Odlišný týden těhotenství podle menstruace a ultrazvuku

orchidejka
25. zář 2013

Ahoj holky. mám dotaz. Včera jsem byla na 1.NT screening a byla jsem 12+2 podle MS. Délka plodu byla pouze 44mm takže se miminko se nedalo změřit. Když jsem byla minule na KO a byla jsem podle MS 9+1 a podle UTZ 7+6. Včera jsem byla lehce rozhozená z toho, že je miminko malé. Stalo se Vám to? Mám přijít na NT screening za týden, což budu podle MS 13+2 ale podle UTZ 11+6.... Stalo se vám něco podobnéo?
Dík

monasek84
25. zář 2013

Ja jsem podle UTZ 30+6 a podle MS 32+0, na NT jsem byla 12+5 podle UTZ a malej mel 6,5cm. Takze te podle me na NT poslali moc brzo (bud jsi mela delsi cykly a nebo posunutou ovulaci).

orchidejka
autor
25. zář 2013

@monasek84 díky za odpověď. Měla jsem cykly 32-34 dnů a ovu byla až 17-19DC....

masies83
26. zář 2013

@orchidejka Ahoj, já jsem na tom podobně, na ultrazvuku před 2 týdny jsem byla 6+3, podle poslední menstruace to měl být 8. týden. Myslím, že to je tím, že jsem po vysazení HA měla hodně nepravidelný cyklus, měsíčky se mi opožďovaly i o 14 dní. Snažím se nelámat si s tím hlavu, víc mě trápí současná nemoc a nasazená antibiotika ☹ Byla jsem uklidněna, že jsou neškodná, ale... Přeji ať je vše v pořádku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru