Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

zlatkavlk
20. srp 2015

jj to je pravda, jakmile zjistíš že jsi těhu, tak budou pořád nějaké "mety" na překonávání.... jestli bouchá srdíčko, různé testy na vrozené vady, test na těhu cukrovku, jestli dobře roste,.... a to bude mimčo zatím stále "jen" v bříšku 😉

lucousek144
20. srp 2015

@zlatkavlk To je silene, porad jen se modli, jestli je vsechno dobre... 🙂 holky, myslim, ze vas tady otravovat porad,,. vzdycky me dobre uklidnite...

linee
20. srp 2015

@lucousek144 neboj, většinou se u mimodelozniho pohybuji hodnoty hcg hodne nizko, ta tvoje hodnota je opravdu hezka a bude uz jenom stoupat🙂 každých 48 hodin by se mela zdvojnásobit, takze az budes v utery, urcite uz bude něco na utz videt🙂

lucousek144
20. srp 2015

@linee to doufam, a uz se na to mooooc tesiiiim...🙂🙂 dekuji za podporu, hele je normalni, ze mi brni okole leveho vajecniku... nebo spis, vcera vecer mi tam brnelo....

linee
20. srp 2015

@lucousek144 je. Mne bolely vaječníky skoro cely 1.trimestr. Ne porad, ale tak nejak na stridacku. Nesmis mit krece nebo pokud budes mit pocit, ze je to ostra bolest a zesiluje, tak to není dobře. Ale brneni bylo u mne normalni. A také bolesti jako pred ms. Ale urcite se o tom zmin na kontrole doktorovi.

lucousek144
20. srp 2015

@linee jako ja to mela prave brneni okolo leveho vajecniku, vcera vecer, ale v pohode,, zadna hruza, uz se tesim na utery, doufam, ze mimi pujde videt...

nikdo17
20. srp 2015

@lucousek144 ja mela u mimodelozniho hodnoty krasne takze ne vzdy znamena hcg nizke ci vysoke ze je to spatne ci dobre. kazdopadne ted jsem tehotna znovu a je to kde ma byt a takove ruzne bolesti, pichani, bolesti jak pri ms jsou opravdu bezne. ja dokonce dvakrat krvacela a myslela si ze potracim a vse bylo ok. tedy snad stale je. 31.8. mam dalsi kontrolu

lucousek144
20. srp 2015

@nikdo17 a myslis, ze tedahodnoty 539, nejsou u mimodel.? mam z toho strach celkem

nikdo17
20. srp 2015

@lucousek144 to ti rozhodne nereknu a asi nikdo. u me doktori do poslddniho okamziku nevedeli co a jak. puvodne jsem sla na kontrolu zda se mimi ukaze nebo bude nasledovat rovnou revize ze potracim. a az u toho ultrazvuku si dr vsimnul ze mimi je ve vejcovodu misto v deloze. ale mimodelozni nebyva moc casto tak se s tim zbytecne nestresuj. proste to bude urcite v poradku. a jinak zrovna u toho mimodelozniho jsem zadne bolesti nemela. jen jsem lehce spinila

linee
20. srp 2015

@lucousek144 prosim te, hlavne uz toto necti. Do utery nebudes vedet nic bližšího a budes zit ve strachu a stresu, co kdyby. Hod se do pohody a klidu, to je to nejlepší, co pro mimi ted muzes udelat. Kdy jsi mela poslední ms? Pokud spravne chápu, tak bys mela byt tak nejak kolem 6tt?

lucousek144
20. srp 2015

@linee posledni ms jsem meal 9.7., tak 6 tt, , ale ovulaci jsem zrejme mela posunutou, takze, uprimne nevim, jak dlouho to je od oplodnení... musim se dat do klidu...

lucousek144
20. srp 2015

@nikdo17 Doufam, ze vsechno bude v poradku...

linee
20. srp 2015

@lucousek144 ta hodnota je na 6tt docela ok, navíc, když jsi mela posunutou ovu, ale urcite vse potvrdi utz. Opravdu se snaz uklidnit a pokud te tyhle diskuze vice znepokoji, ze sve zkusenosti, do utery na kone a na net nelez🙂 Opravdu počkej na utery, bude všechno ok a budes si klepat na celo, ze jsi nedoprala mimi tyden klidu. První mesice jsou nejdulezitejsi. Nemuzes Opravdu vice ovlivnit nemuzes a klid je maximum, co muzes miminku ted nabidnout. Moc drzim palce a urcite dej vedet!

lucousek144
20. srp 2015

@linee děkuji mooooc, uklidnim se a vsechno bude dobre, musim myslet pozitivne, urcite se ozvu a dekuji za podporu

linee
20. srp 2015

@lucousek144 budu se tesit na pozitivni zpravy 😉

lucousek144
20. srp 2015

@linee děkuji🙂

nikdo17
20. srp 2015

@lucousek144 urcite bude vse ok. a mimochodem jak pise linee ani nechod tady na kone ptz te vzdy neco znepokoji. ja se odhlasila i ze soukrome diskuze uno4ovky 2016 aby me nic nestresovalo🙂

nikdo17
30. srp 2015

@lucousek144 tak jak jsi dopadla u dr?

lucousek144
1. zář 2015

@nikdo17 kocko, minulou sobotu jsem zacala krvacet a potratila... takze nove zkouseni zacalo

nikdo17
1. zář 2015

@lucousek144 tak to me moc mrzi 😒 ale tak ted je ,,pohnojeno,, jak se rika a pujde to rychle 😉 drz se

lucousek144
2. zář 2015

@nikdo17 děkuji mooooc, tento mesic otehotni m a bude...🙂

linee
2. zář 2015

@lucousek144 ted to ctu. To mne mrzi:( Moc vam preji, at se zase brzy zadari. Vim, co to znamena, ale ver, ze je to sance na novy zacatek!!! A tentokrát uspesny! Jak se cítíš?

lucousek144
4. zář 2015

@linee citim se dobre, smirila jsem se s tim... vim, ze budu hned zase tehotna a ze to bude v poradku...🙂

tynka_
29. bře 2016

ahoj holky, tahle diskuze už není moc aktuální, ale třeba nějaká ještě napíšete..poslední MS jsem měla 10. - 16. 2. 2016, cca před 14 dny mi vyšel pozitivní test...v březnu v době, kdy jsem měla mít MS, jsem začala tak lehce špinit a to tak nějak s přestávkami trvá, špinění a trocha krve..včera mě začalo bolet v podbříšku jako před MS, dnes jsem byla u doktora na vyšetření, řekl mi, že v děloze nic nevidí a že by to mohlo znamenat, že se to neudrželo, nebo mimoděložní...odebrali mi krev a mám si zítra zavolat co a jak dál...přijde mi ten zítřek strašně daleko :( Zatím o tom kromě manžela nikdo neví, tak to nemám ani komu říct...strašně se bojím :(

karculinka
28. pro 2018

@lisounek můžu se zeptat? Jsem těhotná ale podle ultrazvuku nejde nic vidět spinim .ve středu jsem byla na pohotovosti mela jsem křeče v levem boku a bolest vnitřní ultrazvuk spíš na tu levou stranu. Vzal mi doktor hcg stim že jsem těhotná 740.a dnes na kontrole opět nic v deloze a hcg mi vyrostlo o tři stovky takze mám 1030,rekl mi že je to ale málo. Dal mi dvě k možnosti jit na operaci nebo v pondělí znovu odběry a čekat že je mala pravděpodobnost ze se to změní a může se to ukázat v deloze. Sam nevi jestli to je mimo delozne,dala jsem tomu sanci stím ze v pondělí prijdu i kdyz to stouplo.myslim si ze mimo děložního klesa nebo. Zůstává stejne.nevim třeba j tak malinky že nejde nic moc vidět mam strach....

bibianne
30. pro 2018

@karculinka ahoj, můžu se zeptat v kolika těm tt bys teď měla být? Podle hcg ti podle mě celkem roste, každé 2-3dny by se hodnota měla zdvojnásobit... Zalezi, kolikátý týden jsi...
Já jsem teď třetí den po laparoskopii a odebrání levyho vejcovodu kvůli mimodelozni u. Do poslední chvíle si všichni mysleli, že to mimodel.neni, ale bohužel po revizi hcg neklesalo.... Budu ti držet pěsti, ať tě to nepotká. Kdybys chtěla něco vědět, ptej se...

karculinka
31. pro 2018

Mě vzali levy vaječník taky sem po laparoskopii... jo me hcg rostlo....prej v deloze nic nevideli...a ani v kolikatym tt jsemjsi....

linee
Autor odpověď smazal
Zobraz
bibianne
1. led 2019

@karculinka to mě mrzi😔a co ti řekli po operaci? Plod byl přímo ve vajecniku? Brzy se uzdrav🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

karculinka
4. led 2019

@bibianne ne nic mi nereklito a hned druhy den. Domu. Jen ze i vzali levy vejcovod.....dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru