvrm, ale že přece jen jen to brzo tak jem zvědavá zda to ve 20tt potvrdí. Kuknete do alba bud si to namlouvám nebo to je pravda ale fakt tam jde pindík hezky vidět 🙂

lukajda
22. kvě 2008

Dr. mi řekla v 16.tt, že to bude s největší pravděpodobností chlapeček. 100% to bylo ve 24.tt z výsledku plodovky, na kterou jsem narychlo musela.

maruna75
22. kvě 2008

mě to řekla Mudr. v 18t.t. že to vypadá na kluka,ale já to cítila od začátku jsem na něj mluvila jako na kluka až mi nadávali.A včera na 3D UZV byl pinda krásně vidět 🙂 😀 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

jůj, já jsem v 16tt a zítra jdu na ultr. 🙂))

smardik
22. kvě 2008

holly1: držím palce at se ti malé ukáže, co chcete? já před těhu říkala že raději holčičku a jak jsem otěhotněla tak jsem od začátku říkala že to bude chlapeček 🙂 i když mi ostatní říkali že holka, že ty berou maminkám krásu 🙂 - hodně se mi totiž zhoršila plet

holly1
autor
22. kvě 2008

smardik díky, je nám to upřímně úplně jedno. První těhu se nám nevydařilo, takže to neřeším, ale jsem hrozně zvědavá, pak si taky chci s mimisem povídat a kupovat i nějaké holčičí nebo naopak chlapečkovské věci, zařizovat pokojíček a tak, takže proto to chci vědět. No hlavně jsem STRAŠNĚ zvědavá 😀 😀 Ale je mi to fakt jedno, i když tušení mám 😎

pattie
22. kvě 2008

Ve 21 tt na UTZ... předtím jsem byla asi v 11 tt a tam nic vidět samozřejmě nebylo...

smardik
22. kvě 2008

holky taky si s malým povídala předtím to byl tajtrlík a ted už mu říkám jménem 🙂, ale taky mi to bylo jedno, měla jsem problémy a pořád mám, o malé jsme malé přišli takže hlavní je až to maličké zvládne a je v pořádku 🙂

holly1
autor
22. kvě 2008

já si mysllím, že budu nadšená, ať z holčičky nebo z chlapečka, prostě jen to vědomí, že je to "ona" nebo "on", to mi připadá úplně úžasné.

kristi
22. kvě 2008

my jsme chteli holcicku a mame ji 🙂

lada82
22. kvě 2008

nam to rekli ve 20.tt na 100%, ze to bude kluk

lisounek
22. kvě 2008

no nam rekli ve 13 tt ze by to mohl byt klucina (no bylo jasne mooc brzy), ale my to mu verili a nekolik tydnu jsem si myslela, ze to fakt tak je 😀 - ale spis to bylo tim, ze jsem se na nej od zacatku citila...a nakonec i z plodovky holcicka jak vysita 😀 ted uz bych ale nemenila ani nahodou 😀

smardik
22. kvě 2008

holly1: určitě budeš nadšená z obojího 🙂, já se snažím jen s nákupy počkat do toho 20 týdne až mi to ještě jednou potvrdí a pak vzhůru na nákupy 🙂 i když něco málo už mám

janeyzelvicka
22. kvě 2008

holly1: No tak zatím 100% nevím, jestli se trefil, to 100% bude asi až když se narodí... Ale při utz ve 20. tt, který nám dělal jiný doktor, taky říkal, že asi holka. A další ultrazvuky nestály za nic, to tam byla tak natočená a různé překroucená, že nešlo vidět naprosto nic 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

já už se právě taky těším na nákupy, zatím nemám kromě jednoho krásného maňáska vůbec nic. Těším se, jak vymalujeme pokojíček a vůbec, prostě na všechny přípravy 🙂 Doufám, že se nám dřív nebo později ukáže

janeyzelvicka
22. kvě 2008

Tak my jsme si říkali, že je nám to vcelku jedno... jasně, že už teď furt říkám Kristýnka, ale kdyby to byl chlapeček, nevadilo by... pokojíček stejně nezařizujeme, pač žádný nemáme a věci, co jsem koupila, mi připadají vhodné i pro kluky i pro holky (teda - pro holky tam měli tuny růžových věcí, ale já růžovou nerada, tak jsem našla jiné, koupila, a ejhle - všude je psáno klučičí - mě to teda připadá neutrální)... No a kočárek máme modročerný, takže pohoda 😉 Jinak mi všichni, kteří neví co to bude, předpovídají kluka 😀

anta
22. kvě 2008

Tak my jsme se to nedozvěděli vůbec a to z jednoho velkého důvodu, chceme být překvapení 😉 A vydrželi jsme to a teď už to vydržím až do konce těhu, já to víííím 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

anta, a proč? Nezajímá tě to?

anta
22. kvě 2008

Jak jsem psala, chceme překvapení, nic jiného v tom nehledej, to že nechceme vědět pohlaví, neznamená, že mě dítě vůbec nezajímá. 😉 To víš, že jsem jednou byla trochu nalomená, že bych se zeptala, co tam dr. vidí, ale nakonec jsem si řekla, proč to vědět, na tom přece nesejde, co to bude, hlavně, když to bude zdravé 😉 🙂

apfele
22. kvě 2008

holly1 : nám zjistili pohlaví v 18+6tt a pinďa byl vidět dobře 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

nemyslela jsem to tak, že je to projev nezájmu o dítě, já bych prostě jen nevydržela čekat. Teda vydržela, kdyby to nebylo možné zjistit, ale pokud to půjde, tak neváhám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru