Mimi v děloze není vidět. Mimoděložní těhotenství?

sylvka
18. led 2008

Ahoj ,moc vás prosím o radu.Před týdnem jsem měla dostat MS,testíky byly hned pozitivní,tak jsem šla k lékaři.Ten na UTZ nic neviděl.HCG mám 463.Dnes mi ještě našel ňáké minimální množství tekutiny za dělohou.Jinak se ale cítím dobře,nešpiním,břicho mě nebolí.Mám hrozný strach,že se jedná o mimoděložní těhotenství.Poraďte.Díky

lisounek
19. led 2008

koukam, ze zkusenosti mame podobne holky taky jsem mela takovy stres a pritom to bylo brzy, nekdy jsou doktori na ranu, ale taky mi asi pomohli to v klidu udrzet ufff 😨 🙂

haninka
19. led 2008

Petulka 77: to teda byl napínák! naštěstí s dobrým koncem 🙂

petulka77
19. led 2008

Jo jo, teď už je jí plný pupík a mrská sebou jak splašený kůň 😀
Tak vám všem přeju, ať vám to všem dobře dopadne a máte krásná zdravá miminka!!!

lisounek
19. led 2008

kez by 😢 ten strach me porad doprovazi, ale snad bude dobre musime verit nasim telickum a taky budoucim miminkum... zalozime pak diskusi o malych bojovnicich 😵

haninka
19. led 2008

lisounku, ty máš taky nějaký pochybnosti??.. 😕

lisounek
19. led 2008

haninka: pochybnosti v cem myslis?? 😨 ted jsem nejak pozadu 🙂

snehurka11111
19. led 2008

Ahojky holky, mám taky jeden dotázek, možná, že s tím některá máte zkušenosti. Jsem 5-6tt a na UTZ je vidět zatím jen "černá fazolka"...myslíte, že je to v rámci normy?

lisounek
19. led 2008

myslim ze ano rychle to pak postupuje, jen vydrz !!

snehurka11111
19. led 2008

děkuju za radu, člověk je z toho nějak vedle:o)

lisounek
19. led 2008

ja to znam !! nekdy je ten vyvoj proste pomalejsi a pak se to dozene hodne stesticka potrebujeme ho vsechny 😵

snehurka11111
19. led 2008

lisounek: a jak jsi na tom ty byla s UTZ?

haninka
19. led 2008

Lisounku, páč jsi psala, že strach tě stále doprovází..ale tím jsi asi nic konkrétního nemyslela.. 🙂

Snehurka, jsem na tom stejně..musíme vydržet..ještě je asi moc brzy😒

lisounek
19. led 2008

haninka: no ja jsem to rozvadela o krok blize vis, tak si to procti 😉 mela jsem taky problemky, ale pak se plod objevil a srdecni akce taky a strasili me, ze nevyviji, proto pisu budte klidne idkyz to prilis nejde, tak nekdy i dva dny udelaji fakt zazraky

snehulka: tak nejprve mi rekli, ze tam je jen plodove vejce a zadny zloutkovy vacek ani plod, za par dni uz tam byl zloutkovy vacek a pak uz i plod, ale ne srdecni akce... chodila jsem asi po 3 dnech na UTZ a pak se to najednou objevilo a ted je to vcelku rychlost, jak to roste fakt 😉 uz mam plod 1,3 cm 😵

snehurka11111
19. led 2008

a časově to bylo cca jak za sebou?

lisounek
19. led 2008

zhruba po 3 dnech byl videt plod a zloutkovy vacek, pak mi delali dalsi ultrazvuk asi za 3 dny to bylo stejne a az pak dalsi (tj tyden po tom co se objevil plod) teprve srdecni akce

snehurka11111
19. led 2008

a před tím žloutkovým vakem jsi byla těhu jak dlouho?

haninka
19. led 2008

Lisounku, právě že sem to četla, že to všechno dobře dopadlo..ale najedou jsi psala o strachu..gratuluju, že to takhle dopadlo 🙂

lisounek
19. led 2008

podle nich 5 tt, ale od poceti jsem nebyla ani 4 tt

haninka: zatim si jeste nevyskakuji, protoze to jeste neni uplne ok, ale verim, ze bude 😉

haninka
19. led 2008

já asi 25 dní od početí měla gest. váček 14 mm a žl. váček..a strašila mě, že mimi neni..

Lisounku: to chápu..ale musíme doufat 🙂

sylvka
autor
19. led 2008

Holky a jaká přesně byla bolest břicha na začátku těhu u vás??

haninka
19. led 2008

sylvka: taková menstruační.. a pořád občas je.

pipinka
19. led 2008

to já mám taky občas pocit, že to dostanu a ono nic, je mi pořád na zvracení, tak uvidíme jak dopadnu v pondělí

sylvka
autor
20. led 2008

Ahoj holky,tak dnes mě bolí břicho jako bych to měla dostat,ale píšete,že je to normální,tak se snažím být klidná,ale moc mi to nejde.... 😒

pipinka
20. led 2008

ahoj holky, ráno jsem měla pocit, že to dostanu, ale před chvilkou jsem byla zvracet, zak mám naději. Beru vitamíny mamavit, tak doufám, že mi není na zvracení z toho ☹ a že to bude určitě tím miminkem 🙂

sylvka
autor
20. led 2008

Ahoj pipi,vídáme se tady často,viď? 😀 A jak dlouho že si vlastně těhu?Já měla taky pocit ráno že to dostanu a nic.

pipinka
20. led 2008

ahoj sylvko, jo jo často. Doktor mi řekl, že je to tak 6.týden,ale v nemocnici mi řekjli, že to je tak 2 nebo 3 týden. na ultrazvuku nebylo nic vidět, ale když se hodně zvětšil, bylo to veliké 3mm. Já mám dnes taky pořád pocit, že to dostanu a nic. A jak dlouho jsi těhu ty?

pipinka
20. led 2008

jsem teď strašsně citlivá a pořád je mi všeho líto

sylvka
autor
20. led 2008

pipi,já jsem asi třetí týden těhu 🙂 Jaké si měla HCG?Já 463,ale mimi není vidět,mám hrozný strach,že zítra ho doktor taky neuvidí a já se asi zbláznim.Jinak změny nálad nemám,ale bolí mě prsa a to břicho jako bych to měla dostat mám TAKY.Tak když jsme tak stejně dlouho těhotné,tak to asi bude normální 😀 Koukám,Ježíšek byl plodný 😝

haninka
20. led 2008

Sylvka, ještě kolem hodnoty 600, není na utz nic vidět.. 🙂

lenkab.
20. led 2008

ahoj holky tak jsem na tom podobně jako vy
poslední menstruaci jsem měla 12.12 ovulace byla 29.12 a poslední sexík jsme měli 30.12,ve čtvrtek 17.1 jsem byla u dr. protože mám pozitivní těhu testíky /jsou v albu/ a na UZ viděl pouze hodně vysokou sliznici a jina nic,nabrali mi hcg a výsledek jsem se dozvěděla v pátek po zavolání do laborky a řekli mi že mám 4514 mlU/ml, v pondělí zítra jdu znovu na krev a dálší UZ mě čeká ve čtvrtek 24.1. Taky se strašně bojím aby bylo vše v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru