NT screening ve 12-13. tt. Řekli vám pohlaví?

giraffe8
5. říj 2011

malá anketka řekli vam na prvním screningu pohlaví?a uhodli správně?vím že když to dr řekne takhle brzo že je to hrozně mmoc orientační.ale jen tak pro zajímavost.. jdu tam v pátek 🙂 děkuji za info.

ivazapisovatelka
5. říj 2011

Řekli a dokonce můj Dr. mi to řekl o pár dní dřív a zatím jim to vychází. Uvidíme v listopadu 🙂

venika86
5. říj 2011

U prvního mi řekli kluka a trefili se. U druhého mi taky řekli kluka a potvrdil to i v 16. týdnu. Mě to vysvětloval tak, že prý pohlavní hrbolek je u obou stejný. Jen u kluka míří nahoru a u holky dolů 🙂

aguaverde
5. říj 2011

dr nám to řekl 😵 poznal to podle tvořících vnitřních pohlavních orgánů (alespoň podle jeho slov) 😉 jinak sem byla u dr který má vymakaný utz takže tam to vidět šlo u mojí dr která má sice nový utz ale ne tak vymakaný to vidět nešlo 😉

sarkaa
5. říj 2011

Ano. I na utz to bylo hezky vidět 🙂 Samozřejmě se trefil .

apollo11
5. říj 2011

Neptala jsem se 😉 protože stejně by to byl jen odhad. Až ve 20tt. Jinak dr. Vlašín má prý dobrou tipovačku 😉

adelka89
5. říj 2011

nam to pan doktor taky rekl ve 13tt a nespletl se 🙂

adenka84
5. říj 2011

Ano, řekl a trefil se...sice to nebylo 100%.. pan Mudr. si, ale dost věřil...100% nám to potvrdili v 18. týdnu po odběru plodové vody..a odhad byl správný..čekáme holčičku..

zabinka88
5. říj 2011

Byla jsem v Heliosu v Brně a ve 12tt mi řekli holčičku a pak to potvrdili i v 16tt a 20tt .Při prvním šel chlapeček poznat až ve 20tt

sussanah
5. říj 2011

Byla jsem na veveri v brne, rikali, ze to jde poznat tak na 70%. Kazdopadne se trefili, potvrdili to ve 20tt, to uz se nedalo splest 🙂

iwanna
5. říj 2011

bola som aj v 13 aj v 14tt a povedali, ze to vyzera na chlapca. Teraz potvrdili dievcatko 🙂

romcovaklarka
5. říj 2011

Mně řekli, že se to absolutně ještě nedá říct. Bylo to u Apolináře.

jasekd
5. říj 2011

Poprvy nerekli nic, nebylo poznat, "az" v 17.tt, a byl to kluk. Ted podruhy rikala Dr. na NT, ze to vypada na holku, jasne ze ne s jistotou, a holka se narodila.

janasev
5. říj 2011

Nám neřekli,po vznesení dotazu se navíc dr.podívala tak,že jsme asi padlí na hlavu,že to poznat ještě prý nejde,ale u tohoto vyšetření byla dr.,která tedy nebyla sdílna, nic nám bez toho aniž bysme se sami ptali neřekla,docela mě vo mrzelo na to,že tento ultzv.jsme platili,ale tak hlavně,že se člověk spíš ujistil,že mimis bude v pořádku. měli jsme stydlina,takže u naší dr.se ukázal až v 32.týdnu,ale byli jsme na 4d a tam se pinda ukázal.

sabcav
5. říj 2011

Pohlaví se už vidět dá, záleží na kvalitě utz, zkušenostech dr. a jak mimčo spolupracuje, aby byla dobrá viditelnost 😉 . Na nt vyšetření jsme byli při obou těhotenstvích v Plzni u Lošanů a v obou případech nám řekli na 70% holka 😉 , a pak už se to jen potvrzovalo 😵 . U druhé dcerky jsem to tušila ještě dřív, než dr. zkoumal pohlavní pahorek, viděla jsem totiž charakteristický tvar hlavy, stejný, jako má manžel a jako má starší dcera a bylo mi to naprosto jasné 😀

dona01
6. říj 2011

Nam rekli pri screeningu kluka na 90% a v 16tt uz ho potvrdila na 100%.Je fakt,ze ten nas ho vzdycky pekne ukazal,krasne videt kuličky a pindik 😀

leopal
6. říj 2011

Nám v Ostravě na fakultce řekli a trefili se...

donika
6. říj 2011

Řekli- Brno -Prenatal a pokaždé se trefili! 😉

elana
6. říj 2011

řekli a trefili se

vendyca
6. říj 2011

Řekli, ale jestli se trafili zatím nevím 🙂

kalo
6. říj 2011

my to poznali z utz.fotky....měli jsme fotu ze spodu, jako když sedí 🙂

martina_z
6. říj 2011

Nerekli, to az ve 20tt.

majka79
6. říj 2011

Ano Dr. řekl, že je to kluk byla jsem 12+4 a zatím to nikdo nezpochybnil, narodí se už brzy. 🙂

daee
6. říj 2011

Ve 12tt ne, prcek nespolupracoval, ale prý to poznat už lze.
Až ve 20tt nám Dr. Vlašín na 100% potvrdil kluka...a byl tam 🙂. Jinak z okolí nevím o nikom, u koho by se spletl (už v tom 12tt)

tuliberka
6. říj 2011

nám to neřekli 😉 Až ve 21 tt 😵

inna12
6. říj 2011

u nás v ČB na genetice řekli, mně v 12 plus 3 tt a trefili se, a mé švagrové dokonce v 11plus3 a taky to tak bylo 🙂

pavcza
6. říj 2011

Neřekli, že to může být oboje, dozvěděla jsem se to v 16. tt, když jsem byla na pohotovosti kvůli silným bolestem, dokonce jsem to poznala i já, že to bude klučina 🙂

eimmy
6. říj 2011

pohlaví je identifikovatelné až okolo 16-17 tt a to ještě není 100%.. to lze s jistotou určit až okolo 20 tt. pokud to někomu řekl Dr dříve tak pouze typuje... stačí si přečíst odbornou publikaci... v takto raném stadiu nejsou ještě zcela vyvinuty pohlavní organy...

atreides
6. říj 2011

u druhého těhu řekl a trefil se, pochvaloval si, jak je to hezky vidět 🙂

clloi
6. říj 2011

řekli na 70% a trefili se 😵 😵 😵 😵

monny89
6. říj 2011

řekli holčičku, i v 16tt... porodila jsem kluka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru