Nejasný ultrazvuk srdíčka ve 21. tt? Je to brzo?

mami29
17. dub 2011

Ahojky chtela jsem se zeptat komu se stalo ze na utz srdicka ve 21tt nebylo vse jasne videt a musel na kontrolni utz.Ja byla ted, podle ms jsem byla 20+5 a podle genetickeho utz ve 20+2 a na utz srdicka mi rekli ze musim prijit za 14 dni znovu ze bud je jedna stena jeste malo vyvinuta ze je to jeste brzo nebo ze tam je direcka.tak doufam ze to bylo jen brzo.

innes
17. dub 2011

My jsme to tak taky měli, šli jsme na kontrolní utz myslím za týden a tam už bylo vše ok. Malá je úplně zdravá, srdíčko má bez vady 😉 Držím pěsti, ať je vše v pořádku a hlavně klid 😉 🙂

singid
19. dub 2011

ahojky, my byli také na echu 2x, poté nás dokonce objednávali až se malý narodí, šli jsme ve 3 týdnech věku a dodnes má malinkou dírečku v srdeční přepážce (není to zcela uzavřené), takže každého půlroku na echo ale prý se to do 10 let srovná samo 😉
občas je prostě i miminko špatně natočené a oni to blbě vidí...

mmisak
19. dub 2011

Ahojky, syn má ty direčky v srdíčku 4(DG : 4 drobné FOA ) , je mu už 3 a půl roku a má je tam stále ,ale je zdravý bez omezení ve sportu atd. Pan doktor v kardiocentru nám řekl , že pokud nebude stíhacím pilotem nebo potápěčem ,že ho to v životě nijak omezovat nebude 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru