Kdy jste se dozvěděly/li pohlaví miminka? 🙂

holly1
22. kvě 2008

Ahoj, zajímalo by mě, kdy se dá na ultrazvuku zjistit pohlaví miminka. Doufám, že plodovce se vyhnu a celkem ráda bych to věděla. Předesílám, že je NÁM úplně jedno, co to bude, ale jednak bych si s miminkem ráda už trochu povídala a jednak i kvůli zařizování věcí, abych neměla vše bílé a žluté. Takže se už celkem těším, že se nám brouček brzo ukáže 😉 😉

nejbe
22. kvě 2008

ahoj holly1 - taky čekám..., koukám, máme stejný termín 🙂, tak jsem zvědavá, která z nás to bude vědět dřív 😅 , na kontrolu jdu 2.6.

holly1
autor
22. kvě 2008

ahoj, no jo, úplně stejný den 🙂, ael ty už máš 17tt ? 🙂) já jdu na ultr. zítra, ale myslím, že to ještě nebude vidět. Dám vědět 🙂

nejbe
22. kvě 2008

Holly, mě to na koníkovi ukazuje blbě od začátku - jsem 15+3, měla jsem ovu dýl než podle MS, tak jsem si to upravila na tvrdo podle termínu na utz.

holly1
autor
22. kvě 2008

já jsem taky 15+3 !!! 🙂 pro zajímavost, víš, kdy jste počali? My 20.února asi v 5 ráno 🙂)) Já mám úplně stejný termín podle ultr. i podle MS.

anta
22. kvě 2008

Holly1 - já vím já vím, taky nechápu, kde se ve mně bere ta trpělivost a teď už si říkám, že je pozdě na to to chtít vědět. Všichni okolo to ze mě dyndají, co to bude a já jim vždycky dám ťafku tím, že jim řeknu, že dítě 😀 😀 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

a co nákupy a pokojíček?? Máš všechno neutrální?

nejbe
22. kvě 2008

moje dedukce je, že jsme "počali" 15.2. no spíš 16.2. po Valentýnskym plese (pak měl manžel noční), ale ovu byla dle teplot později - teď přesně nevím, takže když spermijky tak dlouho čekali, tak by to měla být holka 😀
nám je to jedno, ale zvědavý jsme
jinak jak ti to vychází podle toho čínskýho kalendáře?

holly1
autor
22. kvě 2008

nevím, mám ho někde doma vytištěný, ale už jsem to zapomněla 🙂

anta
22. kvě 2008

No snažím se to mít neutrál, postýlku mám do zelena, kočárek, který je zatím jen, objednaný má barvu fialkovo béžovou a oblečky mám ve žluté, v bílé i něco modrého, to jsem pokoupila od kámošky, holka v modrém prý taky nevypadá tak zle 😀 😀 Lepší než kluk v růžové, co? 😅

nejbe
22. kvě 2008

anta, tak to určitě - proto to chci vědět, já mám růžovou barvu ráda,tak pokud to bude holka, tak to bude růžovka 🙂
Na druhou stranu tě obdivuju, že jsi to dokázala, fakt klobouk dolů.

anta
22. kvě 2008

Nejbe, děkuji za uznání, zrovna jsem mluvila s mámou a ta pořád něco o klučíkovi či co. Tak jsem jí řekla, že to prostě nevím a nevím a nevím. To fakt už vydržím, ale přiznám se, že už mi vadí ty hrozný dotazy jako "a kdy se to narodí? A co to bude" 😠 😝 nejlepší jsou sousedi, říkám si, co jim je do toho??? Taky asi tomu musíte čelit, že?

nejbe
22. kvě 2008

no mě vychází obojí 😀 (to se může stát jenom mě)
v únoru mi bylo 30 - takže podle tabulky holka, jenže 30 mi bylo až 25.2., takže oplodnění proběhlo ještě když mi bylo 29 - takže kluk 😀
Noo, tak co tipujete 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

🙂) já jsem měla 19.2. 2008 32. narozky, počali jsme den po nich 😀 😀 😀

anta
22. kvě 2008

Koukám Nejbe, že to díťátko tam máš krásně uložené, mně už visí v břiše jak netopýrek, chudinka, asi se tam už musí pěkně mačkat, no musí to vydržet do 29.6., tak doufejme, že vydrží 😉 A bimbalo ti děťátko při ultrazvuku bimbasem poledne? 😀 😀 Jestliže ne, tak to bude holka 😀 😀 😀

nejbe
22. kvě 2008

anta-u nás jen proběhlo od souseda - koukám, že děláte pokojíček, už je to aktuální - no co mu na to říct - co ti je do toho dědku- to je starej Keliš, ten bude vyzvídat pořád, je pravda,že se mě už teď ptají v práci, jestli už vím co to bude, tak vždycky říkám, že vím, že to budeme miminko, a že jsme hrozně šťasný, že další štěňátko už jsme vážně nechtěli - máme doma 2 psy 😀

anta
22. kvě 2008

😀 😀 A víš, že naprosto tvou odpověď chápu? Co by se vám tak mohlo narodit, že? 😉 Tak správně na ně, ti lidi jsou hrozně neodbytný a hlavně mě se ptají i cizí, no to bych je nakopla víš kam? 😀 😀 Tak si na starýho Keliše pořiďte pořádný šipky a nastřílejte mu je pěkně do zad 😀 😀 😀

holly1
autor
22. kvě 2008

🙂) u nás v práci to ještě vůbec nikdo neví, teda doufám 🙂

anta
22. kvě 2008

Holly - vidět to asi na tobě ještě není, viď? A pokud ráno nezvracíš a neomdlíváš, tak to hned tak neuvidí 😉

petrusam
22. kvě 2008

prý v 16 tt to už je vidět, když je mimi dobře natočené .. my se to dozvěděli ve 22 tt ..

janeyzelvicka
23. kvě 2008

Mě to včera na utz ještě potvrdil, že stopro holka a jestli ne, tak že půjde dělat zedníka 😀 Tak by mi nevadilo, kdyby to nakonec byl kluk - jak by se asi mudr tvářil 😀

jadviga
23. kvě 2008

Tak nám to včera taky potvrdili - holčička.Manžel chtěl malinko víc kluka, ale nevadí ,hlavně, že bude mimi zdravý 😵 Takže jsem koupila první obleček s růžovou 😎

sylvka
23. kvě 2008

Ahojky,ve 20 týdnu 😉

karot
23. kvě 2008

Těsně po porodu.Pan doktor mi ho ukázal a řekl:"Je to kluk!"
A já na to:"To je dobře!".................... 😀

lenkabu
23. kvě 2008

V 15 tt odhad na holčičku, ve 20 tt 100% výsledek z amniocentézy a ve 22 tt opět 100% potvrzeno na UZV.

mikulka
23. kvě 2008

N8m řekli pohaví na velkém UZ ve 21 tt. Ale také nevím, na kolik je to spolehlivé?

kalo
23. kvě 2008

ve 20tt na genetice. Dřív jsem se ani neptala...

holly1
autor
23. kvě 2008

ahojky,tak mám po dnešní poradně, bohužel... doktor by mi ani ultrazvuk nedělal, sice jsem si o něj řekla, ale mimi bylo na bříško, jako když pase koníčky a vůůbec nic nebylo vidět 🙂 🙂 To neva, hlavně ať je zdravé a spokojené 😉 Tak se budu těšit na velký ultr. za měsíc.

holly1
autor
23. kvě 2008

anta - vidět to není, po jídle mívám takový pořádný špíček, ale fakt to zatím nikdo neví. Špatně mi nebývalo, naštěstí, takže na záchodě jsem pracovní dobu netrávila 😀 . Doktor mi dnes zopakoval, že mám pořád zakloněnou dělohu, a jak se bude "vysouvat", naskočí mi snad bříško a můžu mít i tlak v podbřišku. No, na bříško se těším, to je fakt. Tlaky ale nepotřebuju 😀 😀

katchula
23. kvě 2008

Ahoj holky, já zatím nevím pohlaví, ale v úterý jdu k doktorovi a to budu v 17tt. Tak jsem zvědavá, už se taky nemůžu dočkat až se to dozvím!! I když jak říkáte, je to jedno, hlavně aby bylo mimi zdravé. Ale ta zvědavost 😀 😀

holly1: tak to se divím, že to na Tobě ještě není vidět, na mě teda ano. V práci jsem to řekla už dřív, ale ne všem. Každopádně pokud to někdo neví, tak si asi říká, že mám pěkný špek 😀

holly1
autor
23. kvě 2008

hm, není, a to jsem hubeňour, takže jsem myslela, že touhle dobou už dávno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru