Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

pipinka
22. led 2008

Přítelova sestra taky za začátku špinila, ale byla na mateřské s malou

paolin
22. led 2008

dneska je to tak strasne casty...ma s tim problemy snad kazdy 😒

pipinka
22. led 2008

terď jsme se s přítelem milovali a byl trošku víc červenej , takže mi upadla moje poslední naděje 😢

pipinka
22. led 2008

tak pořád koukám, jestli špiním nebo něco a nic-jsem čistá. Holky to není fér, ten, kdo nechce mimi, tak ho má a kdo ho chce, tak s tím má takové problémy

paolin
22. led 2008

pipi, ja spinila jeste tak tyden. jestli tam mas hematom, tak ten budu odchazet dyl. vstrebava se tydny. ale sex? to tedy neni moc dobry napad ☹

lenkab.
22. led 2008

pipinko určitě zastav sexík,mě to při prvním těhotenství kdy jsem špinila zatrhli až do 16tého týdne a pak už se nám s manžou nechtělo,ted taky nesexíkujeme jen pro klid na duši 🙂

pipinka
22. led 2008

teĎ jsem si dělala test a čárka byla ještě slabší, tk to zkusím ještě ráno, alo moc nedoufám

lenkab.
22. led 2008

přes den HCG kolísá nejlépe testuj ráno,držím pěsti

sylvka
autor
22. led 2008

Ahojky,pipi sexík? 😒 A kolikátý týden si těhu?Jinka držím pěsti na zítra 😉

lisounek
22. led 2008

pipi: no sex teda vazne ne, ten mam taky zakazany 😕

sylvka
autor
22. led 2008

😕 😕 😕

pipinka
22. led 2008

sylvko já vůbec nevím, jestli těhu jsem. Doktoři to ještě neví-buď samovolně zaniklo těhotenství nebo to bude tak 2 nebo 3 týden. Děkuji, na zítra se těším a zároveň se i bojím

mallorry
22. led 2008

holky taky se bojim sexovat ☹ mi taky prijde ze prvni tri mesice je to takovy vsechno nachylny, ze to dobrej napad neni...a vam to rekli doktori normalne jako? nebo proto, ze ste treba mely nejake problemy? aj se sexu radsi taky vyhnu obloukem, alespon ted do tretiho mesice...ańi jako nemam moc chut 😲

sylvka
autor
22. led 2008

pipi,tak na tebe budu myslet.A oni ti budou brát krev?Dělat UTZ?
Mallorry já jsem těhu chvíli a na sex nemám ani myšlenku,taky bych do toho nešla ,první tři měsíce určitě neeee 🤐

pipinka
22. led 2008

vůbec nevím co se mnou budou dělat, to prý záleží na lékaři. Doufám alke, že mě prohlídne pořádně a řekne mi co a jak

sylvka
autor
22. led 2008

tak to jo.Budeš mít jasno,viď? A kolik je ti let?

pipinka
22. led 2008

no až snad konečně jo. je mi 22 a tobě?

lenkab.
22. led 2008

pipinko tak držím pěstičky,jinak mě dr. řekl že určitě do 12-16 týdne je lepší nesexovat protože děloha je překrvená. Raději taky nesexujeme,a chut tedy taky nemám,manža ten by jo ale taky se bojí 🙂

sylvka
autor
22. led 2008

😀 Mě bude 22 v pátek 😀

pipinka
22. led 2008

leni, to já mám teď chuť pořád. Dnes jsme to nevydrželi. přítel už taky nechce,má větší strach než já.

pipinka
22. led 2008

jé tak to předčasně gratuluji-to je pěkný dárek k narozeninám, viď? A vy jste chtěli mimi?

pipinka
23. led 2008

holky počítá se test, který vyšel po limitě?

sylvka
autor
23. led 2008

pipi,tak už si byla u toho doktora?
Jinak si myslim že když ten limit není překročen třeba o půl hodiny,tak jo.

lenkab.
23. led 2008

taky si myslím že když je to tak do 10min tak že se to dá ještě brát, jak jsi dopadla u dr. pipinko?

pipinka
23. led 2008

holky, tak já těhu nejsem, mimi se neudrželo. No ale když to šlo jednou půjde to určitě podruhé taky

haninka
23. led 2008

Pipi, to je mi líto..ale jak píšeš, příště už se určitě udrží 🙂

pipinka
23. led 2008

holky pořád ale věřím v to, že není všechnoi ztraceno, protože mi opět bral krev. Myslíte, že bych mohla být těhu když mám sliznici normální?

haninka
23. led 2008

Pipinka to nevim, v kolikátým tt bys byla?

lisounek
23. led 2008

pipi: asi to na tehu fakt nevypada podle toho HCG a te sliznice - je to smutne, ale dulezite je, ze to jde a do budoucna mate vyhrano 😵

lenkab.
23. led 2008

ahoj pipinko už jsem ti dnes 2x zkoušela odepsat ale nechtělo mi to odeslat. Je mi líto co se přihodilo,ale je fajn že jsi v pohodě a určitě uvidíš že příště to výjde a bude to určitě i brzy. Držím ti moc a moc pěstičky a přeji hodně štěstíčka. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru