NT screening 3,6. Jak vám to vyšlo po testech plodovky?

ttterysek
10. črc 2012

Prosím, kdo měl při NT screeningu NT 3,6 a vyžší? pokud ste měli vyžší nebo stejné, tak mě zajímá, jestli i po testech z plodovky vám to vyšlo špatně nebo vám řekli, že je miminko zdravé. moc děkuju za odpovědi. T.

mopom
10. črc 2012

ahoj, mrkni se na diskuzi NT hodnoty, je tam spoustu případů, kdy mimča měla hodnoty vyšší a dnes jsou v pořádku 🙂 Přeji hodně štěstí!!!

katchi
10. črc 2012

V kolikatem tydnu ti delali NT screening? A brali ti i krev?

saminomimino
10. črc 2012

koukám že jsi 15tt a pokud ti dělali screening a ve 14tt nebo dokonce až teď je NT zákonitě vyšší,v 15tt bývá kolem 5,5,kdy ti screening dělali??Jinak vím o mamince kde NT ve 12tt bylo přes 3 a vstřebalo se a holčička je zcela zdravá 😉

luznicarka
10. črc 2012

měla sem u dcery NT vyšší ne tolik ale přes 2 a hrozili mi srdeční vadou ale nepotvrdila se víc nás hlídaly. Držím palce ať je všechno ok 🙂

veruka
10. črc 2012

NT ve 13.týdnu měl náš malý 3,6 za týden na genetice 3,5 a tak jsem šla na odběr cvs pak na genet.UZ ve 20.týdnu a vše ok.Dnes je malému téměř 10měsíců a krom ohně na tvářičce je snad úplně zdravý.Tak moc držím pěsti!Dcera před 8lety měla 2,6 což někde ani neřeší a ani kjsem nebyla na žádných odběrech plodovky ap.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru