Krvácení po vyšetření čípku. Stalo se vám to?

mpavlinka
5. bře 2010

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s krvácením po kontrole čípku? Byla jsem na vyšetření kvůli tvrdnutí břicha a kvůli podezření na zánět močového měchýře. Gynekolog mi sáhl na čípek s tím, že je vše o.k. a když jsem přišla domů, měla jsem na slipovce trochu krve. Volala jsem mu zpátky a pro jistotu i do Apolináře, řekli mi, že se to může po vyšetření stát. Pokud by to dál krvácelo, mám jet do nemocnice. Krvácení ustalo hned jak jsem přijela domů. Pohyby mimča cítím, žádný bolesti nemám.
Musím tedy dodat, že krvácím po každém klasickém vyšetření se zrcadly, ale u toho vyšetření čípku, kdy mi na něj jen zatlačil mne to vyděsilo.

monaberuska1
5. bře 2010

mpavlinka- je to normální taky mi delali vysetreni tohoto cipku ja sme teda nekrvacela a ani nespinila. ale doktorka mi řekla ze kdzy budu cely den krvacet bude to v poradku 😉 takze nemej strach 🙂 😉

moncicik
6. bře 2010

Ahojda, mám tři děti a u každého těhu jsem při vnitřním vyšetření krvácela.I při porodu když mě vyšetřovali a kontrolovali stav otevření jsem krvácela.
Prý to není nic zvláštního,jen je čípek překrvený a tím je snáz podrážditelný.Teď jsem byla po porodu na cytologii a opět jsem krvácela.Prostě jen je citlivý čípek.
Neboj stává se to. 😉

sylvka
6. bře 2010

pavlínko,neboj já to měla taky a dítko mám zdravé,je to normální. 🙂

mpavlinka
autor
6. bře 2010

Děkuju moc za vaše vzkazíky. Špinění ustalo. 🙂

strouzek
6. bře 2010

ahojky tohle jsem řešila tento týden zrovna, nikdy se mi to po kontrole nestalo až teď když jsem šla na poradnu do porodky takdo mě dr. zašťoural nebolelo to ale když jsem odcházela řekl mi že můžu špinit ať se neleknu. no a fakt, špinila jsem následující 2 dny, hlavně ten první den dost. tak jsem byla vyplašená co se děje ale prej je to ve vyšším stádiu těho normální kvůli toho prokrvení čípku no a pak to skončilo tak jsem hned klidnější.

novydomek
1. říj 2015

Ahoj holky, prosím o radu. Včera mi doktorka dělala stěry z čípku, byla jsem 12DC. A protože se snažím otěhotnět, beru clostil (už 5-tý cyklus). Po utz jsem tedy dostala i pregnyl a měli jsme se snažit. Proč píšu..Doma jsem zjistila, že po vyšetření špiním, nikdy se mi to nestalo, jinak bych se vyšetření v době ovu bránila. Včera jsme tedy sex odpískali. Dnes už skoro nešpiním, spíš jsem měla ráno jen zbarvený výtok, teď už nic. Myslíte, že se můžeme dnes snažit? Nevím jestli nehrozí infekce. Doktorce se snažím od rána dovolat, ale ordinuje v gyn. centru na Orlí v Brně a dovolat se je umění.
Děkuji za názory.

novydomek
1. říj 2015

Tak jsem se konečně dovolala, kdyby někdo řešil něco podobného, tak sex je povolený. Pokud už nešpiním, poranění bylo malé a je to ok. 🙂

irca86
1. říj 2015

Také se mi to stalo, po stěru. ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru