Krvácení po vyšetření ve 39. tt. Máte zkušenost?

lucinka7988
26. zář 2008

Ahoj holky, měla bych dotaz - jsem v 39tt a dnes jsem byla na vyšetření v poradně. Tam mi udělali UTZ a vnitřní vyšetření, které teda bylo trošku víc bolestivé než při předešlých návštěvách...Prý možná do pondělí nevydržím 2v1-ale Ihned se mi po vyšetření spustila krev - ne "proudem" ale byla to čistá krev, žádné špinění...Doktor mi řekl, že pokud to nebude zesilovat nebo odcházet s krví nebo "kusy" tak je to v poho, ale kdyby náhodou, tak mám dorazit do porodnice.... Docela mě ta krev vyvádí z míry. Kdybych jen špinila, tak neřeknu, ale je to jako když mám první den menstruaci.... 😨 Máte s tím některá zkušenost? Bojím bojím ☹ ☹ ☹

kristi
26. zář 2008

Lucinka, ja mela uplne to same v 36tt. Prohlidla me doktorka a docela to bolelo apak se mi spustila fakt krev, cervena - hlen to fakt nebyl. Tak jsem supala na monitor a pac se nic nedelo, tak me poslali domu, porodila jsem pak o 5 dni pozdeji. Mozna ti jen chteli trosku pomoct, tak ti udelali Hamiltona. Mne to asi nedelali, pac ja jsem byla prave jen v tom 36tt

sarkal
26. zář 2008

Ahojky tak já teď ve středu byla u dr. a dělaly mi stěry,zrcadla byli jako nepříjemný,ale nebylo to bolestivý a když je dr. vyndaval tak řekl:budete asi malinko krvácet na zrcadle je trochu krve, já sem se teda zděsila jako jak je to možný.Dr. že se to stává a kdyby to bylo horší atd, že mám přijít.Doma jsem pak měla trošinku krve také jasně červené bez hlenu,ale dovečera to bylo pryč,byla to jen kapka.Jsem v 34tt.Myslím si,že mě doktor třeba skřípnul nebo něco.Ale snad ví co dělá tak mu věřím,když řek,že se to stává.

vroninka
26. zář 2008

Lucinka: já to měla také. To se stává, když se nacucaný děložný čípek. Jestli Tě dnes zkontrolovali, tak se neboj. Do týdne jsem porodila.

pajmis
26. zář 2008

lucinka - nejspíše Ti Dr. udělal Hamiltonův hmat, aby si brzy porodila, více se dozvíš zde na
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lucinka7988
autor
26. zář 2008

S tím Hamiltonem jsem si to taky hned myslela, ale mohl mi to teda říct ☹ 😒 Ale děkuju za útěchu - přece jen člověk není na krev po tak dlouhé době zvyklý a vše si na sobě hlídá 🙂 Tak ještě jednou díky přeji hezký den 😎

flufla
26. zář 2008

Ahoj, no já byla dopol na prohlídce, po té sem začla krvácela jak ty, večer začly kontrakce a druhý den v 10 byl V. na světě

lucinka7988
autor
26. zář 2008

No já mám taky takový pocit, že možná taky dneska něco začne 😒 Malej má prý přes 3,5 kg, takže lepší o týden dřív, než pak rodit čtyř kiláčka 🙂 Uf Uf 😵

flufla
26. zář 2008

tak držíme palečky ať je to rychlý a pohodový 🙂

lili03
26. zář 2008

Lucinko, mně se to taky stalo, zrovna jsme to řešily na III.trimestru-pokračování. Stalo se mi to v úterý, myslela jsem, že mi třebas v noci začne porod, ale druhý den už jsem jen špinila a dnes to už odeznělo. Tak to na porod asi zatím nevypadá.

lili03
26. zář 2008

totiž pardon - III. trimestr - od začátku 🙂

lucinka7988
autor
26. zář 2008

Teď jsem se byla "zkontrolovat" a docela to krvácení ustalo, tak jsem ráda.... 🙂 🙂 Tak uvidíme - ty naši prcci si stejně půjdou na svět až sami uznají za vhodné.... Žadný Halmilton je asi nerozhodí 😀 😎
flufla: děkuju za držení palečků - a máš náááááádherného chlapečka!!! 😉 😉

bzzzzz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru