Kdy lze zjistit pohlaví miminka?

hannah44
17. pro 2006

Nazdarek holky, maminky, snazilky, tehulky !

Mam otazecku , v kolikatem tt lze zjistit pohavi miminka ! 🙂

iza
17. pro 2006

ahoj myslím že se to dá zjistit kolem 19tt či 20tt, pokud jsou komplikace a odebírají ti plodovou vodu tak se to dá zjistit i zní ...to je tak kolem 14tt

hannah44
autor
17. pro 2006

iza : jee dekujuu !! =) a co ty ? jakpak se mas ? 🙂 ty chces vedet pohlavi miminka ?

iza
17. pro 2006

jasně že chci, jsem děsně zvědavá,jen doufám, že bude přes sádlo vidět 😉 ...
jinak se mám fajn jen jsem děsně unavená uf....
aco ty ?jak to všechno prožíváš? a co manžel ?

hannah44
autor
17. pro 2006

iza : Ty jo ani nevis jak me to sokovalo, nejdriv jsem si myslela ze se spletli uplne ! Ze nemam zadne miminko, a najednou DVE ! Byla jsem opravdu v soku a brecela jsem snad pul hodiny !! Nemohla jsem uverit ! Kdyz sem prisla domu manzel me videl jak sem ubrecena tak se me ptal co se deje, a tak sem mu rekla ze "to" zase nevyslo ! Cely den se mi venoval ! 🙂 ( sem ja to ale manzelka ) , ale kdyz uz jsem to vydrzela tak dlouhoo ! Takze vsechny veci co jsem mela vyhlidle budu kupovat dvakrat !! =) No ja to prozivam opravdu "drsne" ale v dobrem slova smyslu ! Nemuzu uverit, a dokonce ani nevim jak se nam to povedlo !! dvojcata !! nevim o nikom kdo by mel v rodine dvojcatka !! Ted se jen tak koukam na jmena ! =) vsechna jsou krasna ! ale uvidime =) pak to budu chtit urcite resit i s manzelem !! Me taky prijdem ze jsem drive unavena ! =) 🙂

gedren
17. pro 2006

Co se tyce utz, nam ve 20tt doktor rekl, ze to jeste videt neni 🙂 Takze ve 20tt mozna, ve 30tt urcite, ale v obou pripadech jen tehdy, kdyz si mimco neda zrovna nozku pres nozku ;)

iza
17. pro 2006

hani ty si mu to teda ještě neřekla?a to nechavaš na vanoce? teda to já bych nevydržela 🙂 ..no hlavně si to užívej..jmena, oblečky atd...

hannah44
autor
17. pro 2006

iza: ne nerekla ! ale uz sem mela minimalne 3x stochuti rict ze je DVOJNASOBNYM tatou ! ale !! tech sedm dni to VYDRZIM ! 🙂 musim ! Zatim to jeste neni moc velke uzivani ..kdyz to nemuzu nikomu rict !! Takze poradne to rozjedu az po vanocich ! 🙂

hannah44
autor
17. pro 2006

gedren : s tou nozickou !! Jedna kamaradka byla tehotna a jeste v 32tt to nebylo videt protze chlapecek mel nozku pres nozku !! 😉 asi jim chtel udelat vetsi prekvapko ! 🙂

makak21
17. pro 2006

To švagrová byla na prvním utz a tam jí řekli, že to bude kluk. Pak byla na druhém a tam jí řekli, že to bude holka. Na třetím mělo mimčo pupeční sňůru mezi nožičkama a v lednu jde před porodem ještě na jeden, tak pak už se možná dozví, co to bude 😀 😀

hannah44
autor
17. pro 2006

makak21: tak to je hezke ! 🙂 taky si to miminko nechalo pro sebe 😀

makak21
17. pro 2006

To jo. 😀 Po prvních dvou si myslela, že si zní někdo dělá legraci, ale ted už to vzdala 😀 Prý už to ani vědět nechce, stejně to bude muset jednou ven, tak pak to bude už konečně jisté 😀

hannah44
autor
17. pro 2006

makak21: to mas pravdu !! 🙂 🙂 to ja to budu chtit vedet 100% uz jen kuli obleckum, barvu pokoje, postylky , kocarek.. chci mit vse do barvy 🙂 jsem uz takova ! 🙂 😀

vandalenule
17. pro 2006

hannah44> to te teda obdivuju ze jsi to vydrzela nerict manzelovi, FAKT MAS MUJ OBDIV, to musi byt vule!! Preju at si to poradne uzijete tu zpravicku a at jsi v poho

usamartin
17. pro 2006

ahoj hani ! koukni na fotku ( Santa )! Uz je tam =) libi ?? Mattymu se to moc nelibilo 😀 pak se stav ! pujdem nakupovat

hannah44
autor
17. pro 2006

Katty to je uzasnyyyyyyyy !!! Tak ja se za hodinku stavim !! Doufam ze sebou beres prcky ! 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
rova
17. pro 2006

Tak my jsme věděli, že budem mít holčičku od 20 týdne. Byli si tím jistí prý tak na 90 %. Ale známé pořád tvrdili, že se narodí holčička a až při porodu na ně vykoukl kluk jako buk 😀 A já to chtěla vědět hned, taťka by to prý vydržel (ale pochybuju o tom 😉 )

hannah44
autor
17. pro 2006

Magda27: ne nerekla ! Ty jo ale uz mam sto chuti mu to rict, ale zatim se drziiim !! Ja bych moc hctela vedet pohlavi miminek !! Abych mohla pak ( i s manzelem ) namalovat krasne pokojicky a koupit vse do barvy.. no uz se tesiim !!

Rova: To ja sem zvedava na manzela ! jestli to bude chtit vedet nebo be ! ale ikdyby rek ze ne ! tak stejne bych si to nechala rict !!! 🙂 S tim chlapeckem to muselo byt prekvapkooo !

stanka_s
17. pro 2006

Ahojte,
mne lekar v 19tt. oznamil ze na 99% budeme mat chlapceka. Na 100% to budeme vediet az v marci 🙂.

hannah44
autor
17. pro 2006

stranka_s : tak ono asi zalezi na poloze miminka ne ? 🙂

zonja
19. pro 2006

ahoj, nám řekla pí dr. už ve 12 týdnu, že to vypadá na kluka, další UZ ve 20 a 30 tt to jen potvrdil. to ale asi jsme výjimka, tak brzy.

zonja
19. pro 2006

s tím oblečením atd.pozor. když jsem rodila poprvé byla vedle pani, které řekli na 100% holku a tak měli nakoupeno vše růžové a narodil se jí kluk, to bych řekla, že je docela blbý. také byla vykulená a doktoři to nějak nemohli pochopit, když má zdravé dítě. věřím, že to teda zaskočí.

bera
28. pro 2006

tak mě to dr. řekla v 17tt a v 19tt potvrdila 😉

majka07
28. pro 2006

A mně to neřekli a neřeknou 😀 😀 😀 😀

olus
28. pro 2006

naše miminko až do porodu dělalo při každém UTZ takové kotrmelce, že se to poznat nedalo
my byli přesvědčení, že je to kluk a tak naše holčička jela z porodnice celá v modrém 😀

otta
28. pro 2006

skus ist na 3D ultrazvuk, tam ti to povedia na 100 percent, robia to na zahradnickej ulici v BA, www.gynfiv.sk, docitas sa viac. Tam mi to povedali okolo 20tt, mozno to robia aj skor, moj lekar to nevedel do posledneho UTZ

majka07
29. pro 2006

Olus kámošce také, chtěli vědět pohlaví, ale bylo vždy schované, malá ho neprozradila dokud se nenarodila 😀 😀 😀
My to vědět nechceme, necháme se překvapit 🙂 a kámoška furt naléhá ať si to necháme říci, ale má smůlu 😀

lyli
5. led 2007

Ahojte baby, ja sa už neviem dočkať, čo čakáme. V 20. týždni to lekár nevedel zistiť, ale teraz nám to už hádam povie.Tešíme sa! 😀

melory
5. led 2007

je uzasne ked vie mama v akom pohlavi sa moze prihovarat svojmu babetku.

lyli
5. led 2007

No to je. Chceli s s Tomim kúpiť nejaké vecičky, ale stále ma brzdila farba. A nechcem všetko bežové, žlté a zelenkavé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru