Kdy vzít na ultrazvuk i tatínka?

crawler
16. zář 2009

Ahoj holky, jako těhulka-začátečnice se chci zeptat, kdy je optimální vzít tatínka na utz, aby se na mě gynekoložka nedívala jako na blázna? Vzali jste si tatínka až na "velký" screening? nebo dříve? A je to nutné hlásit předem? Díky moc 😅

konja
16. zář 2009

tak s náma šel tatínek až na velký utz v 20tt, ale pokud chceš tak si ho klidně vem i dřív, vždyt je to vaše mimi 😉 myslím, že není nutné nic hlásit předem, ale když se zmíníš dopředu tak tím nic nezkazíš 😉

janzurka
16. zář 2009

Ahoj Crawler, my sme boli spolu iba na 3D ultrazvuku v 22 tyzdni. Do poradne vsak chodili buduce mamicky s partnermi aj skor a nemyslim, ze by to hlasili vopred. 😎

blka
16. zář 2009

Crawler, já jsem vzala manžela již dřív, než na 3D. Na poradně jsem se ptala dr., jestli můžu příště přivést i manžela.

stylly
16. zář 2009

kdy?No až se nedělá ulz vnitřní ale až ti ho dělají na břiše,...cca 12tt 😀

misicka85
16. zář 2009

Mi se nejvíc líbil utz ve 12tt - mimčo se ještě celé vlezlo na obrazovku a bylo pěkně vidět jak se hýbe,kope nožkama, mává ručkama a tak... pak jak už mimčo roste tak je na obrazovce vidět jenom část tělíčka. S 3D nemám zkušenost, nebyla jsem na něm a ani o tom neuvažuju...

wobludka
16. zář 2009

crawler, klidně vem taťku s sebou hned 😉 my jsme absolvovali ivf a manžel se mnou chodil na vnitřní utz na každou kontrolu, ke konci stimulace denně - já jsem nikdy neviděla nic, zatímco on byl vždycky plný dojmů, jakpak nám ty folikuly pěkně rostou 😀 Rozhodně to posiluje vztah a dr. říkal, že pokud ten chlap sleduje monitor a nečumí vyloženě partnerce mezi nohy, tak to vítá.

mobina
16. zář 2009

Určitě se optej gynekologa. Moje doktorka si tam otce nepřeje. Nemá k tomu uzpůsobenou čekárnu 😒 Manža se mnou byl jen na utz kolem toho 20tt a i tak to byl zážitek 😉

stylly
16. zář 2009

mobina:Co to je za doktorku????? 😲 to je mazec ničem takovém jsem neslyšela 😕

zdezli
16. zář 2009

Manzel se mnou chodi pokazde od sameho pocatku, s tim ze tedy nestoji doktorovi za zady, kdyz me zrovna vysetruje nebo tak, ale sedi vedle me v ordinaci, kdyz se bavime s dr a diva se na utz - prijde mi to tak moc hezke, ma k miminku bliz, videl ho uz jako maly flicek, byl u toho, kdyz nam rekli pohlavi, u 3d, je vzdy plny dojmu 😉

miroslava89
16. zář 2009

kedy vziat manzela?..hmm asi stale🙂..

mmmk
16. zář 2009

Mne gynekolog rekl, ze od vsech vnejsich ultrazvuku muze otec chodit. Ze na nektery chlapy nepusobi dobre, ze se v jejich manzelce stoura cizi chlap sondou 😅

zdezli
16. zář 2009

V tom pripade asi zavisi na tatinkove nature, muj manzel bral i takove situace s ledovym klidem 😀

crawler
autor
16. zář 2009

mmmk: ve mě se šťourá žena, takže to by bylo v pohodě😀

Díky všem maminky i těhulky - už příště čili 11.tt vezmu manžu s sebou 🙂

garonka
16. zář 2009

tak tehuľky môj dnes šiel na utz so mnou a potom zdrhol 😀 a teraz ľutuje, že nebol lebo sme sa dozvedeli že máme pinďura 😀

marhulinka
16. zář 2009

Manža mi dělá doprovod od úplného začátku,chce u toho být a je to krásný 😉

avanka
16. zář 2009

Tak aj moj mm chodil so mnou od uplneho zaciatku, aj na vnutornom UTZ bol, a je to krasne spolu prezivat 😉

permonik7
16. zář 2009

I já chodily s přítelem hned od druhé návštěvy a je to fakt krásné vidět to malé společně;) Aspoň u mého dr to nebyl žádný problém, dokonce ani když mi dělal ještě vaginální UTZ🙂

atrami
17. zář 2009

MM chodil od 20 t.t. a bol nadšený.

renatkas
17. zář 2009

ja teraz idem nabuduce v 20 tt a ked som bola naposledy tak som sa pytala lekara ci ho mozem zobrat, povedal ze uplne v pohode moze vojst so mnou do ordinacie 🙂
takze nabuduce uz ide aj on.

Mali ste ich pri sebe aj na morfologickom ultrazvuku?

kleopatris
17. zář 2009

moj manzel bol so mnou uz pri prvom UZV a odvtedy je vzdy tam 🙂 doktorka ma dokonca pripravene kresielko pre manzelov, tak sedi pri mne, drzi mna za ruku a spolocne kukame na ten nas pokladik 😵 a prvy krat jak sme videli malu machulku so srdieckom, sme obaja mali slzy v ociach 🙂 takze ja som za manzela vzdy a vsade

mmmk
17. zář 2009

Carwler, to, co mi rekl gynekolog, neznamena, ze by to vadilo konkretne mymu manzelovi, ten doktor ma proste takova pravidla. Manzel se mnou byl v CARu pri vnitrnim utz na potvrzeni srdecni akce a nerikal na to nic. Byl odvareny z toho cerva se srdecni akci 😀 A bude se mnou ted ke gyndari normalne chodit. Tu v Nemecku je spis divne, kdyz nejsou nastavajici tatinci pri tom 😉

naty
17. zář 2009

Mi řekla dr., že mám vzít manžu na utz ve 12tt, takže tam byl a vypadal strááášně rozkošně, jak se nemohl zorientovat... 😵 ...a pak sme spolu byli na 3D a to bylo úplně boží, já teda doporučuju... 😉

miracko
17. zář 2009

😀 To je uplne jedno ak a chlap tesi, tak kedykolvek...ak ale nerad chodi po doktoroch tak by som ho brala az na UZV v 20 tt jednak preto ze uz pekne vidno babatko a jednak preto ze sa mozno dozvie pohlavie 😀

misicka455
17. zář 2009

Tak ten můj byl poprvé na velkém utz ve 12 tt a od té doby chodí pořád semnou a nikdy jsem to nehlásila dopředu. Dneska se už to tak neřeší 😉

baruk06
8. únor 2016

Dobrý den . Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte zda semnou může jít tatínek naseho miminka na screening v 12 tydnu do Hradce Králové . 🙂 Děkuji za odpověď .

denik_matky
7. bře 2016

Tak se mnou se šel koukat teda hned. Jen jsem se doktora při návštěvě zeptala jestli může chlap dovnitř a on ho šel sám zavolat. Nějak bych neřešila 😀

baruk06
9. bře 2016

Jojo 🙂 Všechno proběhlo v pořádku a naše mimi jsme viděli společně ! 🙂 Prý v Hradci záleží na tom , jaký tam je zrovna lékař 🙂 tak jsme měli štěstí ! 🙂 .

olga_
9. bře 2016

@crawler Manžel šel až na velký screening. Na ten druhý velký nemohl přijít, ale šla jsem o pár dnů nato ke svému gynekologovi na kontrolu a domluvila jsem se s ním dopředu. Myslím, že je fajn, když to takto dopředu ví, protože byl parádní a UTZ udělal kvůli tatínkovi fakt důkladně, všechno mu popsal a udělal to prostě tak celkově fajn chlapsky 😎. Na normální kontroly mě ani nenapadlo ho brát.

junkka
9. bře 2016

Se mnou šel na ten první ve 13 týdnů a pak na ten velký, to bylo na specializovaném pracovišti, jinak jsem chodila ke své doktorce. Ale i tam chodili tatinci 😉

mrs_v
14. bře 2016

Půjdeme spolu už na ten první. <3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru