Kdy se objeví na ultrazvuku akce srdíčka?

kominka
7. srp 2007

Ahojte Holky potřebuju znát vaše názory a zkušenosti. Jsme rok po svatbě a na druhý měsíc se nám podařilo otěhotnět. Podle ultrazvuku jsem dnes 5+3 ale ještě tam včera doktorka neviděla akci srdíčka. Zítra jdu na další a říkala, že už by tam mělo být.Mám docela strach tak se chci zeptat jak jste na tom vy? Jakou máte zkušenost a kdy se vam to srdíčko na ultrazvuku ukázalo?

poupatko8
16. pro 2010

@kikimaruska no tak to je hezký..to je super..aspon už máš srdíčko:D

cuminka
23. led 2012

Ahojky holky, PM jsem měla 15.12.2011, ovulace 29.12.2011, menstruace se měla dostavit 12.1.2012 a nic. Udělala jsem si těhotenský test a vyšel pozitivně. Dnes mám zpoždění 11dní, podle PM jsem v 5tt, a tak bych se chtěla zeptat, kdy by mělo být vidět na ultrazvuku srdíčko? (podle PM za 2tt nebo spíše až za 4tt podle ovulace?) Děkuji 😨 😒

monulli
16. čer 2015

Ahojky holky, poprosím vás o názor... já jsem dneska 6+0 dle ultrazvuku ve čtvrtek mám jít znovu… to bude 6+2… myslíte že bude vidět srdíčko? doktor si mě zve po týdnu protože sem tam zašpiním… ale dal mi ascorutin a od včerejška zatím nic🙂 co myslíte bude něco vidět aspoň náznak srdíčka? Poslední ms jsem měla 3.5. a cyklus 35 dní… děkuji

ajuska233
28. srp 2015

ahoj holky také jsem dneska odcházela od doktorky sklamaná byla jsem naposledy na ultrazvuku 5+4tt podle MS a paní doktorka říkala že přístí tyden už uvidíme bouchat srdíčko. Dneska jsem tam byla a paní doktorka srdíčko neviděla tak mám hrozný strach jsem objednana zase na příští pátek tak doufám že se srdíčko ukáže .. ale je to hrozné čekání zase celý týden před sebou v nejistotě..

gepe
28. srp 2015

@ajuska233 srdicko se muze ukazat i v 8tt, nezoufej 😉 u kazdeho to byva jinak.

misa2806
31. říj 2015

Ahoj holky.
Mam dotaz.. byla jsem u Mudr.29.9.to mi řekla ze je tam gestacni váček a zatím plod smouha jen. Byla jsem podle jejího měření 5+1tt.
Měla jsem přijít za měsíc.
Byla jsem tam tedka 29.10.a řekla mi ze jsem na začátku 7.týdne. Plod krásne vyrostl..už merila CRL. Struktura krásná vše jak má být...ale srdicko nebylo. Mam přijít ve čtvrtek 5.11.
Přijde mi to jen divne..když jsem byla naposledy 5+1 a za 4 týdny jenom o 2 týdny dal? Říkala mi ze jsem mohla otěhotnět az na zacatku září no.
Podle me poslední MS se to brát nedá. Měla jsem ji děsně rozhazenou...nepravidelnou. Takže to vubec.
Myslíte že ve čtvrtek se srdíčko ukáže? ☹ jsem s toho nějaká špatná.. snažím se myslet jen pozitivne

misa2806
31. říj 2015

@ajuska233 ahoj vše ti dopadlo v pořádku? Jak jsi psala v srpnu sem do diskuze? Já dneska taky přidala komentář do diskuze

anetaly
7. lis 2015

Ahoj já jsem konec pátého týdne a taky srdíčko ještě nebylo.v pondělí jdu na další a prý by už mělo. Tak moc doufám ale mám taky strach

anakolut
7. lis 2015

@misa2806 Určitě se objeví. Pokud máš nepravidelnou menstruaci, tak se běžně "tabulkové stáří" liší od toho skutečného. Já mám např.. těhotenství mladší o dva týdny oproti termínu menstruace. V minulém těhotenství se myslím srdíčko ukázalo až v 8. nebo dokonce 9. týdnu. Záleží na hrozně moc okolnostech: na opravdu reálném datu oplodnění, což se skoro nikdy neví, na kvalitě ultrazvukového přístroje, na tom, jaká je celková viditelnost - např. já jako obézní a s placentou vepředu ji mám celkově zhoršenou, a v neposlední řadě i na zkušenosti lékaře. Myslím si, že to co popisuješ je úplně normální 🙂

keny123
2. pro 2015

obnovuji téma děkuji za odpovědi 🙂

ivulivac
2. pro 2015

@keny123 Já měla blikací srdíčko 6+2 podle utz 🙂

keny123
2. pro 2015

@ivulivac díky 6+2 jdu na uzv první :D

maudn
2. pro 2015

@keny123 někdy mezi 5+něco a 7+ něco, jistota je aspoň ten 7tt

ivulivac
2. pro 2015

@keny123 tak to je velká naděje ;) držím pěsti :-*

keny123
2. pro 2015

holky no jsem nervni ani tehu nemam ještě potvrzený tothle jestli dopadne špatně tak mě odvezou když si to tak krásně maluju :D

ivulivac
2. pro 2015

@keny123 nemysli na to, co by se mohlo stát 🙂 Jen tomu věř 🙂

keny123
2. pro 2015

@ivulivac ano,snažím se...

maudn
2. pro 2015

@keny123 pak tě musím upozornit, že další nervy budou do 12 týdne a pak vlastně zjistíš že se po 12 nervujes úplně stejně, já klasicky opět na rizikovým od 20 týdne se budu zas nervovat až do porodu.

keny123
2. pro 2015

@maudn no joo a porodem ten strach stejne nekončí :D

ivulivac
2. pro 2015

@maudn
@keny123 myslim, ze ty nervy budeme mit minimalne do smrti 😀

maudn
2. pro 2015

@keny123 ne ten doopravdicky strach teprve začíná..... chjo

keny123
2. pro 2015

@maudn máme dve deti tak budeme mit i treti a vse dopadne dobře,musime doufat ♥

maudn
2. pro 2015

@keny123 jo to ja si ted ani nepripoustim jinou variantu, ale treba kdyz mi oznamili rizikove, tak jsem zila asi dva tydny v totalni histerii a stresu...

keny123
2. pro 2015

@maudn to chápu... ale pro miminko všechno!! a ty už seš za pulkou ze?

maudn
2. pro 2015

@keny123 25tt

keny123
2. pro 2015

@maudn jj to uz je dost tak bojujte!! ♥ ♥

maudn
2. pro 2015

@keny123 dekuji moc za srdicko i povzbuzeni, zatim to vypada nadejne, pokud jeste vydrzim tehu dva mesice, tak je mozne, ze uz ani rizikove mit nebudu, ale hlavne vydrzet...

keny123
2. pro 2015

@maudn tichooo to je anonymní :D

natysnovec
31. led 2018

Ahojky holky jste tu nejaka?🙂

tessdus
15. bře 2021

Dobrý den, minuly tyden jsem byla u lekare a na ultrazvuku byl videt plod este uplne malinky takova tecka a zitra mam prijit zase na kontrolu kvuly kontrole jestly bude videt srdicko , snazim se byt v klidu a nenervovat se ale ten strach tam je, lekar mi nerekl v kolikatem tydnu jsem beru to podle aplikace tehotenstvi+ , nemate stim nekdo slusenost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru