• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

NT screening v Prenatálu v Brně

15. října 2016 
@kejtyna no on je takový hodně zvláštní, já teď byla 1x u Drabkove a 1x Pavková a obě byly moc fajn, Pavková asi lepší. On je takový morous.
15. říj v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@syll. Pavkova mi delala myslim posledni vysetreni, ta byla fajn..
15. říj v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky na gynde jsem se dozvedela ze nas dr. Posila tehulky prave do prenatalu bez doporuceni. Ale prej mi rekne na kdy se mam objednat az priste to bude v patek a budu 8+6 tt. Nebude to pozde? Zvazovala jsem ze bych se objednala uz ted, ale zase mam strach abych neco nezakrikla a bylo vse ok. Mam za sebou par neuspesnych tehotenstvi. Jak dlouho tam trva objednaci lhuta?
15. říj ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bbibianca Klidně tam zavolej a sestřička ti to vypočítá a objedná tě na ten správný týden :slight_smile:
15. říj v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kejtyna
@syll. Já jsem byla u Pavkové s prvním i druhým synem a max. spokojenost. Slyšela jsem, že je i dobrá na určení pohlaví ve 13. tt, nám u obou řekla, že to bude kluk a je :slight_smile:
Akorát jsem u ní nebyla v Brně, ale ve Znojmě a byl tam klídek oproti Prenatalu.
15. říj v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenny.cz no ja s prvnim jsem byla ve fn brno bohunice, pac jsem chodila do rizikove poradny. Toto tehu bych vsak radsi chodila ke svemu. Potrebne leky mam, tak nezbyva nez se modlit aby bylo vse ok. Jen ted jak to tu ctu nevim jestli to je spravna volba. Slysela jsem od kamaradky, ze je tam snad nejaka velka televize a dr. Vse komentuje a je to super. V Bohunicich taky dobry ale jak ktery doktor s jak ktera ordinace. Nikdy clovek nevim ke komu a kam jde. A nekteri nejsou zase tak moc ukecani. Nesnasim mlceni. Treba si vzpominam jak mu poxitala prsty jestli ma vsechny. Vim, ze to mimco muze byt spatne natocene, ale byla jsem hodne napnuta, nakonec jsme se dozvedeli, ze ma vsechny. Fakt nevim v Bohunicixh jsem i rodila a vhci zase. Chodila jsem tam do poradny a kazdou poradnu mi delali i ultrazvuk, byla jsem moc rada, ale ted s ditetem jezdit porad do Brna se mi yz nechce. Mame to 50 km daleko a navic jezdim do Brna jen vlakem, tak nevim jak se rozhodnout.
15. říj v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek