NT screening v Prenatálu v Brně

mariv
3. bře 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jakou máte zkušenost s Prenatálem v Brně na Veveří? Je mi jasné, že pokud jste byly u MUDr. Vlašina, tak pějete jen samou chválu, ale mě by spíše zajímalo jestli máte zkušenost s jinými doktory. Já jsem byla u doktorky Vondráčkové a ta byla tak nepříjemná, že mi zkazila celý zážitek a vlastně jsem se vůbec nic nedozvěděla. Je mi z toho úplně zle, obzvláště když slyším, jak to probíhalo u doktora Vlašina, protože to se s tím naším vyšetřením nedá srovnat. Nejradši bych to reklamovala! Člověk zaplatí patnáct stovek za deset minut a ještě se k němu chovají, že otravuje, fakt jsem znechucená! Ještě, že aspoň mimi je v pořádku! Díky za názory.

crazy_girl3
7. zář 2018

@babikadaska byla jsem na konci července. Recepční se mě teda hned ujala, ale všechno honem honem, hrr, milion lidí všude a sprdla mě za boty, že se musím přezout...potom na odběru krve sestřičky (doktorky) moc sympatické, všechno pěkně vysvětlily, vzali mě snad za minutu čekání. Na doktora jsem čekala asi 10min. UTZ proběhl dost rychle dle mě, snad 5min, doktor skoro nemluvil, já jsem zas ukecaná a vtipkuju, on se nechytal a jen mlčel. Jen řekl, že to co vidí je zdravé miminko a počkáme na výsledky krve...Před 5ti lety v prvním těhu jsem byla u Janči na Orlí a ten byl naopak fantastickej. Jako odborníkovi a doktorovi mu věřím, ale ten zážitek mohl být lepší. Důležité ale je, že miminko je zdravé, za 14dní jdu znovu, tak uvidíme. Ale jakože žádný hororový zážitek se nekonal, to zase ne 🙂

niki1107
7. zář 2018

Holky, já byla v Prenatalu v Brně na všech 3 velkých utz - na 1. utz (NT) jsem byla v 14tt u doktorky Bartošové - vtipná, milá, příjemná, vše vysvětlila. Na 2. uzt jsem byla v 22tt u doktora Vlašína - na své vlastní požádání, dřív jsem o něm nevěděla a doktor nezklamal - člověk, ze kterého jde naprostý respekt, ale opravdu profík na svém místě a asi nikdy nezapomenu na to, jakým způsobem chtěl u nás zjistit, jestli víme/nevíme, jaké čekáme pohlaví a jak nám na závěr vyšetření ukázal pipku 😀. Třetímu utz v 33tt předcházelo komplikované objednání, kdy jsem měla termín vyšetření domluvený asi měsíc a půl dopředu, načež mě týden před tímto termínem volali (a nedovolali se) a já je pak složitě naháněla přes mail a telefon (kdy vlastně nikdo nic nevěděl, na maily nikdo nereagoval) a nakonec jsem se dozvěděla, že mi ten sjednaný termín zrušili kvůli výpadku některé doktorky, takže kdybych neřešila zmeškaný hovor z neznámého čísla, tak tam přijedu úplně zbytečně (mám to do Brna minimálně hodinu a půl cesty), ale nakonec se mi podařilo se s nimi spojit a dali mi hned náhradní termín a já utz měla u doktora France a musím jej také hodnotit pozitivně, byl příjemnej a fajn a když jsem se na něco zeptala, tak vše ochotně zodpověděl. Takže moje recenze je opravdu pozitivní, ale určitě v tom hraje roli i to, že jsem měla všechna vyšetření v pořádku 🙂. Holky na recepci dělají dost zmatky a někdy nejsou úplně dobře naladěné, ale s dr mám zkušenosti skvělé, takže za mě 👍.

babikadaska
9. zář 2018

@crazy_girl3 dakujem,ze si sa podelila. Nevies meno toho doktora ? A prosim ta,ak mi prezradis svoj vek,kludne do ip,budem rada. Vraj vek povedzme nad 33 r.,statisticky zhorsuje vysledky. Chcela by som zistit,ci mal niekto s takym vekom aj dobre vysledky. 🙂
Preco ides za 14 dni znovu ??

vendelinka08
9. zář 2018

Ja tam jedu za dva tydny..tak jsem zvedava.
@babikadaska jinak..ano..vek ti bude trochu zkreslovat vysledky krve..upozornil me na to muj gyndar predem. Tak jsem sama zvedava jak moc to bude a co se bude dit dal. Hlavne at je vse v poradku...ja uz mam 38 let.

crazy_girl3
10. zář 2018

@babikadaska teď mi bylo 30. Byla jsem přímo u dr. Vlašína, na doporučení, že je fakt extra odborník. Teď jdu 18.9., ale to už je druhý screening, ten už ti hradí pojišťovna a zase je to podrobnější uz, že je vše tak jak má. Ještě jsem byla jednou snad kolem 32.týdne

hribek
20. zář 2018

Dnes jsem byla u Dr. Bartosove a vyborna. vtipkovala, vysetrovala minimalne 15min protoze prcek se nechtel otocit jak by mel.Ale za me super. Na krev jsem cekala tak5min, na utz tak 10, ale oproti minule (8let zpet) super. Na utz ve 20tt bud k Bartosove nebo Vlasinovi.

arabele
27. kvě 2019

Dnes jsme byli na prvnim vysetreni. Poctive jsme se prezuli a pak zjistili, ze uz se prezouvat nemusime!! Vysetrovala nas Mudr. Grosmanova...clovek se na ten ult tak moc tesi a pak mu to zkazi arogantni, protivna doktorka, ktera ani neumi poradne vysetrit! Byla opravdu neprijemna, vadil ji muj 2lety syn, ktery ani nemuknul a stejne rekla at odejde pryc, ze ji tam susti papirkem. Silene, silene, silene

crazy_girl3
28. kvě 2019

@arabele to jsme byli asi u té stejné...hrozná pinda s prominutím...jak říkáš, zážitek z uz žádný

terezzia
28. čer 2019

Prosím, byl někdo u mudr. Babákove? Bohužel jsem se nedostala k pavkove, tak sháním info, co od babakove čekat...( mám skoro 37 let a nadváhu, tak jestli připravit nervy na blbé komentáře a jaká je celkově )děkuji za jakékoliv příspěvky

niki1107
19. lis 2020

@terezzia Ahoj, k mudr Babákové mám jít za měsíc, jaká je? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru