Nejde vidět žaludek na ultrazvuku. Stalo se vám to?

lilili2
16. zář 2009

Ahojte holky ráda bych se vás zeptala zda se to také někomu nepřihodilo.
Včera jsem byla v 32+1 na velkém utz. a vůbec nešel vidět žaludek. Doktor říkal, že se to může stát, když je žaludek prázdný.
Že mám přijít tento pátek, ještě jednou se podívá a pokud nepůjde zase nic vidět, že mě pošle na speciální vyšetření.
CHtěla jsem se zeptat stalo se to tady taky někomu?

andara
16. zář 2009

Pokud mimco neni napite a je vycurane,tak je zaludek spatne videt.Pokud jste ho predtim na utz videli,tak se neboj 😉

salikova
16. zář 2009

lilili: Zbytečně neplaš! Myslím, že byl spíš jen špatně vidět, jak byl prázdnej... Kdyby bylo něco špatně, řekli by ti to už na utz v II. trimestru 😉

lilili2
autor
16. zář 2009

To já právě nevím ☹ . Když jsem byla na utz v 20 tt tak tam byla zastupující doktorka. Vůbec nic mi u vyšetřovaní neříkala ( žádný popis, nic). Byli jsme tam společně s manželem. Teď opravdu nekecám : na závěr toho utz jsem se jí teda když nic neříkala zeptala zda je miminko zdravé tak mi na to odpověděla (doslova) : Jak já to mám vědět? 😠
Můj doktor u tohoto utz říkal že se to může stát, ale přece jen bych ráda od někoho slyšela, že to taky tak měl a bylo to v pořádku.

lilili2
autor
16. zář 2009

Navíc on mi ten utz dělal asi 20 min. Fakt pořádně. ☹

salikova
16. zář 2009

Tyjo, tak to byla drsná doktorka!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru