• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vzít na ultrazvuk i tatínka?

24. dubna 2017 
Na nás se tatínek byl podívat už při vnitřním ult. A pak na screeningu. Na ten ve 20 taky půjde :slight_smile: když chce tak ať jde, je to hezké, že se sám nabídl a zajímá ho to :slight_smile:
14. bře 2016 v 10:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler já jsem manžela brala tam, kde se dělal 3D ultrazvuk, jinak mi přišlo, že by z toho stejně nic neměl, protože jsme na těch 2D ultrazvucích a fotkách nikdy nic moc neviděli
14. bře 2016 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, čekáme vymodlené miminko, utz mi potvrdil srdíčko u mojí mudr, pak jsme se jeli rozloučit do Sanus, kde jsme si malé pořídili a dr tam že mi taky udělá utz , zeptala jsem se, jestli můžu vzít manžela , nebyl problém, a to ani s tím, že to byl vnitřní ultrazvuk, manžel byl dost dojatý a je dost inteligentní na to, aby mi nečuměl mezi nohy ( i když by tam asi neviděl nic nového :wink: ) a koukal vyjeveně na monitor, jak to tam bliká. Teď jdu do poradny, tak ho brát nebudu, protože nás za dva týdny čeká ten velký utz ve 13 TT- tam ale určitě půjde. - naznal, že u mojí mudr ještě nebyl, ale na ten velký jedeme zase do Sanusu, tak tam už to prý zná, tam jde :wink:
21. dub 2016 v 10:19  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jdu právě ve čt na první poradnu - moč, krev atd..a právě že přítel sám nabídl zda nechci doprovod a nevím zda to není brzo, přeci jen jsem teprve 9týden :( :slight_smile:. Nebo v té době už s Vámi partner šel? :slight_smile:
6. čer 2016 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol4 Klidně může jít, ale moc toho neuvidí :slight_smile: Se mnou šel manžel až na 1. screening :slight_smile:
6. čer 2016 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreaandrejka já právě nevím, zda ho vzít :slight_smile: Možná ještě zavolám na gyndu, zda by to nevadilo, četla jsem, že některým p.gynekoložkám či gynekologům to vadí. Ale ta moje je zatím strašně fajn.
6. čer 2016 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol4 Tak ono to určitě nevadí, někteří tatínkové chodí na každý UZ. Resp. u samotného vyšetření být nemusí, zavolají ho až na ten UZ :slight_smile:
6. čer 2016 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja měla manžela na 1.screeningu . I pro mě to byl 1.největší zážitek :slight_smile:
6. čer 2016 v 10:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreaandrejka tak díky za info :slight_smile: Můžu se ještě zeptat na Screening? Absolvovala jsi ho?

přítel už byl nadšen z první fotečky, kde sice nebylo co vidět, ale od té doby jí nosí v peněžence :slight_smile:
6. čer 2016 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol4 No jasně že jo. Neměla jsem důvod tam nejít :slight_smile: Bylo to super.
6. čer 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka tak to je fajn :slight_smile: četla jsem že se to hradí, což kvůli mimi vůbec nevadí, jen kolik to tak cca je? :slight_smile:
6. čer 2016 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol4 To záleží kde. Někde se platí, někde ne. Já byla v nemocnici v Hořovicích a neplatila jsem nic. Všude to mají nastavené jinak :slight_smile:
6. čer 2016 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka dobrá tak ještě jednou děkuji. Určitě se optám p.doktorky :wink: Přeci jen mám ze všeho strach a pořád se ptám, ale to asi každá z nás....Držím palce a ať se ti daří.
6. čer 2016 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol4 Já byla u Apolináře a neplatila jsem nic , mají to hrazeno z nějakěho grantu
6. čer 2016 v 11:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karol4 Tobě taky, at je všechno v pořádku :slight_smile:
6. čer 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hani1234 a to tě poslal přímo gynekolog? Nebo sis mohla vybrat, kam na to zajít? :slight_smile:
6. čer 2016 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou byl přítel u gynekoložky už při druhé kontrole v 8. týdnu :D a nevadilo jí to :slight_smile:
23. črc 2016 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj muž se mnou byl na každém utrazvuku i na sondě v 9. týdnu. A to jsme rodili před 20 lety. Mě jeho přítomnost vždy pomáhala,nesnáším nemocniční prostŕedí a v těhu to bylo ještê horší.
23. črc 2016 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karol4 já teda třeba platila 1000,- tak pro jistotu měj u sebe hotovost :slight_smile: ale pak mi to proplatila pojišťovna
23. črc 2016 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My čekali dvojčátka, manžel se mnou byl na každém UZ, což ke konci bylo každý týden. Bylo to moc hezké, i on si užíval, že viděl kluky jak rostou.
23. črc 2016 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler ja brala jen na prvotrimestralni screening, prcek se tam cely vejde, takze je na co koukat, u mensiho a vetsiho to neni takovy zazitek a volna z prace se spis hodi, kdyz je prcek na svete
23. črc 2016 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem v 9tt v patek jdu na kontrolu budou mi brat krev a moc mam vzit tatuldu sebou? :slight_smile: nebo je jeste brzo :confused:
9. srp 2016 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja brala také až na první screening, kdy už je rozpoznat hlavička a tělíčko s nožičkami a ručičkami. Pustí ti tam i srdíčko, tak si rovnou můžete vychutnat tu chvilku spolu.
9. srp 2016 v 18:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5.9 jdu na screening tak ho vezmu sebou :slight_smile: :wink:
17. srp 2016 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jde ted nekdo v patek na prvni ultrazvuk :slight_smile:?Me tam doktor taky tatinka "zakazal".Ze to pry nekteri muzi spatne snaseji to vysetreni uvnitr.Pritel se tesil,ze pujde.
24. dub ve 20:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou byl na prvnim velkem, pak okolo 20 tydne a ve 29 tydnu :slight_smile: jeste bych ho s sebou chtela vzit jednou, az budeme mit tesne pred, ten jeho vyraz je k nezaplaceni :slight_smile:
24. dub ve 20:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja brala poprve manžela až na velky ulzrazvuk do nemocnice ve 21tt :slight_smile:
24. dub ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek