Která měla nízké hcg a přesto je těhotná?

pepsinka
5. říj 2009

Omlouvám se pokud už tady takové téma je, ale nepodařilo se mi jej najít. Dnes mi potvrdili z krve těhotenství. Hodnota je bohužel nízká, pouze 99,1. Jsem dnes 13 den po ET, zaváděli mi dvě 4 buněčná ebmrya, bez prodloužené kultivace. Ve středu jdu na další kontrolní odběr. Zatím nekrvácím, ale už tomu vůbec nevěřím. Ráda bych věděla, zda je tu někdo, kdo měl tak nízké hcg a přesto to dobře dopadlo.

dasule
5. říj 2009

já měla nízké HCG pouze 90,4 při jedné blastocystě 14 den po ET, za tři dny další kontrola HCG 15,5.Pozitivní testy z moče, ale čárka sílila moc pomalu anebo byla stejná.Nakonec jsem měla biochemické těhotenství.Ale přeji ti moc štěstí, ať ti to dopadne dobře a hcg bude při další kontole vyšší.

lenocka84
5. říj 2009

ahojte, baby ja som mala hcg 37DC, a teda cca 22 dni po ovulke 13,87 a som tehotna
takze nevesat hlavu

prdecek
5. říj 2009

ahojky,
já měla 12DPO HCG jen 8 a dr. řekla, že to negativní a o týden později sem měla přes 600. Bylo to těhu, ale bohužel skončilo špatně.
Držím pěsti!

dasule
5. říj 2009

u IVF je to o nečem jiném.

pepsinka
autor
5. říj 2009

Díky holky, už tomu vůbec nevěřím. Dasule, já tvůj příběh sledovala. Chodím taky do Fn Ol a byla jsem jen pár dní za tebou.

lauritka
5. říj 2009

pepsinka to cislo sice nie je velke, ale su tu aj babulky , co mali po ET 38 hcg a uz su maminy. dolezite je aby to rastlo ako ma.

majka212
5. říj 2009

pepsinka ja som mala na 15 den po ET bez predlzenej kult. pri vlozenom jednom embryu hcg 99, a uz som v piatom mesiaci 😉
Drzim ti palce!!!

dasule
5. říj 2009

fakt? 🙂 A jak si tam spokojená?Já jdu na měsíc na KET,máme ještě dva mrazáčky.
jj to je důležité, je to hodně individuální, já tomu moc nevěřila a taky jsem to na sobě poznala 😒

dasule
5. říj 2009

majka, to je super!Tak jen tak dál 😉 Někdo měl štěstí. 😉

zuzu_z
5. říj 2009

pepsinko jdu tě uklidnit, nevěš hlavu... 14den jsem měla 55,1 a na výsledek se podívej do metříku 😉 držím pěsti, ať to u tebe dopadne stejně 😉

pepsinka
autor
5. říj 2009

Majka, tak to jsi mě potěšila, bohužel já už tohle zažila a nedopadlo to dobře. Takže jsem pesimista. Každopádně uvidíme ve středu, určitě pak napíšu jak jsem dopadla. Dasule, já už tam chodím od roku 2003, samozřejmě s přestávkama 🙂 a do teď jsme byla spokojená. Sice ty čekací doby, to je hrůza, ale zase přístup dr. Dostála a dr. Březinové je na jedničku. no tento polesdní pokus po delší době mě hodně překvapil, mají podle mého názoru více lidí než jsou schopni stíhat, čekací doby jsou nesnesitelné, do papírů mě pokaždé napsali něco špatně, dodatečně jsem tam volávala, dr. ti k tel. nedají, pak mě provedli úkony, které jsem nechtěla a tudíž ani nepodepsala a chtěli po mě peníze, jsem z nich hodně zklamaná a uvažuji, že do dalšího pokusu u nich již nepůjdu, mám zamražené 2 mrazáčky.Při Et se mnou ležela paní, které špatně vložili emryjka, prostě jí je nedali do dělohy, pak ji ještě narychlo dávali další 2. A to se jí už stalo podruhé. Takže se opravdu hodně pohoršili.

pepsinka
autor
5. říj 2009

Zuzu děkuji za odpověď. Dětičkymáš nádherné. 🙂

beruskaveruska
5. říj 2009

pepsinko já měla 13 dní po IUI HCG 50 a 17 den 383 a ted jedu na další HCG ve středu 🙂 tak nezoufej 😉

majka212
5. říj 2009

pepsinka urcite daj vediet, ako sa to vyvija.. a drzim palce, nech ti to tento krat dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

dasule ja to tiez povazujem za stastie... bolo to moje 1.IVF a hned vyslo... po zisteni, ze som tehu, ma sice este strasili mimomaternicovym tehu, ale nakoniec to tak nastastie nebolo... 🙂

beruskaveruska drzim palce, nech HCG uz len pekne rastie 😉

dasule
5. říj 2009

pepsinka,tak to teda čumím 😕 .Já si teda nemůžu stěžovat,zatím jsem spokojená, předtím jsem chodila do Fertimedu a nic moc.Taky si myslím, že moc nestíhají, v tom máš pravdu a taky s tím časem, je to hrůza!Ráno tam musím jet na 7:30 na odběry, na výsledky si musím počkat do půl dvanácté a na řadu přijdu třeba ve 12 popř. o čtvrt na jednu ☹ A od šesti jsem vzhůru, potom ještě cesta zpět. ☹
Kam chceš jít potom?

mmmk
5. říj 2009

Pepsinko, ja mela 14.DPO jen 33, za tyden uz 600 a jedna se o prosperujici tehotenstvi. Zalezi na tom, kdy se oplodnene vajicko uhnizdi. Podle meho Dr. to mohlo byt az 5 dni po ovulaci, proto z pocatku nizke hodnoty, ted je vse, jak ma byt.

pepsinka
autor
7. říj 2009

Ahoj holky, tož jsem z toho jelen, hodnota od pondělka narostla 3x, normálně prý roste 2x, tak si mám přijet vyzvednout léky a až 22. října na UZV a kontrolu. Je to šílené, člověk pořád neví na čem je, si říkám, kruci jestli mám znovu potratit, tak ať je to hned a ne si pořád dělat nějaké naděje. Jinak vás všechny moc zdravím a děkuji za vaše příspěvky.

majka212
7. říj 2009

pepsinka tak to je super, ze to stupa!!! netrap sa kvoli tomu, u kazdeho je to individualne... ani ja som sa netrafila do tabuliek, ktore dr. maju.. podstatne je, ze stupa 🙂 Moc ti drzim palce, nech je to uz len lepsie a lepsie 😉 😉 drzkaj sa 😎

mmmk
7. říj 2009

Pepsinka, mne teda lekar rikal, ze ma rust minimalne dvojnasobne za tri dny, aby se jednalo o prosperujici tehotenstvi. Takze kdyz mas trojnasobek, je to porad dobry. Chapu, ze je tezky na to nemyslet 😉 Ale necim te uklidnim - hodne nizke hcg v krvi na zacatku tehotenstvi ma celych 10% zen, kterym je krev na zjisteni tehotenstvi odebirana a tyto sledovane zeny porodily zdrave dite.

pajinka111
27. říj 2009

ahojky,já měla velice nízké hcg,pak dlouho a ani nebylo nic vidět,dokonce bylo už podezření na mimoděložní těhotenství,mám velice nízkou hladinu progestronu a miminko málo rostlo,po injekci,přece jen začalo růst a narodila se zdravá holčička. 😉

jankajs
27. říj 2009

pepsinka, mne po ET jedného embryjka vyšlo také HCG, že ma doky vítal v ambulancii s tým, že čakám zrejme dvojičky. 😉 Hlavne, že hodnoty rastú, neboj, bude dobre. 😉

petafr
25. lis 2009

ahojte kocky, poradite mi?
Na 12 DPO som mala hcg 20, na 18 DPO len 50 a naposledy som bola na krvi dnes 23 DPO, zajtra mam vysledky... myslite, ze to este moze narast, lebo ja si uz velke nadeje nerobim... ☹
stalo sa vam, ze ste mali velmi nizke hcg a predsa z toho nieco bolo???

larri
25. lis 2009

petafr,ja jsem mela 147,244,63,103 a bylo to mimodelozni.

Ale muze se stat,ze hcg pujde pomalu nahoru a pak zrychli,ale ....

Ja jsem taky porad doufala,ale bohuzel.Preji ti,aby to dopadlo lepe nez mi.

eloana
26. lis 2009

ahoj holky ja mela v cervnu 12 DPO 22 a 15 DPO jen 15 tak to bylo jasny -pravdepodobne to bylo biochemicke tehotenstvi. tyto vysledky vypadaji na mimodelozni ,ale nemusi to tak byt ,uvidis dle dnesnich vysledku -drzim pesti

mmmk
26. lis 2009

Petafr, uvidis, to se neda predem rict. Ja vysilovala, ze mam mimodelozni a ono se to jen uhnizdilo pozdeji. Mela jsem 14.DPO 30 jednotek, za nejaky tyden to uz bylo 600 a za dalsi tyden uz byl videt gestacni vacek v deloze. Kamoska, co byla se vsim o tyden napred mela to HCG vyssi nez ja ten 14. den, ale pak ji rostlo moc pomalu a skoncila na laparce kvuli mimodeloznimu.

petafr
27. lis 2009

tak uz mam vysledky, 12 DPO - 20 hcg , 18 DPO - 50 hcg, 23 DPO - 169 hcg, uz mi vsetci hovoria o mimomaternicovom, tak ja neviem, kontrolu mam az o tyzden... takze zase len cakat a cakat...

gagakaculinka
16. říj 2012

ja mam nizke hcg v krvi a jsem v 5tydnu tehotenstvi.a vse zatim vypada moc dobre

gagakaculinka
16. říj 2012

@pepsinka ja mama nike hcg a jsem v5 ttydnu a zatim vse vypada dobre

gina8413
26. bře 2013

Mohla byste mi některá poradit, zda-li jste neměla podobný průběh těhotenství? Jsem 20 po opoldnění (35DC), tři testy pozitivní, dnes jsem byla u lékaře, na UTZ nic nenašel, po odběru krve hodnota HCG 204. Mám strašně špatný pocit a velký strach, že není něco v pořádku ?? hrozně bychom si přáli miminko a bojíme se, že to nedopadne .....

gretty
26. dub 2013

Ahojte! Prosím o radu menzes mi mešká už 10 dní, UZG nič neukazuje a HCG mi vyšiel 4 jednotiek...môžem byť tehotná, alebo je to prinízké HCG na tehotenstvo???? Ja som tak vedela, že netehotné ženy nemajú žiadný HCG hormón v sebe ...... Ďakujem za radu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru