• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s CRP testem?

19. září 2011 
hezký večer, ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenost s testem na crp...jsem těhotná (4 tt :slight_smile: ) a už delší dobu mě bolí v krku a jsem nějak slabá, vzala jsem si volno, ale nechce se mi brát antibiotika, kvůli miminku, a má gynekoložka mi doporučila crp test...dočetla jsem se, že výsledek nějak pomůže, nevíte prosím někdo více..moc děkuji
19. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
crp zjistí, jestli jsou potřebná antibiotika, jinak já měla na začátku těhotenství 2 atb a pak ještě jednou ve 2. trimestru a malý se narodil v pořádku, lepší než tělo trápit
19. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
CRP je zkratka pro C-reaktivni protein. Ukaze, jestli je v tele zanet. Pokud je hodnota nizka, predpoklada se virova infekce a antibiotika se nepredepisuji. Ja osobne bych alespon I.trimestr nic nebrala, pokud stav neni vazny. Nechala bych si udelat i vytery z nosu a krku a to crp, ale na boleni v krku snad antibiotika nejsou nutna. Me bolelo ted hrozne asi 10dni. V noci jsem cucala Septisan, jak to bolelo, ani jsem nemohla spat. Neco řádí.. Preju brzke uzdraveni! :wink:
19. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek