Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

lenkab.
22. led 2008

ahoj sylvko jak se vede? Mě dnes ráno bylo pěkně šoufl od žaludku ale ustála jsem to 🙂 Co ta pipi nějak nepíše snad je v pořádku.

sylvka
autor
22. led 2008

Ahoj lenkab,mě zatím špatně není vůbec,mamka říkala že do týdne to začne,tak čekám........ 😀
Jen nemám chuť na nic sladkého,tak to prý bude kluk -i když já bych radši holčinu 😕 😉
Co pipi nevim,třeba ještě spí,ale myslim si,že když krvácela,tak si jí tam asi nechají 😒

lenkab.
22. led 2008

já v prvním také krácela a dali mi injekci udělali UZ a poslali domu odpočívat,tak snad to nebude nic vážného a opravdu jen spinká a odpočívá 🙂 Určitě se brzy ozve 🙂

sylvka
autor
22. led 2008

No to taky doufám,třeba jí řekli že je vše o.k. a ona poprvé klidně spí 😉 To já jsem se od začátku těhu nevyspala ani jednou...pořád na to myslim 😵

lenkab.
22. led 2008

na to nemysly a klidně spinkej vše bude ok,já mám jen sny jak mi berou stále HCG a hledám tabulky zda je to v normě 🙂 Asi mi hráblo či co ale dnes jsem konečně spala klidně jak jsem věděla že HCG vzrustá dobře a bublinka na UZ taky byla.

sylvka
autor
22. led 2008

Já viděla bublinku včera a je to tak krásný pocit,no oplakala jsem to...
takže máš už taky termín?

lenkab.
22. led 2008

no podle mých výpočtu asi 20.9 ale je brzo dělat závěry. Já taky viděla bublinku a do týdne by mělo prý být už i mimi,foto mám v albu 🙂

sylvka
autor
22. led 2008

Jo,koukoukala jsem,mám něco podobného 😀 a kolik tě stála fotka z UTZ?

pipinka
22. led 2008

ahoj holky, tak mi jen píchli nějakou injekci. Prý to buď dostanu nebo ne, zatím stále špiním. To jsou doktoři to je děs

sylvka
autor
22. led 2008

Ahoj pipi,tak držím palce,ale je to hustý -buď to dostanu nebo ne 🙄
Mě zas dnes nějak píchá na pravé straně,tak doufám,že to je o.k. 😕

pipinka
22. led 2008

jsem z toho sama jelen. Teď jsem si dělala těhotenský test a po 5 minutách jsou tam 2 čárky, tak že nechápu vůbec nic

sylvka
autor
22. led 2008

pipinko,lenkab psala že na začátu těhu taky krvácela,tak si lehni,odpočívej a uvidíš....máš bolesti?

pipinka
22. led 2008

no právě že ne, jsem zvědavá na zítra jak dopadnu
Lenkob můžu se zeptat jak silnou jsi měla menstruaci?
Sylvko já ti tak závidím. Jestli i mě se těhotenství potvrdí, máme termín 12.09.2008, přesně na přítelovi narozeniny. jestli ne, máme smůlu. Včera mi přítel ukazoval ve výloze snubní prstýnky, že by?????

sylvka
autor
22. led 2008

😀 😀 😀 takže vdavky?Já vdaná nejsem a ani se v těhu vdávat nechci,potom ale jooooo 😝

pipinka
22. led 2008

doufám, jsme spolu skoro 5 let. Chtěla bych se vdávat než by se narodilo mimi

pipinka
22. led 2008

tak mám po menstruaci jestli to teda byla- teď jsem z toho opravdu jelen 😅

paolin
22. led 2008

pipi, to ti mohla prasknout nejaka cevka nebo tak neco. trochu to zakrvacelo a uvidi se, jestli se mimi udrzi. trva par dni, nez se tehu hormon z tela vytrati, tak ten test ti vyjit mohl...ikdyz - musi ho na testovani byt dostatek, ze 😉 ja zacala krvacet fakt hodne, ale strasne me u toho bolelo brisko a zada. to byl jasny pocinajici potrat. dali mi injekci proti krvaceni a 3 hodky, nez se mimi potrati. a nepotratilo 🙂 doktori sami nevi, jak to dopadne. v tomhle jsou krapet bezradni. ten nas si byl na 99% jisty a doted nad tim krouti hlavou 🙂 nechaji te par dni a pak udeji UZV. ted by tam stejne nic nevideli..tak drzim palecky! s mimi i s tou svatbou 😉 😀

pipinka
22. led 2008

no uvidíme, mě bolelo jen bříško, záda vůbec, malinko se mi i točila hlava a to se mi točí i teďs, když už mi menses končí. Zase si říkám že kdybych potraltila, tak mám silnou menstruaci s kusama krve, ne? Mám hodně slabou a už pomali doznívá, tak nevím 😨

lenkab.
22. led 2008

pipinko lež odpočívej nic netahej těžkého, mohla jsi mít nějakou prasklou cévku jak píše paolin a nebo malý hematom a musel odkrvácet, zítra testni pokud budou stejné či silnější než dnes tak je to ok. Hlavně odpočívej to je dulležité. Já tenkrát krvácela no spíš to bylo takové čerené špinění ¨nic co by menzes připomínalo a bylo to v 8tt. Neboj vše bude určitě v pořádku. Kdy jdeš na kontrolu k dr?

pipinka
22. led 2008

Jdu tam zítra hned po ránu na 7h, tak uvidíme co dál, jen doudám, že mě nepošle do práce, to mám strach, protože dělám s barvama a ředidlem

lenkab.
22. led 2008

to řekni gyndaři protože to je rizikové zaměstnání a vubec nesmíš nic takového dýchat at ti napíše okamžitě neschopenku nenech se odbýt !!!!

paolin
22. led 2008

pipi, taky bych sla na neschopenku. jinak muzes potratit a nemusis krvacet. to je tzv. zamlkly potrat.

pipinka
22. led 2008

teda holky, to je hrůza jen odpočívat, já jsem zvyklá pořád něco dělat a ne ležet.ale za cenu miminka to stojí

paolin
22. led 2008

jeee pipinko, to ja bych odpocivala 😀 mudr mi dnes rekla, ze mam co nejvic lezet na zadech s nohama nahore. ha ha...jak to mam asi tak udelat mi nerekla ☹

pipinka
22. led 2008

a ty jsi na neschopence?

paolin
22. led 2008

ne, na materske 😉

pipinka
22. led 2008

holky, myslíte, že mi budou dělat ultrazvuk, když to ještě mám trošku? Druhý den je mám hodně silný a dnes je druhý den a jssou slabý

paolin
22. led 2008

pipi, urcite budou. UZV mi delali hned pri prijeti na ambulanci. to bylo nadeleni... 😖 ale jsou zvykli.

pipinka
22. led 2008

ježíš, já užý jsem úplně zblblá. No jo vždyť květen je za chvilku

paolin
22. led 2008

ja jsem na materske s prvnim mrnouskem. ale jinak bych neschopenku mela. sestra na zacatku uplne malinko spinila a pak byla celou dobu doma.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru