Narodilo se vám mimi jiného pohlaví, než řekli na UTZ?

jasminy
3. črc 2010

Myslím ultrazvuk na začátku 20. tt. Díky.

eloana
3. črc 2010

Ahoj me se to nestalo u dcery mi rekli ve 20 tt ze to bude holka a u syna ve 13tt ze to bude kluk-na to jsem prilis nesazela, -neb se mi to zdalo hodne brzy ,ale dalsi ultrazvuky to jen potvrdili.

lidiab
3. črc 2010

Stalo se to dceri jedne byvale kolegyne. S manzelem uz mela 3 kluky a strasne si prali holku, no a UTZ potvrdil ctvrteho kluka. Narodila se ale holcicka, mela pupecnik nejak sikovne obtoceny kolem nozicek ze to na ultrazvuku vypadalo jako pindik. Je to uz ale takovych 7 let a tehdy behem celeho tehotenstvi byla na ultrazvuku jen 2krat a pry to byl velmi stary pristroj. Mozna kdyby ji vysetrili na novejsim pristroji a casteji, tak by bylo poznat ze je to holka.

crca
3. črc 2010

Když jsem ležela v porodnici,tak tam přijela kamarádka,že čeká holčičku,doma má všechno v růžovém a druhý den porodila kluka 😀 Její manžel byl u porodu a když kluka vyndali,a řekli mu máte syna,tak jim na to řekl"si děláte prd..l ne?" 😀 😀 Druhý den šel nakupovat něco pro kluka v modrém 😀 Ale bral to v pohodě,jen mu to v tu chvíli prostě vyklouzlo 😀
A já mám dvojčátka,Matýska jsme věděli hned od začátku,že bude kluk,ale u druhého ne a ne se pořádně ukázat,ale každý dr. a utz,zněl,že druhý vypadá na 90%kluk,tak jsem si říkala,no jo,hlavně ať jsou zdraví a na porodním sále,když mě vyndali první dítko řekli máte holčičku,tak jsem nereagovala,myslela,jsem že to říkají někde vedle 😀 😀 Takže nakonec máme od každého něco,ale jak já říkám,tak to trefili správně,protože ta je opravdu na 90%kluk 😀 ,těch zbylích 10% tvoří jen frnda 😀 😀

spagatice
3. črc 2010

Ahoj,
nám řekli, že budeme mít chlapečka a taky ho máme 🙂 . Ale známé tvrdili celé těhotenství, že čeká dva chlapečky. Děti se narodily o měsíc dřív v prosinci 2009 a jsou to dvě holčičky 😀 😀 😀

miska73
3. črc 2010

stalo se mi to taky 😀
na všech UZ podle doktora byl jasnej kluk a ejhle narodila se krásná holčička 😀 😀, všichni si mysleli, že jsem to věděla a nechtěla říct 😀 😀 😀
U kluků to trefil 😉

zdeniii
3. črc 2010

Ahojky nám se to nestalo, já od první chvíle věděla že je to slečna a dr mi to jen potvrdil, ale vím u dvou známých, že se opravdu seknuli 😀 Já si myslím, že je to prostě stejně nejisté do té doby dokud z nás ten drobek nevyklouze na svět... věřila bych na 100ˇpro jen podle plodovky 😉

helcenka
3. črc 2010

Ahoj,
v porodnici se mnou ve stejný den rodila paní, které celé těhu tvrdili, že bude mít chlapečka a ejhle, ona se narodila holčička. Byla z toho chudák celá zklamaná, protože doma už 2 holčičky měla. A také všechno nakoupené v modrém. Dokonce se mě ptala, jaké se mi líbí holčičí jméno, aby jí ho mohla dát, že jí je to úplně jedno. 😀

wolfi
3. črc 2010

ahoj,
mě u prvního těhotenství pan doktor řekl, že je to kluk...byla velká klika, že jsem nakoupila hoodně věcí neutrální barvy, protože máme krásnou holčičku 😀 když mi na sále řekli je to holčička tak jsem nevěřila dokud jsem ji neviděla nahatou.. 😀 no jsem zvědavá jestli to doktoři tentokrát trefili.. 😀

ivasad.
17. pro 2010

Jéé 😵 , já jsem porodní asistentka, a tohle se nám v práci taky několikrát stalo, že jsme vytáhli opačné pohlaví než rodiče čekali 😀 A vzpomínám si na jeden případ, kdy rodiče měli doma tři kluky a neplánovaně otěhu, podle UZ čekali čtvrtého kluka, byli s tím smíření, a vykoukla na nás holčička jako vyšitá. To bylo na sále veselo a slzičky dojetí i u tatínka, no a to jsem se měla co držet abych taky nebulela 😀 (no dobře, přiznávám, i mně se oči zamlžily 😀 😀 😀 ) Holčička se jim prostě vnutila, šikulka 🙂

lukza
17. pro 2010

ahojky u mě se trefily furt mě říkaly kluka a byl to kluk ale kámošce říkala že čeká holčičku a porodila kluka.

hojda
17. pro 2010

jj. švagrová nesla kluka v růžovém🙂

katka_21
17. pro 2010

Ahoj, s manželem jsme si hrozně moc přáli chlapečka. Jaká velká byla naše radost, když nám paní doktorka na ultrazvuku řekla, že je to bude kluk a měla pravdu! 🙂 Někde jsem slyšela, že s větší jistotou se dá odhadnout chlapeček. Ale slyšela jsem i o případech, kdy byl očekáván kluk a narodila se holčička.

andara
17. pro 2010

Já chtěla vědet, co čekám a miminko se neukázalo ani na 4D utz🙂 Překřížené nožky. Ale celou dobu jsem cítila, že to bude slečna a taky byla🙂Bylo to krásné překvápko na sále a příště už si to ani nebudu chtít nechat říct.
Jinak mojí švagrové tvrdili, že to bude holka a 2m před porodem to byl najednou kluk🙂 A znám i nějkolik jiných případů, kdy se narodilo miminko jiného pohlaví, než tvrdil utz.Každopádně je to jedno co se narodí 😉

el267
19. pro 2010

U první jsme to věděli z plodovky. Ted mám 4x potvrzenou holčičku. V 18tt, 20tt, 29tt,31tt.Snad to teda dva doktoři poznali správně 😅
To by bylo teda překvápko na sále. Větší radost by měl asi manžel 😉

marrei
19. pro 2010

Já konkrétně zkušenost nemám, u nás se trefili, ale jedna moje kamarádka - řekli jí, že to bude kluk na UTZ ve 12tt, 20tt i 32tt, dokonce byla i na 4D UTZ, tam to byl taky kluk, ale na UTZ v den porodu už jí říkali "krásná holčička" 😀 A fakt, byla to holka....

jajinka27
19. pro 2010

Ahoj,

mě celou dobu doktor říkal že to bude holka a jaké překvapení bylo po probuzení z narkozy 😀 samo že kluk jako buk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru