NT screening ve 12-13. tt. Řekli vám pohlaví?

giraffe8
5. říj 2011

malá anketka řekli vam na prvním screningu pohlaví?a uhodli správně?vím že když to dr řekne takhle brzo že je to hrozně mmoc orientační.ale jen tak pro zajímavost.. jdu tam v pátek 🙂 děkuji za info.

luckyhoney
5. říj 2011

neřekli 🙂

mamkamarketa
5. říj 2011

ne je to moooc brzy. v tomhle tydnu vypaji kluci i holky stejne 😉
pokud to chces vedet zkus baby gender test

andelka
5. říj 2011

neřekli, prý to není ještě vidět - ani u jednoho neřekli

slavicky
5. říj 2011

neřekli 🙂

usounek25
5. říj 2011

Kamošce řekli a strefili se, mě taky. Od té doby už jsem byla na několika ultrazvucích, protože jsem měla problémy se špiněním a vypadá to, že se strefili, ale uvidíme, až se mimi narodí 😉

cernalu
5. říj 2011

řekli a trefili se 🙂

petradob
5. říj 2011

Tak kamarádce i bratránkové manželce to řekli už ve 12 na NT screeningu a trefili se 🙂 Mě to neřekli ani ve 12 ani v 16, protože bylo miminko otočené, ale byla jsem na UTZ tento pátek a to jsem byla 19+0 a ani doktor nemusel nic říkat 🙂 Pinďour přes celý monitor 🙂 je to kluk jak buk 🙂

iluss
5. říj 2011

neřekli a podle mě je to strašně brzy a není tam nic vidět. Pohlaví se dá určit až tak od 16-17tt.
Mě to doktorka nebyla schopná říct ani na UTZ ve 20tt.

knedluska
5. říj 2011

Řekli a trefili se 🙂

marhulinka
5. říj 2011

Ano řekl 2x a pokaždé si byl jistý na 90%, Pokud má dr.dobré vybavení /utz/ a je vážně šikovný,tak pohlaví říct může /rozezná ho podle tvaru hrbolku 😉

janca_dobi
5. říj 2011

Byla jsem na screeningu v pražském Gennetu a pohlaví jsem se nedozvěděla, prý je to moc brzy.

lutsousek
5. říj 2011

Nám to pak doktor řekl a trefil se 🙂

leeena_4
5. říj 2011

řekli a můj dr už týden předtím, oba doktoři se trefili

marcet
5. říj 2011

Byla jsem také v Gennetu a neřekli,dozvěděla jsem se až ve 20 týdnu

blanka.k
5. říj 2011

Řekli a trefili se (u odhadu kluků má prý d.Vlašín z Prenatalu 95% úspěšnost "trefy" na NT+). Moje mudr. to řekla až v 17tt, nemá tak dobré vybavvení jak spec.centrum.

kackark
5. říj 2011

Tak mě to řekli poprvé i teď podruhé 😉 Poprvé můžu říct, že se dr. s jistotou trefil a toho pinďu co máme na fotečce z NT si myslím, že pozná každý. Takže podle mě rozdíl mezi holčičkou a klukem v tomto týdnu už vidět je. Samo, že když je miminko dobře natočené.

lucy.l
5. říj 2011

Řekli u prvního dítěte i teď u druhého dítěte a trefili se v obou případech🙂

pitruskaskarolinkou
5. říj 2011

Jo, řekl a nespletl se 🙂

hansed
5. říj 2011

já jsem se ptala a doktorka mi řekla, že to nejde poznat, že buď to je malý penis nebo velký klitoris 😀

saronka
5. říj 2011

já se ve 13tt ptala- Apolinář.. tak se tam podívala..řekla, že tam nic není- jako pindík 🙂 ale prý je to jak kdybychom si hodili korunou..tak uvidíme..jdu v 16tt tak snad bude něco vidět.
jinak mrkni.. http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

margeta
5. říj 2011

Já se to u obou dětí dozvěděla ve 20. týdnu a 100% trefa 🙂

anehap
5. říj 2011

Řekli - na 90% a vyšlo to 🙂

weri
5. říj 2011

Ne. Nechala jsem si pohlaví říct až u třetího dítěte a to ve 20 tt a Dr. se trefil 😉...

ssimmikk
5. říj 2011

řekli a trefili se 🙂

tygrous
5. říj 2011

Prý to už bylo poznat, ale já to zatím nechtěla vědět😉 Dr. má nový lepší utz a myslím, že je i zkušený, minule na ještě starém utz se trefil už v 16.tt

hojda
5. říj 2011

Neřekli, ani ve 20 týdnu☹, nohy pevně u sebe.......

kami1984
5. říj 2011

Dr. mi řekl,že by to mohla být holčička a holčičce narost během pár týdnů pindík🙂)) přesně pohlaví jsme se dozvěděli až v 25tt,miminko dělalo cavyky🙂

vendulka
5. říj 2011

ani u jednoho neřekl dr.a to je v brně vyhlášený, že to pozná (dr.Vlašín),ale bohužel 😀

miriska
5. říj 2011

řekli a trefili se a kamarádce to taky dvakrát řekli správně

marrei
5. říj 2011

Při prvním těhotenství to vůbec neříkali, při druhém těhu mi při NT UTZ ve 12tt řekli, že jasná, holka, a ve 20tt z toho byl jasnej kluk 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru