Krevní testy v prvním trimestru - nalačno nebo ne?

maladama
19. říj 2012

Zapomněla jsem se u doktora zeptat, jak je to s krevními testy v prvním trimestru a z prvního těhotenství si to už nepamatuju - mám tam být nalačno nebo se můžu nasnídat?
Bez jídla je mi hodně blbě a do laborky to mám hodinu cesty, takže bych nerada jela hladová, kdyby to nebylo potřeba.

jannicka85
19. říj 2012

ahoj, mi bylo řečeno že se můžu najíst.. ale né nic sladkého ani na pití.. protože jsem taky řekla, že nalačno to nezvládnu.. takže tak🙂

bellaver
19. říj 2012

Ahoj, já musela být nalačno, ale šla jsem v 6.15h ráno, já zase nemůžu snídat moc brzy 😉
brali mi 5 ampulí krve, pak jsem hned pila a jedla, úleva 😉

lucido
20. říj 2012

Ahoj, testy me cekaji a mam jit na lacno plus sdelit vahu.

ebsian
20. říj 2012

Na 1.trimestr screening na genetiku jsem mohla přijít najezená, ale já šla ráno, nakonec jsem byla nenajezená..vážili mě nejdřív, pak krev brali zároveň před začátkem utz..Běžně se prý má brát ale o 14 dní dřív, než utz..

mikov82
20. říj 2012

Ja musela byt nalacno,ale mela jsem pit - neslazeny napoje - aby krev dobre tekla. Koukam,ze co dr,to jiny pozadavek...

zvaskova
20. říj 2012

Mě sestřička řekla že se klidně trochu najíst můžu. Když si dáš suchý rohlík nebo si ho vezmeš s sebou a po cestě si do něj kousneš tak se určitě nic nestane 😉 Nebo brnkni svojí sestřičce na gyndu co ti na to řekne.

eloana
21. říj 2012

ja na ne sla ve 14 hodin-to me rekli, ze se najist muzu🙂

jitulinas
1. kvě 2013

V prvním těhotenství jsme chodila k jinému mudrovi a tam jsem mohla dojíst na odběry najezená. Te'd při druhém těhu mám dojít na lačno, ale já vím, že teď v 11tt bez jídla nevstanu, takže rohlík to jistí... Rohlík mají před odběrem k dispozici i ti, kteří jsou darovat krev, tak snad neuškodí....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru