• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy lze zjistit pohlaví miminka?

21. ledna 2016 
Nazdarek holky, maminky, snazilky, tehulky !

Mam otazecku , v kolikatem tt lze zjistit pohavi miminka ! :slight_smile:
17. pro 2006 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj myslím že se to dá zjistit kolem 19tt či 20tt, pokud jsou komplikace a odebírají ti plodovou vodu tak se to dá zjistit i zní ...to je tak kolem 14tt
17. pro 2006 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iza : jee dekujuu !! =) a co ty ? jakpak se mas ? :slight_smile: ty chces vedet pohlavi miminka ?
17. pro 2006 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že chci, jsem děsně zvědavá,jen doufám, že bude přes sádlo vidět :wink: ...
jinak se mám fajn jen jsem děsně unavená uf....
aco ty ?jak to všechno prožíváš? a co manžel ?
17. pro 2006 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iza : Ty jo ani nevis jak me to sokovalo, nejdriv jsem si myslela ze se spletli uplne ! Ze nemam zadne miminko, a najednou DVE ! Byla jsem opravdu v soku a brecela jsem snad pul hodiny !! Nemohla jsem uverit ! Kdyz sem prisla domu manzel me videl jak sem ubrecena tak se me ptal co se deje, a tak sem mu rekla ze "to" zase nevyslo ! Cely den se mi venoval ! :slight_smile: ( sem ja to ale manzelka ) , ale kdyz uz jsem to vydrzela tak dlouhoo ! Takze vsechny veci co jsem mela vyhlidle budu kupovat dvakrat !! =) No ja to prozivam opravdu "drsne" ale v dobrem slova smyslu ! Nemuzu uverit, a dokonce ani nevim jak se nam to povedlo !! dvojcata !! nevim o nikom kdo by mel v rodine dvojcatka !! Ted se jen tak koukam na jmena ! =) vsechna jsou krasna ! ale uvidime =) pak to budu chtit urcite resit i s manzelem !! Me taky prijdem ze jsem drive unavena ! =) :slight_smile:
17. pro 2006 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co se tyce utz, nam ve 20tt doktor rekl, ze to jeste videt neni :slight_smile: Takze ve 20tt mozna, ve 30tt urcite, ale v obou pripadech jen tehdy, kdyz si mimco neda zrovna nozku pres nozku ;)
17. pro 2006 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani ty si mu to teda ještě neřekla?a to nechavaš na vanoce? teda to já bych nevydržela :slight_smile: ..no hlavně si to užívej..jmena, oblečky atd...
17. pro 2006 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iza: ne nerekla ! ale uz sem mela minimalne 3x stochuti rict ze je DVOJNASOBNYM tatou ! ale !! tech sedm dni to VYDRZIM ! :slight_smile: musim ! Zatim to jeste neni moc velke uzivani ..kdyz to nemuzu nikomu rict !! Takze poradne to rozjedu az po vanocich ! :slight_smile:
17. pro 2006 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
gedren : s tou nozickou !! Jedna kamaradka byla tehotna a jeste v 32tt to nebylo videt protze chlapecek mel nozku pres nozku !! :wink: asi jim chtel udelat vetsi prekvapko ! :slight_smile:
17. pro 2006 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To švagrová byla na prvním utz a tam jí řekli, že to bude kluk. Pak byla na druhém a tam jí řekli, že to bude holka. Na třetím mělo mimčo pupeční sňůru mezi nožičkama a v lednu jde před porodem ještě na jeden, tak pak už se možná dozví, co to bude :grinning: :grinning:
17. pro 2006 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
makak21: tak to je hezke ! :slight_smile: taky si to miminko nechalo pro sebe :grinning:
17. pro 2006 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo. :grinning: Po prvních dvou si myslela, že si zní někdo dělá legraci, ale ted už to vzdala :grinning: Prý už to ani vědět nechce, stejně to bude muset jednou ven, tak pak to bude už konečně jisté :grinning:
17. pro 2006 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
makak21: to mas pravdu !! :slight_smile: :slight_smile: to ja to budu chtit vedet 100% uz jen kuli obleckum, barvu pokoje, postylky , kocarek.. chci mit vse do barvy :slight_smile: jsem uz takova ! :slight_smile: :grinning:
17. pro 2006 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hannah44> to te teda obdivuju ze jsi to vydrzela nerict manzelovi, FAKT MAS MUJ OBDIV, to musi byt vule!! Preju at si to poradne uzijete tu zpravicku a at jsi v poho
17. pro 2006 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hani ! koukni na fotku ( Santa )! Uz je tam =) libi ?? Mattymu se to moc nelibilo :grinning: pak se stav ! pujdem nakupovat
17. pro 2006 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katty to je uzasnyyyyyyyy !!! Tak ja se za hodinku stavim !! Doufam ze sebou beres prcky ! :slight_smile:
17. pro 2006 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu, Hannah44, ty fakt čekáš dvojčátka a ještě jsi to manželovi neřekla? To bude super vánoční dárek. Těším se, až nám sem popíšeš, jak se na to tvářil a jakou měl radost. Můj manžel to věděl samozřejmě jako první a tajili jsme to spolu ještě skoro dva měsíce, než jsme to oficiálně oznámili. Byli jsme jako spiklenci.
Nám pohlaví miminka řekl MUDr. už ve 13.týdnu. Záleží, jak je miminko natočené a na jak kvalitním a moderním přístroji Ti UTZ dělají. A ve 20. týdnu nám zase potvrdili chlapečka :wink:
17. pro 2006 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme věděli, že budem mít holčičku od 20 týdne. Byli si tím jistí prý tak na 90 %. Ale známé pořád tvrdili, že se narodí holčička a až při porodu na ně vykoukl kluk jako buk :grinning: A já to chtěla vědět hned, taťka by to prý vydržel (ale pochybuju o tom :wink: )
17. pro 2006 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magda27: ne nerekla ! Ty jo ale uz mam sto chuti mu to rict, ale zatim se drziiim !! Ja bych moc hctela vedet pohlavi miminek !! Abych mohla pak ( i s manzelem ) namalovat krasne pokojicky a koupit vse do barvy.. no uz se tesiim !!

Rova: To ja sem zvedava na manzela ! jestli to bude chtit vedet nebo be ! ale ikdyby rek ze ne ! tak stejne bych si to nechala rict !!! :slight_smile: S tim chlapeckem to muselo byt prekvapkooo !
17. pro 2006 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
mne lekar v 19tt. oznamil ze na 99% budeme mat chlapceka. Na 100% to budeme vediet az v marci :slight_smile:.
17. pro 2006 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stranka_s : tak ono asi zalezi na poloze miminka ne ? :slight_smile:
17. pro 2006 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nám řekla pí dr. už ve 12 týdnu, že to vypadá na kluka, další UZ ve 20 a 30 tt to jen potvrdil. to ale asi jsme výjimka, tak brzy.
19. pro 2006 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím oblečením atd.pozor. když jsem rodila poprvé byla vedle pani, které řekli na 100% holku a tak měli nakoupeno vše růžové a narodil se jí kluk, to bych řekla, že je docela blbý. také byla vykulená a doktoři to nějak nemohli pochopit, když má zdravé dítě. věřím, že to teda zaskočí.
19. pro 2006 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to dr. řekla v 17tt a v 19tt potvrdila :wink:
28. pro 2006 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mně to neřekli a neřeknou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2006 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše miminko až do porodu dělalo při každém UTZ takové kotrmelce, že se to poznat nedalo
my byli přesvědčení, že je to kluk a tak naše holčička jela z porodnice celá v modrém :grinning:
28. pro 2006 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
skus ist na 3D ultrazvuk, tam ti to povedia na 100 percent, robia to na zahradnickej ulici v BA, www.gynfiv.sk, docitas sa viac. Tam mi to povedali okolo 20tt, mozno to robia aj skor, moj lekar to nevedel do posledneho UTZ
28. pro 2006 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olus kámošce také, chtěli vědět pohlaví, ale bylo vždy schované, malá ho neprozradila dokud se nenarodila :grinning: :grinning: :grinning:
My to vědět nechceme, necháme se překvapit :slight_smile: a kámoška furt naléhá ať si to necháme říci, ale má smůlu :grinning:
29. pro 2006 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, ja sa už neviem dočkať, čo čakáme. V 20. týždni to lekár nevedel zistiť, ale teraz nám to už hádam povie.Tešíme sa! :grinning:
5. led 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je uzasne ked vie mama v akom pohlavi sa moze prihovarat svojmu babetku.
5. led 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je. Chceli s s Tomim kúpiť nejaké vecičky, ale stále ma brzdila farba. A nechcem všetko bežové, žlté a zelenkavé.
5. led 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek