Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

pipinka
23. led 2008

holky teď to na mě padlo a jsem z toho úplně v pr... Přítel dělá jako bych tu nebyla-no hrůza ☹

lenkab.
23. led 2008

pipinko přítele si nevšímej,musíš se ted uklidnit vím je to těžké zažila jsem si to v 20tt prvního těhotenství,byl to nervák ale nemá cenu se trápit ,nic tím nezměníš,bude to asi těžké ale ty jsi silná holka a zvládneš to.Vem to z téhle stránky že většina potratu je zpusobena tím že třeba mimi by pak nebylo ok,a tak to prostě příroda zařídí takto.Povedlo se vám to tak rychle že jistě nebude problém aby se to povedlo znovu 🙂 Zítra si jdi koupit něco hezkého,udějel si krásný den a začni novou kapitolu tvého života. Ty to zvládneš neboj 🙂

pipinka
24. led 2008

ahoj holky, pořád čekám na menses a stále nic. Jinak mám návaly horka a je mi těžko. Prosím o radu, těhotná má po celé těhotenství zvětšenou sliznici? děkuji

lucka_g
24. led 2008

ahoj holky můžu se vás zeptat včera jsem byla na utz ale doktor mi řekl, gestační váček tam je s nějakým žloutkovým cosi ale zárodek tam není vidět, za dva týdny jdu zase na utz myslíte že je to normální měla bych být zhruba 6+5 ale podle velikosti to prý neodpovídá co si myslíte? díky za radu

paolin
24. led 2008

lucko, to uz jsme tu hodne probiraly 🙂 pokud je videt gestacni vacek, tak je to dobry. mimi je jeste malinkaty a UZV ho nemusi zachytit. za par dni uz ale videt muze byt, i srdicko. tak pokud mas v poradku hladinu HCG, tak se neboj 😉

lucka_g
24. led 2008

ahoj děkuju a omlouvám se mě se to nechtělo všechno číst ale už jsem aspoň klidná díky ahoj

blanka1977
6. čer 2013

Ahoj holly prosim o nakou radu bydlim v Londyne a cekam asi 1 mimco nemam stim zadne skusenosti byla seem name untrazvuku mimco nevideli vubec HCG mi stoupa ale zacla zem 3 dny krvacet a krvacim pri jeto normalni rikaj turn lekari bojim se abyto nebylo mimodelozni otehotneni prosim onake informace jinak Moc pozitivni I HCG diky za odpoved blanka

jennyska
20. črc 2013

Ahoj Všem 🙂
Na MK s maminkama tvoříme takovou Wiki knihovničku Modrého koníka, kde si sepisujeme vedle obecných informacích o všem mateřském také zkušenosti. Máme tak na jednom místě jak informace, tak zkušenosti, k dohledání rychle a přehledně 🙂

Proto bych Vás chtěla poprosit, pokud máte zkušenost s mimoděložním těhotenstvím a chtěly byste se s ní podělit ostatním jako tady ve veřejném fóru, prosím, vložte ji do https://www.modrykonik.cz/mimodelozni-tehotenstvi/ . Hodně to pomůže ostatním, kdo prožívají to stejné. Přečtou si jak základní, obecné info této problematiky a ještě k tomu i zkušenosti druhých žen.

Děkuji Vám, že si navzájem tímto pomáháme a mějte krásný den.
Janča
Modrý koník - Asmira team

renda123456
15. led 2015

ahoooj holky mám dotaz byla jsem u dělala jsem si test byl pozitivní pak jsem šla ke gin a ten my řekl že je to mimoděložní těhotenství podle ultrazvuku tam nic nenašel udělal mě hcg krevní test to jsem měla 714 pak mě poslal za dva dny do nemocnice tam mě udelali hcg test a krevní testy a měla jsem jej zvíšený na 1400..a byl už w děloze videt váček 4mm pak mě poslali domu za 4 dny jsem zaše šla do nemocnice testy hcg se zvýšili na 3660 a vaček se zvětšil na 12mm ale pořád tam nejde nic vidět je možnost že je to pořád mimoděložní tehoteství???nešpinímk cejtím se dobře jen mám raní nevolnosti!děkuji za odpověd renča 🙂

lloupacek
24. únor 2015

@renda123456 to se mi teda vubec nezda byt pravdepodobne, aby to bylo mimodelozni. Ja jsem ho prodelala a Hcg stoupalo velmi pomalu, max hodnota byla u me asi 77! Tobe stoupa nadherne. Dej vedet jak to dopadlo. Drzim palce.

lucousek144
19. srp 2015

Ahojte Holky, chtela bych prosim podporit a nejak uklidnit. 9.7. jsem mela posledni menstruaci - v patek jsem si delala test a byly tam 2 carky, nakonec jsem si tech testu udelala asi 5. i jeden digi test , kde bylo vca 2-3 tydny, vcera jsem byla na gynde a doktor v deloze nic nevidel, nabral mi krev a do dneska do 15:00 cekam na vysledek.. stalo se Vam nektere, ze se mimi objevilo az pozdeji:?dekuji 🙂

nikdo17
19. srp 2015

@lucousek144 gyn jeste nic videt nemusel. udava se ze na ultrazvuku lze neco videt od vysky hcg minimalne 1000 j. a zalezi na tom kdy doslo k ovulaci. mohla si ji mit pozdeji. takze uvidis kolik budes mit a gyn si te urcite dle toho pozve na dalsi prohlidku. nestresuj se zbytecne predem

lucousek144
19. srp 2015

@nikdo17 děkuji moooc, no je pravda ze na digi testu jsem mela 2-3 tydny, takze je to asi hodne malo...

zlatkavlk
19. srp 2015

@lucousek144 ahojky, já když jsem objevila dvě čárky na TT a objednali mě na UZ, tak nebylo vidět vůbec nic, Dr objevila jenom cystu a nějakou volnou tekutinu, takže mě taky vystresovala mimoděložním... nabrali mi krev na HCG, které bylo přes 550, ale bylo mi řečeno, že dokud nevystoupá alespoň nad 1000, tak na UZ ještě většinou nebývá nic vidět... o týden později jsem šla na kontrolu a váček už se ukázal, odhadované stáří bylo 5+2tt... tak přeji hodně štěstí!!!! 😎

lucousek144
19. srp 2015

@zlatkavlk tak jsem zvedava na hodnotu HCG... a u mimodel. se ta hodnota pohybuje kolem kterych hodnot?

nikdo17
19. srp 2015

@lucousek144 ono fakt zalezi hodne na tom kdy byla ovulace takze se opravdu nestresuj predem. chapu te, loni jsem zazila mimodelozni tehotenstvi a byly to nervy kdyz nikdo nevedel vlastne zda se mimi objevi ci jde o potrat nebo mimodelozni. protoze hcg mi krasne rostlo ale i u hodnoty 2700 nebylo v deloze nic videt. uvidis kolik budes mit hcg ty a co ti rekne dr. neboj dobre to dopadne 😉 a odpol napis co a jak. drzim palce

lucousek144
19. srp 2015

@nikdo17 děkuji moc... bojim se, ale verim, ze to bude v pohode a miminko se v deloze objevi...🙂)))

nikdo17
19. srp 2015

@lucousek144 verim taky ze to bude v pohode. napis odpoledne kolik mas hcg. budu na tebe myslet

lucousek144
19. srp 2015

@nikdo17 děkuji, urcite napisu....

zo_ja
19. srp 2015

Já jsem byla u dr. na kontrole dělohy, pže předtím na preventivce se mu něco nezdálo, tak to chtěl po 3 měs. vidět znovu. Tudíž dělohu kontroloval pečlivě, jestli tam není nějaká cysta, útvar nebo tak. Bylo to 26-27 dní po poslední MS, žádné nežádoucí změny nenašel, a mimi taky neviděl - já si žádný test nedělala, tohle se prokázalo zpětně, jen že dělohu zkoumal pečlivě a nic nikde nezpozoroval, ani žádný změny. Pže ještě do dělohy asi nedorazilo, ale bylo na cestě ve vejcovodu nejspíš ještě, odhadem k oplodnění došlo někdy 14. - 21. den toho cyklu. Takže to budeš snad mít podobně, že je prostě brzo. K oplodnění navíc mohlo dojít později třeba ještě o týden, můžeš to mít zrovna v tomhle cyklu třeba ještě posunutý....
Tak ať je všechno v pořádku!

zlatkavlk
19. srp 2015

@lucousek144 jestli a jak se mění hodnoty HCG když jde o mimoděložní těhu, to fakt netuším, i když si myslím že asi nee, prostě jde o těhotenství akorát špatně uložené... každopádně se budu těšit na odpoledne, napiš nám až budeš něco vědět... a hlavně pohodu... 😉

lucousek144
19. srp 2015

Opravdu dekuji za podporu a uklidneni.. ja mela podlesni MS 9.7., tak je mozne, ze ovu se opozdila a ze mimi je na ceste, ale hold si na nej jeste pockam..🙂

lucousek144
19. srp 2015

@zlatkavlk To si pis, ze napisu....🙂)))

lucousek144
19. srp 2015

Tak uz jsem se dovolala na gyndu, tehotentsví potvrzeno 539 jednotek, pristi utery jdu na gyndu a doufam, ze uz malinky bude videt.... dekuji vsem za podporu:-*

zlatkavlk
19. srp 2015

@lucousek144 gratuluju 🙂

lucousek144
19. srp 2015

@zlatkavlk DĚKUJI🙂

nikdo17
19. srp 2015

@lucousek144 supeeeer. gratulujj

lucousek144
20. srp 2015

@nikdo17 dekuji strasne mooooc, ted jen vydrzet do uterka, aby mimi bylo, tak kde ma byt a bude to skvele... neviiim, jak to zvladnu vydrzet...

nikdo17
20. srp 2015

@lucousek144 tak na to ,,muset vydrzet,, si zvykej🙂 budes cekat do uterka at je kde ma byt, pak treba na srdicko at je, a pak zda vsechno dobre pokracuje atd atd

lucousek144
20. srp 2015

@nikdo17 to je silene...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru