Odmítla jste některá triple test?

anka.
23. říj 2007

Ahoj holky, odmítly jste ho některá? A jak vám eventuelně vyšel (pozitivníxnegativní)? Děsí mě, že je hodně falešně pozitivních výsledků...

katy.v
28. kvě 2009

Díky moc, Caki! 🙂
Oni to určitě mají dřív, jen jim ještě trvá než to hodí do systému. Teď už to mám ale i černý na bílým 😀
Máme tam psaný, že závěr je: normální ženský karyotyp 🙂 😀 😀

caki
28. kvě 2009

katy to je tak krasny, mam velkou radost s tebou!!!!!!
ja byla dnes poprve na chvili venku a po pul hodine jsem byla rada, ze jsem zase doma...byla jsem uplne k.o...takze ted zas lezim a odpocivam...musim se postupne davat do kupy... 😉

katy.v
28. kvě 2009

Jsi zlatá, Caki! Díky 🙂
Tak raději ještě odpočívej, když jsi tak unavená, ono i to, že člověk víc dní leží, tak je pak oslabenej.
Já když jsem neměla co dělat, tak jsem měla položený ruce na bříško a sledovala, jestli neucítím pohyby 🙂 A začátkem 19tt jsem cítila "bublinky" a jak jsem se pak dočetla, tak to byly první pohyby 😀
Tak zkus to taky sledovat. Při běžné činnosti to asi cítit není, ale když to víc sleduje a zaměří se na to, tak se to možná dá poznat. Ale od té doby, co zase chodím do práce a normálně funguju, tak už nic necítím, takže asi to poznám až to budou ty pořádný kopance 😀

caki
28. kvě 2009

katy: je, ja myslela, ze uz jsem divna...ja citim taky jen zatim bublinky...tak to mi spadl kamen ze srdce...ja si asi taky pockam az dyl na poradny kopanecky...a uz se nemuzu dockat... 😉

abrcetle
29. kvě 2009

Ahoj Caki, já ležela 3 dny, pak už jsem víc seděla, procházela se, ... 🙂 Bylo mi čím dál lépe a když už se probral i ten raubíř v bříšku tak jsem věděla, že je vše ok.

abrcetle
29. kvě 2009

Katy.V: Gratuluju ke zdravé holčičce!!!!! 🙂 🙂 🙂

abrcetle
29. kvě 2009

Katy, Caki: Já jsem ještě tak před týdnem taky cítila jenom bublinečky 🙂 , ale teď si ten můj fotbalista našel močový měchýř a řeknu Vám, že to je fakt mazec 😀 😀 😀 Zatím je to v pohodě, ale při představě, že za měsíc až bude mít větší sílu to udělá znovu 😠 😠 😠

caki
29. kvě 2009

ahoj holciny, prosim, poradte, co si mam vymyslet, kdyz chci volat na vysledky uz pristi patek, i kdyz maji byt v pondeli...myslim si, ze v ten patek uz by mohly byt... 😔

abrcetle
30. kvě 2009

Ahoj Caki, podívej, já výsledky taky pořád nemám. Hlavně buď v klidu 😉 , miminko je určitě v pořádku - co si takhle zpříjemnit čas stránevý čekáním - máš už vybraný kočárek atp? 😉 😀 😀

katy.v
31. kvě 2009

Abrcetle, díky za gratulaci 🙂

Caki, co by sis měla vymýšlet, prostě tam zavolej a řekni, že se chceš zeptat na výsledky a hotovo. Nikomu nemusíš nic vysvětlovat. Buď ti je řeknou a nebo řeknou, že ještě nejsou, ať si zavoláš v pondělí, hm?! 🙂 😉

caki
31. kvě 2009

😉 holciny jo jo, proste v patek volam a hotovo...bud budou, nebo ne...
tak nejak uz se snazim fungovat jako pred tim...nic me neboli (tuk tuk tuk), tak snad dobry...musim verit 😉

abrcetle
31. kvě 2009

Caki, tak to je fajny, že už ti je dobře... 😉 Nehodláš jít náhodou na 4d ultrazvuk do sanusu? 😅 Chci tam teď v úterý volat, jen jestli jsi se tam už nepídila o informacích... 🙂

A neboj, já si vůbec nepřipouštim, že by s malým mohlo něco cokoliv být ... zítra ale už budu volat sestře... Snad tam už ty výsledky budou.

caki
31. kvě 2009

abr: jo jo, chceme jit na ten 4d utz, ale jeste jsem se neobjenavala, ani moc nepidila...ale 22.6. mame jet do Sanusu na podrobny utz, tak mam takovy pocit, jestli nam to nebudou delat na tom 4d 😉

abrcetle
1. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes volala k doktorce, výsledky jsou absolutně v pořádku a je to opravdu kluk i podle plodovky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caki
1. čer 2009

abr: moooocinky gratuluju...to jsem rada...a gratuluju k chlapeckovi... 😉 ja jdu ke svymu dr. ted ve ctvrtek a asi ho ani nebudu uhanet, at se jukne, co to bude, kdyz to budu mit bud v patek, nebo v pondeli z ty plodovky...
Tak abr...honem do nakupovani vybavicky 😉

abrcetle
1. čer 2009

Ahoj Caki, už na tom pracuju 😀 Dnes jsem si od jedné maminky objednala spoustu věciček... no prostě si dělám radost 😉 😀 . Jinak nám to paní doktorka odhadla minulou středu, no odhadla, s manželem si notovali, jakýho má malý hezkýho pindíka... 😀 😀 😀

Já jsem do laboratoře taky nevolala. Byla jsem už od začátku přesvědčená, že malýmu nemůže nic být 😅 a díky bohu se to jen potvrdilo. 😀 😀 Tobě už to taky brzy vyjde a budeš mít úplnou jistotu. 😉

abrcetle
1. čer 2009

BTW kočárek včetně všech doplňků a přebalovací pult jsme objednali v pátek... 😀 😀 😀

jarula
2. čer 2009

ahoj holky,sice koukám,že toto téma právě teď nefrčí,ale pro všechny,které uvažujete o odmítnutí testů bych měla pouze radu 🙂. Opravdu si nemyslím,že je rozumné tyto testy odmítnout. Bohužel při prvním těhu jsem tento test podstoupila a vyšel mi špatně. Přesto jsem si dítě nechala a zemřelo hned po porodu :(,ani sem ho neviděla :(. Opravdu ošklivý pociit,teď jsem znova těhu,takže mě na testy poslal doktor automaticky. První výsledky na ty nejhorší vady Vám řeknou do 48 hodin,to se myslim vydržet dá 🙂. Zákrok trvá pár minut a i když je to trošičku nepříjemné,rozhodně se to vydržet dá 🙂 Jsem moc ráda,že tentokrát to zatím vypadá,že je to v pořádku,tak si držím palečky 🙂. Rozhodně využijte jakoukoliv pomoc, kerou Vám lékaři nabídou 🙂.

katy.v
2. čer 2009

Abr, taky gratuluji ke zdravému chlapečkovi s hezkým malým pidníkem 😀
Já už taky pomalu začínám nakupovat 🙂 To jsou příjemné starosti! 😉

Jarulo, to je mi moc líto, že ti první miminko zemřelo, musí to být hodně těžké, člověk si to ani nedokáže představit. Jsi šikula, že jsi byla silná a teď čekáte další miminko. Přeji tobě i maličkému, abyste byli moooooooc zdraví!!! 🙂

katy.v
4. čer 2009

Caki, tak zítřek už se blíží, budu držet pěstičky! Pak dej vědět, jak jste dopadli, ale pevně věřím, že bude maličké zdravé! 😉 🙂 😵

caki
4. čer 2009

Katy mooocinky dekuju...no, mam ze zitrku strach...i kdyz treba ty vysledky jeste nebudou...
ale ted jsem se vratila od svyho dr., tak miminko zije, krasne mu bije srdicko a vse odpovida...

saronka
4. čer 2009

ahoj holky moc vám gratuluju a závidím, k výsledkům a taky že to máte za sebou..já jdu na to v podělí..zdálo se mi o tom, že máme zdravého kluka..tak doufám, že jo 🙂)

abrcetle
5. čer 2009

Saronko, to urcite vyjde, tak dej vedet, jak jsi dopadla, budu drzet pesticky!!! 😉 😉 😉

caki
5. čer 2009

ahoj holcinky, moooc se omlouvam, ze pisu az ted...
Ale vysledky budou az v pondeli - da dr. je tam jen v pondeli a nikdo jiny pry vysledky nesdeluje...tak uz musim vydrzet...

Saronka: moooocinky drzim pesticky...urcite potom odpocivej...neboj, vse bude urco v poradku, ja tomu taky verim... 😉

katy.v
6. čer 2009

Saronko, v pondělí se drž, určitě to zvládneš a všechno bude v pořádku 😉
Caki, na tebe jsem včera myslela a pořád sem nakukovala, kdy napíšeš. Tak už ten víkend vydrž a v pondělí co nejdřív napiš! Držím pěstičky!! 😉

setyx
6. čer 2009

Ahojky holky, vsem moc drzim palecky, aby vse bylo ok! A tem co uz vedi vysledky, tak gratuluji a preji aby vase miminka byla hlavne zdrava 🙂 Ja jsem teprve v 5+6 a zenou me na genetiku, pred tydnem jsem dobrala antibiotika Contimoxazol - doktori si mysleli, ze mam mocak a jeste ke vsemu me vyvolavala gyn. menstruaci, protoze me prohlidla a na ultrazvuku nic a ptala se zda nejsem tehu a ja ji rekla, ze pred tydnem jsem si delala test a ze byl negativni, a tento ctvrtek jsem letela na gyn. znovu, protoze mens. nikde.... a jina gyn. me po prohlidce zjistila, ze jsem tehu...v patek jdu na genetiku, vubec netusim, jak to probiha a hlavne vazne doufam, ze vse bude ok...

katy.v
8. čer 2009

Setyx, tak to je mi líto, že máš takové komplikace. Tvoje gyndr. to trochu podcenila, co? Budu moc držet palečky, aby na genetice dopadlo vše na 1! Těžko říct, jak to bude probíhat a co ti budou dělat. Určitě ti vezmou krev na nějaké testy a kdoví co ještě. Tak pak dej vědět, jak jste dopadli 😉

caki
8. čer 2009

😉 Ahoj holcinky...
tak jsem prave volala...
Cekame ZDRAVOU holcicku...
tak jsem ten nejstastnejsi clovicek na svet...
mooooc vam vsem dekuju na drzeni pesticek...

A Saronko, ty to dneska urcite vsechno zvladnes na 1*

katy.v
8. čer 2009

Caki, veeeeeeeeeeeeelkáááá obrrrrr gratulace!!!! 😀 😀 😵 😵 To jsou báječné zprávy!!! To byla úleva, co?
Tak budeme mít obě kočenky 😀 🙂 😉

Saronko, taky na tebe myslím a držím pěstičky!! 😉 Není se čeho bát a dívej, všem nám to vychází dobře, není čeho se bát, jsou to jen zbytečné nervy...

caki
8. čer 2009

katy: je to obrovska uleva...jsem stastna jak blecha a musim jit ty maly kocicce hned neco koupit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru