Kdy lze zjistit pohlaví miminka?

hannah44
17. pro 2006

Nazdarek holky, maminky, snazilky, tehulky !

Mam otazecku , v kolikatem tt lze zjistit pohavi miminka ! 🙂

melory
5. led 2007

ano ja som tiez rada ze mozem sa do ruzoveho pustit s odvahou, lebo co potom s tym a dievca v modrom je pekne ale kazdy kto sa zohne nad kocik podla farby usudi ze je to chlapec a ja poviem nie dievcatko, len ma modre...trapas.

melory
5. led 2007

ooo nie to je chlapec ale ma ruzoveeee 😀 😝

permar
5. led 2007

Ahojky,tak já už ve 14tt+4 věděla,že čekáme chlapečka.Pindík tam byl jasně vidět.Kdyby to byla holčička asi by to tak brzo nebylo jasný,s tím že se třeba ještě vyklube z toho chlapeček,ale tady to bylo jasný.

slonik
5. led 2007

nám pohlaví řekli ve 20. i ted ve 30. stejné, ale jestli to dopadne 😔 Stejně asi budu nakupovat univerzálně

jess
5. led 2007

Mě se dr.prvně kukala co to bude ve 13tt,ale stejně jsem se to nedověděla-až u porodu 😉 .Malá byla stýd'a a schovávala se

slonik
5. led 2007

sestřence ve 20. týdnu řekli kluk, ve 30. holka a nakonec to byla holka 😀 , já nevím,jak hodně na to spoléhat ☹

bibinka
5. led 2007

v 16 tt nám povedali, že budeme mať dievčatko a tak sme sa prihovárali malej Evičke a začali sme plány čo a ako budeme kupovať 🙂 . O 4 týždne nám dr. povedal, že Evičke narástol pindík 😀 a tak sme sa preorientovali na Filipka a vydržalo nám to až doteraz 🙂

luciass
5. led 2007

mě v 22+1 dle ult. 22+5 řekl, že až teprve ve 24. týdnu sestupují klukům varlata a po tomto týdnu se to dá jistě určit (pokud prdísek teda neusoudí, že si nechá překvapení až na porodní sál...)

verunnecka
28. bře 2007

ahoj,já jsem to neveděla do 32tt,pořád ukazoval zadeček,ale od začatku jsme mu říkali ,,malej'' a kámoška mi to i vypočítala že to bude kluk a pak mi na ultrazvuju jen potvrdili,známí podle toho ,,dělali'' holčíčku:o) a povedlo se.

monik111
28. bře 2007

nám to doktor řekl až v 32tt,do ty doby to bylo nejasný.A naš doktor pokud si není jistej tak to neříká.Ale prý mame na 99% holku,tak jsem zvědává.

verunnecka
28. bře 2007

já jsem si byla jistá že budem mít kluka,ale znamým se stalo že jim řekli holčičku,nakupovali v růžovým a věřili tomu a pak se narodil chlapeček..

roxxxana
21. bře 2008

Ahoj holky, byla jsem včera na utz. Pohlaví tam bylo vidět celkem jasně, i když...doktor nakonec žádný závěr neudělal. Vyjádřil se v tom smyslu, že z toho, co vidí, se nic usuzovat nedá, že to může být to i to. Myslíte, že nekecá? Miminko mělo dobrou polohu, ale možná byl slabej utz, nevím. Pořád o tom musím přemýšlet (jsem šíleně zvědavá, i když nemám žádnou preferenci a spíš radost z toho, že tam nebyla žádná vada), jestli kdyby to byl kluk, tak už tam "něco" má, ale holka se pozná později...tady zase čtu, že i to, co vypadá jako holka, se může "přeměnit" na kluka...je to docela dobrodrůžo.

bellablonde
21. bře 2008

niektori doktori radsej neurobia ziadne zavery...pokial sami nie su si isti na 100percent. Ja by som tiez nechcela, aby sa na mna tehulky hnevali ak by som sa pomylila (kebyze som dr)..
😉

denousek
21. bře 2008

roxi mimco mohlo mit fakt spanou polohu nebo treba prerizenou nozku nebo jak rikas ma dr spatnej uzv...u nas v olomouci je uzv geneticky kde jsem byla a tam to reknou se 100% jistotou jiz ve 12tydnu!!to rekli uz tak brzo sestrence ja jsem tam byla az ve 20tydnu....
tak se obednej jinam na uzv..na nejaky lepsi,znamejsi,geneticky... 😉

sue
21. bře 2008

U nás to bolo 15tt+4 - mám aj fotku a krásne tam bolo pipíka aj vajíčka vidno 🙂

schnek
21. bře 2008

mě doktor řekl, že už ve 12tt je to vidět a záleží na tom, jak podrobné ukazuje ultrazvuk, takže na velkým sonu ve 12tt mi řekl, že pokud to není pupečník, tak to vypadá na kluka 😀 a ve 20tt to potvrdil 🙂

num7976
21. bře 2008

mne dr.povedal v 15 + 2 ze to bude dievcatko a potom v 22 + 2 nam to znovu potvrdil,tak snad sa nesplietol 😀

andys26
21. bře 2008

u nás nám pohlaví dr. řekl taky ve 12 tt a při genetickém vyšetření nám to potvrdili 😉

aviril
21. bře 2008

Ja som už sama zbadala na UTZ pipíka už v 13tt. Aj doktor si to veľmi obzeral, nevyjadril sa presne, povedal, že to môže byť aj pupočník. Ale ja som už vtedy vedela, cítila, že aj do tretice je to chlapček. A aj je. Teda zatiaľ na sone som vždy videla pipíka.

emjee
4. zář 2008

alline • 15tt • 1. sep 2008 o 07:00
Ahojte, viete mi poradiť kedy doktor najskôr vie zistiť pohlavie babätka? Nakoľko budem prvorodička netuším kedy sa ho mám opýtať či mi vie povedať pohlavie.
Ďakujem

caruzo19 • 1d, 14tt • 1. sep 2008 o 07:56
na druhom skriningovom ultrazvuku(20tt) uz by malo byt vidiet .ak sa babo nerozhodne ze to zataji a otoci sa nespolocensky chrbatikom

mikalove • 1d • 1. sep 2008 o 08:43
alline,aj mne to povedali v 20tt,boli sme na 3d sone a tam nam povedali že budeme mať dievčatko

tobina • 1d • 1. sep 2008 o 08:46
mne to povedal doktor v 17. tt na 3D, kde ma poslal môj gynekológ, lebo mi vyšli zle triple testy

alline • 15tt • 1. sep 2008 o 08:47
Ďakujem baby, už som v 15tt takže ešte 5 tt a snáď nebude tvrdolhave po mamine a otočí sa tak, aby sme videli aké vecičky máme kupovať či modré, alebo ružovné. Ešte raz vďaka.

mory • 2d • 1. sep 2008 o 08:49
alline mne to povedal dr. v 16tt len neviem ci aj na slovensku je ta medicina a pristroje take vyvinute
drzim palce nej je to co je to hlevne nech je zdrave

amatula • 2d • 1. sep 2008 o 13:20
no babenky ja teda neviem mne leker povedal ze to bude dievcatko aj sa krvopotne chcel somnou stavit,tak som mu to zhltla. a ked sa potom Matko narodil a sestricka sa pytala ake dame babetku meno odpovedala som nepripravene Alica kedze sa narodil skvor a mal byt dievcatko ale snad 3D sono je spolahlivejsie....

janette4 • 1d • 1. sep 2008 o 14:30
alline, ale na tern prvýkrát sa radšej moc nedrž.mne v asi 20tt povedal, že dievčatko, dokonca ma presviedčal, že na 100%.začali sme trošku kupovať ružové vecičky, a potom som v 29tt bola na 4D a povedali, vraj to nie je dievčatko, ale chlapec.potom som sa len tak zo zvedavosti opýtala asi 2týždne pred pôrodom a povedali zase dievča.ibaže na tom 4d som videla, že to je ozaj chlapec, takže mi to potom bolo už len strašne smiešne.

jankamamka • 1d, 26tt • Dnes o 16:21
mne na sone v 20 tt doki nevidel nic,lebo sa babatko otocilo.Snad bude vidiet co to bude teraz v 30 tt.Ale ak nie tak nevadi aj tak je to jedno hlavne nech je zdravucke

blovitc120 • 39tt • Dnes o 16:48
O pohlaví tu už sú témy, jedna z nich sa dokonca volá V ktorom tt vám povedali pohlavie bábätka. Tak stačí dať do vyhľadávania

bershka • 15tt • Dnes o 17:36
múdre knihy píšu, že v 16tt sú pohl. orgány už dostatočne vyvinuté na to, aby to bolo možné zistiť. ale záleží od uzv - kvality

jirik.k
4. zář 2008

kdyz jsem cekala prvniho prcka, tak jsem vedela v 10tt ze to bude kluk a dneska jsem byla na utz a rekli mi ,ze neni jeste nic videt a jsem 13+4 druheho tehot.

poupe
5. zář 2008

me to nerekli do porodu,nebyl to poznat a na posledni ult,v 9m mi uz to nechteli rict,sice rikali asi holka,ale ne s urcitosti,ale meli pravdu holka to fakt byla 🙂

mobina
5. zář 2008

Nám to řekli ve 12tt, ale moc jsem tomu nevěřila, protože v téhle době jsou si pohlavní orgány téměř podobné. No ale ve 20tt to pak doktor potvrdil, i když se Ondra maskoval, tak mu tam ty kuličky visely 😅 Takže tak.

s.arik
5. zář 2008

mi ani na kvalitních a častých UTZ nebyli schopni říct nic, malá se kryla zdatně. až snad někdy ve 30tt nebo později prohlásil dr. holka a měl pravdu

katka76
5. zář 2008

tak my sme sa kryli vytrvalo az do porodu. tesne pred SC mi robili ultrazvuk a dr povedal, ze si budeme musiet pockat do porodu, ze ci to bude mala alebo maly tvrdohlavec

erikasadek
5. zář 2008

da sa to zistit aj tehotenskym testom specialnym samozrejme, ktory vam ukaze aj pohlavie dietata, v mnohych krajinach je zakazany , kvoli zneuzitiu , u niektorych ludi. mam pocit , ze stoji okolo 100 euro.

aponchie
6. zář 2008

erikasadek:to jako fakt?? 😲 to bych asi nechtela,ikdyz sem zvedava jak opice, tak me doktorka rekla v 19tt a nasledne doktor ve22 tt ,ze je to holka pac mela roztazene nohy jakoby to nekde uz videla 😀 nicmene to stejne neni stopro.. 😝 myslim ,ze jen amnio je nejspolehlivejsi

erikasadek
6. zář 2008

to je fakt, naozaj davali to davnejsie v telaviznych novinach, takze v amerike, je to volnopredajne, a aj na internete, tu napriklad je zakazane, s dovodu, niektore nabozenstava to zneuziju na predcasne potraty.
tazko, povedat, je to zaujimave, ja osobne , keby som bola tehotna rada by som hned vediet avsak moju volbu by to niako neovplyvnilo, kazde pohlavie je pozehnane. 🙂

sabaaa
12. čer 2009

Ahojky,chtěla bych poradit..je mi 16 let a jsem ve 4 týdnu těhotenství. Nevím co mám dělat,jestli si dítě nechat nebo ne....co si otom myslíte??je to hrozná situace a přítel mi radí at jdu na potrat..dííky za odpověd

kubaka
12. čer 2009

Především se poraď s rodiči a to hodně rychle!! Nikdo jiný nezná tak tvoji situace a tudíž ti těžko můžeme něco radit.
Jsi dítě, takže rodiče jsou jako rádci na prvním místě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru