Odhalili vám pohlaví na ultrazvuku správně?

cibule
7. pro 2007

Ahoj maminky 😀
Mám takový dotaz a přijde mi nejlepší zeptat se Vás, které už máte své dětičky na světě 😉
Když jste byly těhotné a dělali Vám UTZ, odhadli Vám správně pohlaví miminka?
Zajímalo by mě, jak moc se tomu dá věřit už kvůli výbavičce 😀
Abych pak neměla růžovýho chlapečka 😀 😀 😀
Děkuju za odpovědi 😉

alcatko.j
7. pro 2007

Cibulko, mne poprve rekli 80% a ja verila, zacla jsem nakupovat jak zbesila vsechno na holku(bylo to v 19.tydnu), verila jsem az do 30. tydne, pak jsem sla na dalsi UTZ a v cekarne na me padla strasna jistota ze to bude kluk jak buk 😨 Ale dobry to bylo, procenta se zvysila na 99ˇ% a holka ze me nakonec vylezla 😵

atreides
7. pro 2007

tak to se mi ulevilo, páč nám řekli, že na 90% holka a MM se tomu nechtělo moc věřit 😀

jana.1
7. pro 2007

kupuj neutrální.. všechny barvy dobrý krom růžový na chlapečkovi 😀 Jen jsem nečekala, že budem nosit 74 ve 3 - 4 měsících.. 😕 měli jsme normální váhu 3110 g a 50 cm.. Ale 50 jsme využili.. No nic - k věci 😀 Odhadli, že to bude chlapeček na UZ ve 20. tt, dále 24. tt (tam jsem šla navíc kvůli problémům s mým srdcem, které se objevily ve 2. trimestru), dále ve 25. tt. na 3D UZ a ve 30.tt. to na normálním UZ potvrdili zas.. Shodou okolností to potvrdil pokaždé jiný dr. Střídali se nebo jsem byla na různých místech, takže proto. 😉 Většinou se neseknou, ale někdy nevědí, špatně tam vidí, záleží, jak se mimi schovává 😀

betka007
7. pro 2007

cibule... u nas to vyslo na 100 percent. pri kazdej kontrole som sa pytala,ake pohlavie vidi. Mala som rizikove tehotenstvo, vysetrovalo ma dost dr a kazdy povedal, ze cakame dievcatko, nam to vyslo 🙂

jana.1 sme na tom rovnako s velkostou oblecenia 😀

schnek
7. pro 2007

cibule, nám ve 12tt na velkým UTZ řekli, že pokud to nebyla pupeční šňůra, tak to bude kluk 😀 a ve 21tt nám to definitivně potvrdili. To jsem to dokonce i já viděla a poznala 😉 😀

cibule
autor
7. pro 2007

Holky, děkuju moc za odpovědi, jen pište, pište 😀
Toto téma sleduje celá dubnová sekce 2008 😉 My se totiž pomalu z UTZ právě dozvídáme pohlaví našich dětiček a tak chceme vědět, jestli tomu můžeme věřit.
Mě už dva doktoři řekli, že čekáme holčičku (procenta neuvedli, prostě řekli: holka), jeden nám dokonce ukazoval stydké pysky (mám i foto v albumu)
Holčičku chceme 😀 , i když ani chlapečkem bychom nepohrdli 😉
Tak uvidíme, jestli to teda nakonec ta holčina bude 😀

nikka.vo
7. pro 2007

Tak mě doktor řekl, že to bude kluk a že si za tím, stojí na 99% , i ukazoval na monitoru pinďulu a bylo to tak ... 😉

krista
7. pro 2007

Cibul nám taky ukazovali stydký pysky a na 3D nám Dr. říkal, že to je fakt na 100% 😵 Sice jsem ještě neporodila, ale z tohodle snad nemůže být pinďa ne? 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

llucka
7. pro 2007

Ahoj, nam 3x rekl Dr., ze to vypada na holcicku. Jednou rekl, ze tak na 90 %. A taky ze jo 🙂 Ale i sami jsme to poznali, bylo to videt na ultrazvuku krasne...Verca byla poslusna a hezky natocena 🙂

slevik
7. pro 2007

Tak já to i sama na UZ viděla, takže to bylo jasný 😎 . Verunka nebyla ani v bříšku žádná stydlivka, takže pěkně roztáhla nožky a to by poznal každej 😅 . Jinak mě to správně odhadl dr. už někdy v 18tt (kámoš) 😎 a pak už mi to jen všichni dr. potvrzovali 😵 .
Ono záležíé asi hlavně na dr., jak dobře to vidí a jakou má zkušenost 😉.

cibule
autor
7. pro 2007

Kristi, no...to asi ne 😀
Naše prcka byla taky hezky roztažená a držela jak hluchý vrata 😀
Takže myslíte, že tomu můžu věřit? Ten doktor, co nám ukazoval stydký pysky byl primář, tak snad to žádný nezkušený ucho nebylo 😉 UTZ kvalitní, mimi roztažený 😀
Ale vzhledově na holku nevypadám 😉 Alespoň mi všichni tipovali kluka, než jsem jim řekla, co jsme viděli na UTZ 😀

krista
7. pro 2007

Cibul já vzhledově taky na holku nevypadám, všichni říkaly, že mi to tak sluší, že to musí být kluk 😝 Beďaratá jsem byla akorát na začátku těhu a teď už mi krásu (jak se říká) neubírá 🙂

r123
7. pro 2007

cibul já na holku taky nevypadám,ani v rodině moc holek nemáme takže to je takový menší zázrak,ale taky sem tomu nechtěla věřit.až když nám to potvrdila i druhá dr tak sem si říkala že dvě už by se snad nespletly! 🙂

cibule
autor
7. pro 2007

Kristi, jo? 😀
Tak to jsem ráda, já byla taky beďaratá jen na začátku 😉
V úterý jsem byla u zubaře a zubařka se sestřičkou na mě: Ale sluší Vám to, to asi bude kluk, ne?
A já: No, říkali, že holka. 😀
Tak se smály 😀 Říkám, když mi neubírá krásu, tak aby ještě nebyla ošklivá 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
R123: Jsem ráda, že je nás víc, co na to nevypadáme 😀 U nás v rodině je taky víc kluků, tak bysme byli rádi 😉 A už mi to taky potvrdil druhý doktor 😉

kacerka
7. pro 2007

Tak my jsme se nechali překvapit, ale já jsem to na UZV odhalila víceméně sama 😀 😀 Ptala jsem se dr. při UZV na 20 tt, jestli by to věděl, kdybychom to chtěli vědět. A on že jo a že jsme to právě mohli vidět. Pak tam přejížděl ještě jednou a já tam zahlédla pytlík - byl to pohled jako od zadečku. Jistá jsem si nebyla, ale byla jsem zvědavá, jestli jsem neměla halucinace 😀 😀 😀 A jinak mi většina lidí kluka tipovala dle tvaru bříška. A teď tu sedím s pořádným chlapákem v náručí 😉

jana.1
7. pro 2007

betka007, no.. právě jsem to nečekala, nakoupila jsem oblečky, že je bude nosit někdy po půl roce a že mám hadříků do zásoby.. kulový 😀 62 šla, pak 68.. ale 50 - 62 (podle výrobce..) jsme nosili v 1. a něco i 2. měsíci. Já mám 171 cm a manžel asi 177 cm... No tím to není.. on není tomášek tak tlustý, ale roste do délky... 😅

natalien
7. pro 2007

Mě dr. taky zjistil už v 18tt že je to holčička, potvrdil to jen na 80%, že to ve 20tt potvrdí nebo vyvrátí, no a nesekl se, bylo tam to "kávové zrnko" jak tomu dr. říkají 😉
Mmch, já jsem vypadala na kluka - tvar bříška, pleť i chutě 😀 😀 😀

chechta
7. pro 2007

U mě to vyšlo na 100% - říkalo mi to asi 5 doktorů 😀 😀 😀 A hned poprvý mi řekl asi v 21tt na 99,99999% 😀 😀 😀 a toho pytlíka sme tam viděli i my 😀 😀 😀 Já chtěla holčičku, manžel kluka a ted bych neměnila

jana.1a betka007 - my taky pomalu začínáme s 74 😕

alcatko.j
7. pro 2007

holky,74? 😅 My mame jeste neco v 62 jinak 68 😔 😅

natalien
7. pro 2007

My taky najížídíme na 74 😅 Do porodnice nám museli dovézt 50 a tři týdny nám stčila a teď toto? 😕 A rodila jsem o tři týdny dříve a N. měla 50cm 😔

jana.1
7. pro 2007

no prostě nějakou dobu dobrý a pak se to rozjede.. a jak začne růst do délky, tak to prostě nezapnu v rozkroku nebo to má krátké nožičky.. ve 3 měsících měl nějak 63 cm a ve 4 měsících 66 cm, tak ho prostě do 62 ani do většiny 68 nenarvu nebo jo, ale šponuje to.. 😕 😀 třeba overálky od tesca jsou nám i 80, ale tam je rezerva, to jo.. ale nijak extra velký mu to teda není.. je mu to akorát, ale má to vůli.. 74 od tesca je mu tak tak.. rukávky už jsou krátký apod.

bielanevesta
7. pro 2007

Ahoj. Mne v 21 tt povedal mudr na 99% holku a holka to naozaj je 😀 😀 😀

kristi
7. pro 2007

ano, trefili se..

listicka20
7. pro 2007

Nám se strefili. Řekli holčičku na 98 procent, natáčela se nám bezostyšně ze všech stran, tak byla pipinka vidět 😀

agny
7. pro 2007

Ahoj, u nás taky.

cibule
autor
7. pro 2007

Tak koukám zatím žádný omyl 😀 To potěší 😀 😀 😀

cibule
autor
7. pro 2007

Mě dr.z genetiky fakt procenta neřílkal, ale napsal mi to i do zprávy pro mýho dr., takže si asi jistej taky byl 😉 😀

natalien
7. pro 2007

Mám známou, co ve 30tt vylezla z ordinace a brečela, že bude vozit chlapečka v růžovým kočárku 😔

listicka20
7. pro 2007

já myslim, že nám ty procenta paní řekla jen tak pro sichr, co kdyby přecijen náhodou, abychom jí pak tu růžovou výbavičku nepřišli omlátit o hlavu...

jana.1
7. pro 2007

máma říkala, že když ležela v porodnici, byly s ní na pokoji 2 paní, co pletly na děti růžové svetříčky apod. Ještě nerodily, byly tam dřív kvůli komplikacím.. No samozřejmě v té době žádné UZ odhady neexistovaly. No a oběma se narodili chlapečci. Máma říkala, že nechápe, proč byly obě tak přesvědčené o holčičkách 😀 Nicméně toho napletly prý celkem dost.. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru