NT+ hodnoty, rozumíte jim?

terezakub
8. kvě 2013

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala zda někdo rozumíte hodnotám z vyšetření NT+, které se provádí mezi 11.-13. týden. Test mi vyšel negativní, ale konkrétněji mi hodnoty nikdo nevysvětlil. Máte s tím nějakou zkušenost a uměly by jste mi to nějak polopaticky vysvětlit? 🙂 Předem moc díky Terka

babovka_babovicka
15. lis 2016

@havrankahanka Je fakt, že dost přibírám.. ale zase takhle.. 😀 😀 😀 😎

tadeo6
22. lis 2017

AHOJKY HOLKY MĚ VYŠLO 1:632,U PRVNÍHO JSEM MĚLA 1:18530,TAK JSEM POSLÁNA ZNOVU NA PŘEHLEDNĚJŠÍ UZ,MÁTE ZKUŠENOSTI?

rojko
28. kvě 2019

@arrowka dobry den chtela bych se zeptat mam zvysenou hladinu hcg. Riziko daw.syndromu s vekem matky 1/458 kombinovane riziko m dawnova syndromu s vysledku v 1 trimestru 1/2700 dekuji za pripadnou odpoved

rojko
30. kvě 2019

@arrowka dobry den chtela bych se zeptat mam zvysenou hladinu hcg. Normalne je 2,00 MOM ja jsem mela 3,03 MOM. Doktori mne rikaji ze je to v poradku ale jsem poslana trpl test. A slysela jsem ze hodne casto vychazi falesne pozitivne. Tak mam celkem strach je to velke riziko ze by mohl byt miminko nemocne.

janickah29
19. led 2021

Ahoj maminky jsem po KET minuly tyden na kontrole 10+5 vse v poradku v patek jsem byla na krvi a dnes prisli vysledky pro 1 screening a nevite nekdo zda je to v poradku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru