KTG plodu se pohybovalo kolem 140/min

ajurka
20. únor 2014

byla jsem na ozvech zhruba hodinu... sestricce se porad neco nelibilo... rikala, ze se mimi malo hybe.. ze pry me doktorka mozna posle do nemocnice...kdyz sem sla k doktorce pry to nic neni a nemam se bat... stalo se vam to... nemam si tedy delat starosti, ze? Doktorka vi co dela...?

linda.r
20. únor 2014

Určitě se bát nemusíš, na KTG je potřeba, aby miminko celou dobu neprospalo, sestřička se možná bála, že ho budou chtít natočit znovu. 140/min je normální hodnota.

ange_de_la_morte
20. únor 2014

buď klidná, oprawdu se nic neděje. Miminko se musí celou dobu hýbat - jinak monitor nic neříká, takže když se nedaří miminko držet aktiwní tak je to někdy na dlouho, sice pokud miminko není aktiwní může to znamenat problém, ale w tomhle případě to nebude, 140/min je normální hodnota, a miminku se určitě daří dobře když wás paní doktorka neposlala do nemocnice. Oprawdu si nedělej starosti sa užíwej si poslendí dny/týdny s miminkem w bříšku 🙂 ( omlouwám se za ,w,)

ajurka
autor
21. únor 2014

@linda.r
@ange_de_la_morte jenze me sestricka tak vystrasila ze na to musim porad myslet

zuzlinka92
21. únor 2014

Souhlasím opravdu není důvod pro strach.Můj mimísek měl v 37 týdnu i 180/min.A taky to všechno zvládl.Prostě byl divoch a k tomu velká vedra !! 🙂

ajurka
autor
21. únor 2014

@zuzlinka92
@ange_de_la_morte
@linda.r muj pry porad spi... ale jakmile jdu z pasu tak kope a natahuje se o zivot....

romantika
21. únor 2014

140 je normalni hodnota, nektere deti se nepohnou ani když vam trepou brichem. sestřičky obvykle vic plasi nez je potřeba. budte v klidu, budte rada, ja mela torpéda a zase jim vadilo ze jsou torpéda.

alyssa.anna
21. únor 2014

@ajurka Já měla první monitor při porodu v 37tt a ležela jsem na něm také přes hodinu. První sestra přilítla, vzala papír, pravila "to je špatný", přetočila jsem se na bok a jelo se nanovo. Pak přišla jiná, po další půlhodině se podívala a řekla že všechno OK - takže podle mě hodně záleží na tom, jestli mimís spí, nebo jak je akční

ajurka
autor
21. únor 2014

@romantika
@alyssa.anna dnes sem byla znovu a zas spal ... pak me dali lezet na zafa a bylo to lepsi

alyssa.anna
21. únor 2014

@ajurka Vůbec se tím nermuť, opravdu záleží na tom, jak je miminko aktivní a jestli zrovinka spí. Můźeš mít maximálního čilouše a na ozvách zrovna bude spát a nebo naopak lenocha, který se rozhodne si na ozvách zablbnout jako nikdy 😀 Podle mě by tohle o něčem vypovídalo, kdyby ho monitorovali celý den a ne 20 minut nebo hoďku

romantika
22. únor 2014

@ajurka jojo, presne tak na zadech to nemivaji radi, ale co jsem chodila na monitor tak jsem byla se skakajicim pupikem za exota, obvykle tam prave resili ze prdolkove spinkaj. zvlast ke konci, vzdyt uz tam nemaji ani místo. bud maminkam trepali trocu z briskem, nebo se měli trochu prochazet, dat si kafe. ale nekterym nic nepomohlo a prdolka spinkal dal. neboj vse je v poradku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru