• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

NT screening 3,6. Jak vám to vyšlo po testech plodovky?

10. července 2012 
Prosím, kdo měl při NT screeningu NT 3,6 a vyžší? pokud ste měli vyžší nebo stejné, tak mě zajímá, jestli i po testech z plodovky vám to vyšlo špatně nebo vám řekli, že je miminko zdravé. moc děkuju za odpovědi. T.
10. črc 2012 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mrkni se na diskuzi NT hodnoty, je tam spoustu případů, kdy mimča měla hodnoty vyšší a dnes jsou v pořádku :slight_smile: Přeji hodně štěstí!!!
10. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolikatem tydnu ti delali NT screening? A brali ti i krev?
10. črc 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jsi 15tt a pokud ti dělali screening a ve 14tt nebo dokonce až teď je NT zákonitě vyšší,v 15tt bývá kolem 5,5,kdy ti screening dělali??Jinak vím o mamince kde NT ve 12tt bylo přes 3 a vstřebalo se a holčička je zcela zdravá :wink:
10. črc 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla sem u dcery NT vyšší ne tolik ale přes 2 a hrozili mi srdeční vadou ale nepotvrdila se víc nás hlídaly. Držím palce ať je všechno ok :slight_smile:
10. črc 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
NT ve 13.týdnu měl náš malý 3,6 za týden na genetice 3,5 a tak jsem šla na odběr cvs pak na genet.UZ ve 20.týdnu a vše ok.Dnes je malému téměř 10měsíců a krom ohně na tvářičce je snad úplně zdravý.Tak moc držím pěsti!Dcera před 8lety měla 2,6 což někde ani neřeší a ani kjsem nebyla na žádných odběrech plodovky ap.
10. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek