Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

sylvka
autor
20. led 2008

Haninka,tak to snad opravdu budu zítra úspěšnější,tahle hodnota je ze čtvrtka.... 😵

paolin
20. led 2008

holky, tak jsem koukala na zpravu z nemocnice. takze posledni menzes 1.8.07, 5.9.07 hospitalizace. vysetreni pri prijeti bylo: dutina delozni sire 20mm s homogennim obsahem, exc.dutinka bez embria str. velikosti 4mm, delka tehotenstvi 5+1tt, hematom 3x1,5cm. HCG vstupni(5.9.07) 1316, vystupni HCG (13.9.07) 6355. tak snad vam to k necemu pomuze 🙂

sylvka
autor
20. led 2008

lenkab,to máš krásné HCG,já měla poslední Ms 23.12,ovu nevim...ta mimča se nám nechtějí ukázat 😕 Takhle malá a už tak zlobí 😀
Já jdu zítra jen na UTZ ale myslim že když nebude nic vidět,tak mě znovu pošle i na krev 😨

pipinka
20. led 2008

sylvko, měla jsem HCG před nástupem do nemocnice 165, v nemocnici jsem měla 111. Taky myslím, že byl ježíšek plodný. mě prsa bolely ze začátku, ale teď už jen trošku. Mám hrůzu z toho, že mi zejtra nebude zase vidět a zase mě zavřou do nemocnice.Ale třeba se to přes víkend změnilo a budu doma

sylvka
autor
20. led 2008

pipi,já se taky bojím,že nebude nic vidět,nemocnice by mi ani nevadila,ale ty nervy....navíc v pátek doktor viděl za dělohou volnou tekutinu,takže žádanku do nemocnice jsem dostala vyplněnou přes víkend domů 😠 ale nic mi není,nic nebolí,nic nekrvácí,myslim si,že nás jen tak straší.Seš na nemocenské ,nebo pracuješ?

paolin
20. led 2008

pipi, jestli HCG pres vikend klesne, tak to asi bude jasny ☹
nejhorsi je fakt to cekani. uz jsem mela 100 chuti jim rict, at mi udelaji kyretaz. ze se to cekani uz neda vydrzet. zhubla jsem 2kg a zestarla snad o par let..desny! kdyz bylo na poslednim UZV videt srdicko, tak jsem se zacala strasne klepat a plakat. ani nevim, jestli to bylo tim, ze mimi zilo. spis tim, ze uz to mam za sebou-ze uz se neco vi. v nemocnici jsem si prvni den poplakala a smirila se s tim, ze to proste zkusime znovu. preci jen by to bylo na zacatku a to zase neni takova tragedie. to prijit o mimco ve druhym trimestru nebo pozdeji...je to tezky. tak se holky moc drzte!!!

haninka
20. led 2008

Sylvka, tomu nerozumim, posledni MS jsi měla 23.12., kdyby ovu byla za 14 dní, tak byla 2.1. a doktori se divi, ze na utz nic neni??.. 😕 ..26 dní od MS??..vždyť to neni ani 4 týdny..

haninka
20. led 2008

na kontrolu se přeci chodí mezi 6 - 8tt..

haninka
20. led 2008

Ahoj Lenkab 🙂

pipinka
20. led 2008

sylvko, přesně co popisuješ s tou volnou tekutinou, to jsem měla přesně já a musela jsem do nemocnice hned-taky mi nic nebylo. Zítra tam mám jet znova ráno na odběry a kontrolní ultrazvuk, tak se docela bojím, no ale necháme se překvapit. Kdybych se vrátila do menocnice, byla bych ráda, protožře doma v klidu teda nejsem ☹

lenkab.
20. led 2008

ahoj haninka,jak se máš. Já jsem celá napnutá z odběru zítra na HCG jak to bude vypadat. Snad bude velký nárust a bude vše v pohodě,kdy jdeš ty na kontrolu?

sylvka
autor
20. led 2008

haninka,já jsem se doktorovi nevnucovala,řekl po telefonu sám,že mám přijít 🙄 jo a ms jsem měla 13.12 😉
pipi,taky nebudeš moct na zítra dospat?hlavně dej vědětmjak si dopadla 😨

pipinka
20. led 2008

to máš pravdu, že nbudu moct dospat a to tam mám být už v 6 ráno. Kdybych se neozvalal, tak jsem v nemocnici, což doufám nebudu.menstruaci jsem měla 7.12. ty se taky ozvi jak budeš něco vědět

sylvka
autor
20. led 2008

Já jdu mezi 7hod. a 9hod.,ale jak se znam,v půl sedmé budu stepovat před nemocnicí 😅 Tak se pipi neboj,to mimču jen uškodí 😨

pipinka
20. led 2008

a co ta tvá nemocnice? půjdeš tam?Nevím, ale veřím spíš v to, že tam nic nebude, nechci totiž být moc smutná kdyby to fakt nevyšlo, ale moc bych chtěla. Pak dej vědět

sylvka
autor
21. led 2008

Ahoj holky,měly jste pravdu,miminko bylo moc malé,dnes bylo krásně vidět.... 😵

paolin
21. led 2008

Sylvka - tak supr! 😀
s pipinkou to asi moc nevypada nebo co..

lenkab.
21. led 2008

ahoj holky nesu zprávičky, hcg mi vzrostlo ze čtvrtka kdy bylo 4514 na víc jak 10 000 jednotek odebráno dnes, kámoška mi zajistila UZ na jejich oddělení abych se nenervovala do čtvrtka a mám už konečně plodový vaček vychází těhu dle UZ na 5+0 dle poslední menstruace na 5+6 takže v normě a do týdne má být mimi,veřím že je vše ok a mimi tam brzy bude. Jinak žádné hematomy tam nemám ani zaaadní tekutinu tka snad bude vše ok. Fotečku mám v albu. Sylvka tak to je super že mimi tam už je a kolik jsi ted těhu?
Haninka co ty jak jsi dopadla u dr? a co pipinka? Holky napiště že jste ok, držím pěstičky.

sylvka
autor
21. led 2008

Ahoj lenkab,díky dle poslední ms jsem na začátku 6týdne,dle HCG ze čtvrtka je míminku něco mezi 3-4 týdny.Ani nevíš jakou jsem měla radost,když jsem tam tu bramburku viděla 😵
Pipinka psala že ráno silně krvácela a teď jen špiní ☹ Psala jsem jí ať šupá do nemocnice,ale nevim,asi nešla ☹

lenkab.
21. led 2008

ty brdo tak snad to s ní bude ok,chudák já bych byla vyplašená jako blázen a hned do nemocnice letěla,tak jí držím moc pěstičky aby bylo vše v pohodě.

pipinka
21. led 2008

holky, zítra ráno si udělám test a přinejhorším pojedu. snad to bude dobré ☹

lenkab.
21. led 2008

pipinko tak držím pěsti a jak ti je ted? Hlavně lež a odpočivej žádnén namáhání určitě to bude ok.

pipinka
21. led 2008

je mi fajn, děkuju za optání, akorát mě trošku bolí břicho. Jo jo já ležím-přítel mě tak nic nedělá dělat

lenkab.
21. led 2008

to je dobře hodně odpočívat aby mělo mimčo sílu a pěkně rostlo 🙂

pipinka
21. led 2008

upřímně si nedávám naději, že tam něco je.pořád na to musím myslet ☹

haninka
21. led 2008

Ahoj holky,
jsem ráda, že máte dobrý zprávičky, gratuluju! 🙂 ...Pipi, ty na co čekáš?..šupem do ambulance, ať se podívají. Třeba by mohli něco napravit..jak moc jsi krvácela? Doktorka mi řikala, že vajíčko jak se zahnizďuje, tak krvácení může způsobit, že je to docela častné, ale pro jistotu bych hnedka frčela!

Holky, u mě to taky vypadá v pořádku. Embrionální pól už se zobrazuje. Zatím bez srdeční akce..HCG stouplo z pátku ze 30tis na 66tis (dneska)... 🙂
Na kontrolu ke svojemu jdu ve čt.

pipinka
21. led 2008

holky valím tam ,zítra se ozvu. Držte mipalce

haninka
21. led 2008

Pipi, držíme všechny palce co máme 🙂

lenkab.
21. led 2008

no tak haninko super HCG roste mimi se ukazuje tak to je fajn já už snad taky brzy mimi uvidím,už se těším.Pipinko držím pěstičky až je mám celé modré,děláš dobře že jdeš už dnes. Tak at je vše ok.

sylvka
autor
22. led 2008

Pipi,jsi tady?Až dorazíš dej vědět 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru